1

@Rewolucja123 Moim zdaniem taktycznie też. Mendy to nie jest wahadłowy, Vini na prawej. Hazard ledwo żywy, na taki mecz daje sie sprawdzonych piłkarzy i system. Zidane przekombinował totalnie, sam sie tak naprawdę zaorał i nie pomógł drużynie

1

@Rewolucja123 Ale czego oczekiwał Zidane. Modrik to już niemal emeryt, Kroos już swoje wybiegał. Hazard to jest obecnie żart.

2

@Rewolucja123 Możesz se gdybać ale to oni są w finale, na dodatek biali dzisiaj powinni wyłapać minimum 4 bramki.

11

Co za majstersztyk Tuchela. Benzema w drugiej połowie nic nie mógł zrobić, kompletnie nic. Wypychali go do takich sektorów gdzie mógł sobie piłke trzymać ale na więcej nie pozwalali. Kante dzisiaj zaorał sam Modrika, Kroosa i pączka. Oni im przecież wrzutki ograniczyli do minimum, a jak coś wrzucili to z łatwością kasowali. Oby ten finał był emocjonujący, mamy po przeciwnych barykadach dwóch świetnych fachowców

0

Tuchel czapki z głów. Biali powinni wyłapać dzisiaj czwórkę

0

Kante kocham cie. Co za dzik, co za piłkarz

0

Całe szczęście postawiłem 100 zł na Madryt że wygrają LM. Nawet nie zaboli jak wyremontują :D

0

Zidane wszsytko na jedną kartę. Można go nie lubić ale odważna decyzja

5

Thiago Silva- zawsze o krok

0

3 seta xDDDDDDDD

0

Niech im Real wpierdzieli to sie może ogarną

16

Przecież to podręcznikowy mecz gdzie zaraz jest 1:1. Chelsea zamiast zamknąć sprawę partoli, przeciwko białym musisz być skuteczny, musisz być wyrachowany. Bo jak sie pogubisz to to wykorzystają i cie zabiją

2

No i po tej okazji wiemy co sie zaraz stanie

5

@itmustbejoke 2 opcja. Przy karnym Messiego zszedłbym na zawał

3

Tuchel co zrobił robotę to czapki z głów. Nawet jak dzisiaj odpadną to szacun, widać ile znaczy warsztat taktyczny u trenera. Szkoda że nie ma napastnika z prawdziwego zdarzenia.

1

Boże ten Werner to jest anemik

0

Ramos czerwo będzie dzisiaj?

0

Tego już nie mógł spieprzyć

0

Ale klepę zagrali

40

Biali nic nie grają więc awansują. Takie stare porzekadło

1

@obiektywny12 Pique to już od 1-2 sezonów powinien odpuścić. Widać że w głowie to już bardziej biznesy niż piłka. Swoje zrobił, nawygrywał sie więc nie będę miał pretensji że odejdzie. Zresztą w tych wpierdzielach powinien tam w tyłach wziąć wszystkich za pysk i po strzale dać

2

Ja to mam nadzieje że zarząd nie zapomni o wzmocnieniach formacji defensywnej. Tyle gadania o Neymarach, Depayach czy Aguerach żeby przyszli a w defie dalej mamy trzon ekipy która w LM obskoczyła niemal całą Europę jeśli chodzi o potężne lania.

0

@itmustbejoke Przecież gdyby nie Choupo-Moting z Marquinhosem to PSG odpadło by już Atalantą gdzie Ney zmarnował setę na prowadzenie. Zresztą w finale o ile pamiętam też jedną nie trafił. Brazol strasznie zjechał z wykończeniem, to już nie ten Neymar co w 14/15 na lewej zabijał każdy zespół po podaniach Messiego czy Suareza. Teraz stał sie takim wolnym elektronem z bajeczną techniką ale jak przychodzi do wykończenia to marnuje w sposób groteskowy.

0

@AdiKingu96 Ja to bym chętnie zobaczył XIB w swoim prime jeszcze raz. Wtedy nie trzeba było sie martwić że nas ktoś przydusi pressingiem jak mieliśmy takich kozaków którzy na jakikolwiek pressing robili duży uśmiech i wychodzili z niego po mistrzowsku. MSN było fajne ale na dłuższą metę nie można na nich opierać całego zespołu. Bo już wtedy zaczęły sie eurowpierdole o czym mało osób zapomina.

0

@obiektywny12 Dla mnie stał sie gorszy od Ramosa a to jest wyczyn.

5

@Yosemite Zdamy sobie sprawę jacy to byli kozacy jak odejdą. Ciekawe czy obaj odejdą do Stanów na koniec kariery sobie pokopać razem. Chętnie bym takie sezonik obejrzał

0

@obiektywny12 Ja wielkiego problemu z waszą wygraną mieć nie będę. Jak wygracie bez wałków to poboli i przejdzie. Zwłaszcza jak mam was na kuponie. A jak już sprzedacie tego Casemiro to będzie ekstra. Bo gość zawodnikiem jest świetnym, ale cała reszta to jest dno

0

@obiektywny12 Starcie z Chelsea będzie podobne jak będzie grali z City jeśli awansujecie. Tuchel to trener o odpowiednim warsztacie trenerskim więc spodziewałbym sie zamkniętego meczu gdzie też zadecyduje błąd. W waszym przypadku wiele to nie zmieni jak stracicie pierwsi bo i tak strzelić musicie. Dla Chelsea teoretycznie też ale obawiam że ta drużyna jest jeszcze zbyt młoda więc psychika może ich zawieść i mogą sie posypać. Ja pokładam nadzieje w Kante i Pulisicu bo Werner to prędzej swojaka wpierdoli. A u was pewnie świetnie zagra Benzema i na złość obudzi sie Hazard. No i kolejna sprawa czy Tibo jeszcze w tym sezonie wam zawali mecz bo na razie broni jak z nut. Nie obraziłbym sie jakby zrobił to dzisiaj :D

0

@obiektywny12 Pep jest świetnym trenerem ale na LM jakoś tak nie bardzo. Brakowało mu tej elastyczności, wyrachowania i też szczęścia, może to ten sezon? W starciu z wami uważam że to Real jest faworytem. Finał to specyficzny pojedynek, różnice między ekipami są tak niewielkie że decydują detale, najczęściej psychika. Wy macie takich graczy bardzo dużo, wiecie jak takie spotkanie grać. W City tego nie ma, tam jedynie Pep i Gundogun grali finał LM ale było to dawno. Na pewno są zmotywowani, głodni zwycięstwa i taktycznie łatwo wam nie będzie jeśli oczywiście pokonacie Chelsea. Ale doświadczenie mentalne jest po waszej stronie a to stety czy niestety ma ogromne znaczenie

1

@masq To samo. Poziom sportowy to topka ale cała reszta mnie z automatu odrzuca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?