7

@Dzemix111 No niestety. Jak Leo podchodzi do karnego i zwłaszcza w LM to pikawa naparza jak porąbana. Fleszbeki z Chelsea jak w mordę strzelił

1

@itmustbejoke CR do nas za Dembele lub Grycmana, może setki zaczną być wykorzystywane :D

3

@Comentateiro Realizatora tego pomysłu puściłbym do niemieckich lasów

2

Moim zdaniem transfery powinny być na życzenie trenera bo to on odpowiada za koncepcje i dopasowanie do swojej wizji. A nie że kupujemy bo crack i okazja a trener sie głowi jak ma go wykorzystać. Więc jeśli Koeman widzi Depaya bardziej to Laporta i jego ekipa niech sprowadzą właśnie jego

30

@BarcaInfo Lenglet to odwala taki balet że tylko brakuje żeby złapał piłkę w ręce i wrzucił ją Matsowi dwutaktem

2

@Nerazzurro Cały Dembi. Łatwość dochodzenia do sytuacji a kończy jak jakiś amator.

1

@KacperVEB A kartka Lengleta przy karnym?

2

@KacperVEB Szpaku by chyba nie dał rady komentować :D

1

@bixmix Mam wątpliwości co do wyrzucenia Kurzawy, chociaż z drugiej strony oszczędził Mingueze który też faulował na żółtą mając już jedną na koncie

16

Akcja meczu to wczoraj wyczyszczenie Grieza na Mbappe i później ta zdziwiona mina Kyliana. Nie wiem dlaczego ale rozwaliło mnie to na łopatki

1

@tobiasson92 Nie mają wyjścia, z turystyki oni żyją więc jak nie otworzą to lecą na pysk

1

Koeman po tym meczu to powinien naszym asom z przodu dodatkowe treningi strzeleckie robić bo takie kapiszony momentami strzelali że aż nie przystoi. No i karne chyba też by sie przydało...

0

@Messiah10 A kto to przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów La Rambli :D

0

@FC1899Barca Ja biere B8 niedługo :)

5

Słówko jeszcze o De Jongu. Wczoraj naprawdę bardzo dobry mecz w jego wykonaniu.

2

@FC1899Barca Passata to ty szanuj :)

3

@Tomek54321 Navas to świetny bramkarz, gdy biali wygrywali 3 LM był jednym z głównych architektów, obok Ronaldo czy sędziego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12

@Pietraszko Pewnie odpadlibyśmy z Porto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@clyde Neya można nie lubić ale nie porównujmy do niego ani Dembiego ani Fatiego. To nie ten poziom. Powinien tu dalej grać, nie wiem co mu do łba strzeliło że stąd odszedł.

5

@Lionello Karny Messiego to był punkt zwrotny. Nie mam oczywiście pewności czy po tym byśmy jeszcze mocniej docisnęli a PSG by sie obsrało ale ten niestrzelony karny zabił nadzieje

5

Strasznie niedoceniany bramkarz. Wczoraj kilka naprawdę kluczowych interwencji. W Madrycie gdy grał było to samo.

0

Lengleta to trzeba w tym Paryżu zostawić

1

@BarcaInfo Przepiękny gol

1

@olsen W pierwszej połowie harował jak dzik, nie zwiesił nawet głowy po tym golu PSG i chwilę później walnął być może kandydata do gola tegorocznych rozgrywek. Ale po karnym to już był ten Messi którego znam z wyjazdowych meczów w poprzednich sezonach. Spięty, na miękkich nogach, podejmujący dziwne decyzje. No uwielbiam go ale nie potrafię tego pominąć bo byłbym kłamcą

0

Joan, wiem wariacie że kochasz ten klub. Widziałeś dzisiaj ten mecz bardzo dobrze, masz w końcu władzę w tym klubie. Widzisz kto tu sie nadaje a kto nie, kto ma umiejętności, motorykę, inteligencję i mental. Tym którzy tego nie mają powiedzieć
"Chłopaki, miło było ale powodzenia gdzie indziej".

Lenglet tym meczem udowodnił że może być co najwyżej 4 stoperem w tym klubie. Gość po raz kolejny gra momentami jak obsrany junior, prokuruje groźne sytuacje i tak głupie karne że mi go nawet nie jest szkoda. Do odpalenia jako jeden z pierwszych jeśli będzie oferta. Dembele jak zwykle, więcej chaosu niż konkretów, kilka sytuacji zmarnowanych jak krew w piach. On tylko raz postawił kropkę nad i- z Chelsea w swoim pierwszym sezonie.

3

Pierwsza połowa naprawdę świetna, niestety ale po raz kolejny nie mamy skuteczności. Potrzebujemy napastnika który z niczego będzie ładował gole. Bez tego będzie podobnie jak dzisiaj,

1

Messi w pierwszej połowie grał jak za dawnych lat, niestety po karnym już wróciła ta mentalna trupiarnia kiedy dostawaliśmy wpierdziel. Czyli snucie po boisku i brak konkretów. Szkoda

0

@Batys Zamiast tego pewnie PSG strzeli farfocla po naszym wylewie

0

Pjanik, o rany....

0

@wisnia1234 Myślę że jeszcze nie poznaliśmy jego finalnych możliwości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?