sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Tylko on oddał, czy może przyczynili sie do tego piłkarze na czele z Messim którzy zagrali katastrofalny mecz bez ambicji?
0
@Azi W 18/19 było podobnie. Rozgrywał wtedy świetny sezon i sam go chwaliłem. Ale na Anfield przekreślił to w sposób brutalny i zawalił ten sezon
1
@Ansufati123 Oby Lewy wpakował tego gola w ostatniej minucie doliczonego czasu. Ich ból dupy będzie piękny
1
@10SzymonBarca10 xDDDDDD
To jest podręcznikowy przykład dlaczego go tu nie chcę. Jak odejdzie to nawet za nim nie zatęsknie, za te tracone gole i za pajacerkę
1
@tomek8756 Czasami sie zastanwiam czy ci ludzie trollują. Chyba nie mogą być aż głupi czy obłąkani, prawda? Ja jeb....
0
@kamilop Problem polega na tym że ja takowego nie widzę. Dlatego ta chęć odejścia Busquetsa maleje.
1
@Janiama Problem z Koemanem jest taki że to nie jest człowiek którego wybrał Laporta. W innym wypadku jestem niemal pewny że nie byłoby tematu zwolnienia. A jakby nie patrzeć ta końcówka sezonu też dla Joana jest jakiś małym znakiem zapytania czy Ronald da radę wznieść ten klub jeszcze wyżej..
7
A w pomocy dalej bez zmian. Jedynie Busquets wali długie, przyspieszające piłki. Mimo że dalej jestem za tym żeby sie z nim rozstać to też zacząłbym sie rozglądać za kimś kto mógłby go zastąpić żeby on już mógł powoli schodzić ze sceny. Myślałem że kimś takim będzie De Jong ale Holender gra zupełnie inaczej.
0
Mnie mistrz białych nie boli. Szczególnie że postawiłem że go wygrają...
2
Nie wiem o czym tutaj Stegen myślał ale na pewno nie o bronieniu. Dramatyczna forma
0
@avanes Z tych naiwnych to sie można tylko śmiać. Współczuć można tym którzy sie na to nie nabiorą a będę musieli z tym żyć bo są w mniejszości
24
Aż sie łeżka w oku zakręciła. Z nim nie było by tych blamaży w Rzymie,Liverpoolu Lizbonie czy Juve. Z resztą klip z Bernabeu mówi wszystko. W przerwie piłkarzy tacy jak Alba by dostali z plaskacza na otrzeźwienie i by chodzili jak w zegarku. A nie jak skończone pizdy co mieli w chwilach krytycznych flagę Japonii na gaciach. Wielu uważa że Leo i Pikej to teraz przywódcy. Być może tak jest ale ta dwójka razem nawet sie do Tarzana nie umywa
0
@Messibestplayerintheworld Jeśli teraz był wkurzony to nie chce pomyśleć co by sie działo po meczu z Bayernem. Chociaż perspektywa że każdy w szatni by dostał 2 razy po mordzie za to gówno co zagrali byłaby bardzo fajna.
0
@tobiasson92 Spokojnie, do tego nigdy nie dojdzie
1
@Zoker Kwestia napraw też jest zależna od konretnego modelu. Taki 2.0 na pompowtryskach był odradzany nawet dla tych co jeżdżą najczęściej w trasy. A teraz na Common Railu mi polecają mechanicy jak sie pytałem o nowsze silniki benzynowe z turbo.
1
@Zoker Ja mam poczciwego starego Golfa IV 1.4 benzyna. Co rok wymiana filtrów powietrza, paliwa i oleju. Myślę że do 300zł sie zamykam. Ale nie mam pewności bo zawsze może coś sie odwalić.
0
@Rewolucja123 Uwierz mi, ja bym nawet mu podziękował bo go po prostu nie cierpię za te żałosne zachowanka, mental i Anfield. Ale raczej żaden prezydent czy trener mu nie podziękuje gdzie gość ma takie statystyki.
1
@amanter Źle? Nawet gorzej bo nie ma klasycznej 9, Dembele to jedyny skrzydłowy który posiada w teorii dużą jakość na poziom tego klubu ale w praktyce to jest istna sinusoida. Messi i Griezmann to typowe fałszywe 9 które muszą grać z drugim bardziej typowym, fizycznym napastnikiem żeby pokazać swoje najlepsze walory. W pomocy dalej nie ma rozgrywającego i zastępcy dla Busquetsa. W obronie nie ma lidera na ŚO, zmiennika dla Alby a na PO właściwie też mocnego punktu nie ma bo Dest na razie gra przeciętnie. Na dodatek trzon ekipy obskoczył już wpierdziele niemal wszędzie więc od strony mentalnej jest masakra. Widać to wpadkach ostatnich w lidze kiedy pojawiła sie presja na wygranie La Ligi
2
@Chakalaka Jeśli to prawda to najwyraźniej Laporta nie ma teraz mocnego kandydata na trenera i daje Kumciowi następny sezon, ale pewnie monitoruje sytuacje potencjalnych na późniejsze okresy. I moim skromnym zdaniem jest to słuszna decyzja
0
@jordus100 Owszem, to był w tym meczu jeden błąd, niestety kosztowny. Ale o wybór do wyjściowej jedenastki nie mógł być inny. Do tamtego meczu Alba grał być może sezon życia
3
Jeśli Laporta ma jakiegoś asa w rękawie to bym sie zastanowił. W innym wypadku dałbym mu drugą szansę. Na pewno mogę mu podziękować za wprowadzenie kilku młodych graczy, próbowanie czegoś nowego w formacjach oraz CdR. Ale niestety bilans z mocnymi ekipami jest przykry. Przegranie fazy grupowej w sposób podobny jak z Romą czy Liverpoolem, fatalny bilans z Realem i Atletico(1 na 12 punktów), żenujące mecze i wpadki jak dwukrotnie z Cadiz czy Granadą na CN i Levante kiedy na szali idzie zwycięstwo w lidze. Do tego personalnie podejmował dziwne a nawet tragiczne wybory przez co niektórzy gracze jak Pedri są zajechani koń po westernie. Jak chociażby Puiga w ostatnim meczu którego olewał i wpuścił na ratunek żeby zdobyć 3 punkty, Firpo po znakomitym występie z PSG nie powąchał murawy chociaż w tym ustawieniu z trzema obrońcami mógł dostać drugie życie. Trochę tego jest ale trzeba mieć na uwadze że w trzonie tej ekipy dalej są ludzie którzy w minionych sezonach sami swoją postawą przyczynili sie do tego że kwestionuje sie niemal każdego trenera który tu jest..
2
@adambądkowski93 No i Neymar blisko transferu do Barcelony...
3
@Pilka_jest_okragla Messi z Busim po 2 meczach będą chyba na oddziale intensywnej terapii
0
@Tomek54321 Lepsze to było jak do reszty sie rzucał że trzeba wygrać bo sie La Liga oddala. Powiedział to gość który koncertowo zajebał 2 gole....
4
@Wilczeq @Rewolucja123 Miałby LM gdyby Alba na Anfield nie miał po pierwszej bramce flagi Japonii na gaciach. Po dwóch latach dalej nie ogarniam jak można tak fatalny mecz zagrać. Gdyby to był jeszcze jakiś junior z Barcy B, ale weteran który grał naprawdę bardzo dobry sezon. Niebywałe że w ciągu jednego wieczoru przekreślił to wszystko w sposób BRUTALNY. Naprawdę nie jestem fanem Valverde ale uważam że już w trakcie przerwy powinien go zdjąć i wypalić mu po plaskaczu na stronę
0
@AmigoBlancos Po tej karuzeli to Tebas powinien wyjść i powiedzieć że mistrza w tym sezonie nie ma bo wszyscy byli tak słabi że aż żal patrzeć
1
@Messibestplayerintheworld A jemu uciekł Morales :D
0
Ale trzeba oddać Messiemu że to zagranie do Moralesa przy golu na 2:2 niczego sobie :D. Wyjście Pikeja uj wie po co do przodu i powrót jak wóz z węglem na pozycje jeszcze lepsze. Ta bramka to był totalny absurd
1
@Pilka_jest_okragla Niech Messi zrobi kolejnego grilla. Może to polepszy sytuacje
1
@Nano22 Dał poparcie po czym go zwolnił w połowie następnego sezonu. To był jeszcze gorszy moment na zwolnienie. To już lepiej byłoby mu podziękować po CdR z Valencią. Ale taki właśnie był Bartomeu