0

@FC1899Barca Pytaj Messiego. Idealny przykład, na takim poziomie gdzie sie ważą losy twojej drużyny to od razu masz brązową łyżwę na spodenkach

0

@VamosRakieta Nara xD

1

@Szicek10 Za 10 lat? Wydaje mi sie że zdecydowanie wcześniej.

2

Jomaha, jomaso xD

6

Może nie klękaliśmy na początku ale klękamy do miecza jeśli chodzi o grę

2

Nasi to chyba biegają z brązową łyżwą na spodenkach

1

Zieliński markowe zagranie :)

0

@LuisSalvano Tu sie bardziej rozchodzi o kwestie pobierania. Jeśli tak bardzo ci zależy na czasie i często pobierasz pliki o dużej wielkości jak kilkanaście gigabajtów) i dajmy na to wiele urządzeń korzysta z działania sieci domowej to wtedy warto to rozpatrzeć. Inaczej szkoda kasy

Od 15 do 23. Najczęściej 19

0

@LuisSalvano Moim zdaniem nie warto. Te 300 mb/s to jest wystarczające. Nawet jeśli pobierasz gry przez steama, origin, uplay czy na konsolach, uwierz mi

Jak masz możliwość to podłącz sprzęt przez kabel sieciowy. Jak już chcesz na wifi to przez pasmo 5ghz. Obecnie posiadam 300 mb/s u Netii na światłowodzie i nie żałuje. Ping mam podobny a mieszkam w bloku. Testowałem już w różnych grach i jest bajka, zwłaszcza w takiej FIFIE

0

@LuisSalvano Do gier, rozmawiania przed komunikatory takie jak discord chociażby to ważny jest ping. Jeśli masz naprawdę te 14 to jest ok. Te 300 mb/s to pewnie prędkość pobierania, a jaką masz szybkość wysyłania? To sie staje istotne jak chcesz coś udostępnić na youtube, albo skopiować swoje pliki na chmurę

2

@Esteban_ Gdzie jest kurka Zakon Feniksa jak go potrzebujemy?

1

@macio_944 U mnie Cyberpunk skończony fabularnie+ kilka misji pobocznych. Szczerze gra mnie jakoś mocno nie porwała, była dobra ale chyba też porwałem sie hype'owi i oczekiwałem jakiegoś efektu wow

0

Po komentarzach widzę że Sousa to następca Zizou w Realu :D

0

@Bykunn Tak, bo jeszcze matematycznie może to przepieprzyć. I w takiej formie jest w stanie na spokojnie to zrobić :D

0

Ależ sie Stoch rozsypał. Drugi konkurs z rzędu bez punktów to lekka żenua

0

Węgry jak my na Anfield :D :D

1

@AmigoBlancos Chyba nie dało sie tego lepiej podsumować

1

No to szybki wpierdziel i do domu :D

0

@Zip Dobrze że Messiego podał bo myślałem że w jego głowie to będzie jakiś podrzędny piłkarzyna. Brak Lewego chociażby to śmiech na sali

0

@marnow Możesz, dopóki nie ma stanu nadzwyczajnego czy klęski to ci mogą naskoczyć

0

@tobiasson92 Czyli sklepy serwisowe pozamykane? Pięknie kuźwa, telefon dałem do zrobienia bo mi wyświetlacz padł a te ameby mi go zamkną. No uj mnie zaraz strzeli z tym rządem od siedmiu boleści

0

@DLFCB Aż przyszedł dwumecz z Chelsea i 0 bramek. Na dodatek zmarnowany karny i strata po której padł gol Drogby na SB. To nie był dwumecz Leo...

0

@macio_944 A co do God of War to czekam z niecierpliwością. Ostatnia część to majstersztyk, zwłaszcza dodatkowe światy. A królowa walkirii do dzisiaj w pamięci.

Tak samo jak nowy Horizon, no i Days Gone 2. Pierwsza część naszego poczciwego motocyklisty skończyła sie tak że twórcy byliby bez serca gdyby nie zrobili kolejnej. Wybijanie hord po 200-400 zombiaków to niezła dawka adrenaliny :D :D

0

@Denver Za pierwszym. Jazda po mieście poszła gładko, jedynie łuk musiałem powtórzyć. O ile pamiętam nienawidziłem go całym sercem

1

@macio_944 Prosiłbym o oznaczenie w przyszłości. Kolejna rzecz to GTA VI prędko nie nastąpi, dopóki zarabiają kokosy z GTA Online to następna część raczej sie nie pojawi zbyt szybko. Druga sprawa że odeszło kilka ważnych osób z firmy jak np. Dan Houser który był odpowiedzialny za warstwę fabularną i nawiązania do rzeczywistego świata.

1

@kowal3 No na pewno z marszu by łatwo nie było ale kwestia kilku miesięcy i byłoby już wszystko na swoim miejscu. Lewy to profesjonalista pełną gębą więc o fuszerę z jego strony bym sie nie obawiał

0

@Nevermind Widzę kolejna osoba która bardziej widzi Lewego u nas niż Karima.
Coś w tym jest najwyraźniej

0

@Rewolucja123 Obaj mają świetną technikę użytkową ale tak patrząc przez pryzmat piłki klubowej to Francuz częściej sie cofa po piłkę i lubi ją sklepać. Robert jest bardziej statyczny co nie oznacza że tego nie potrafi, w repce ze względu na pewne braki personalne robi to samo. Być może w Barcelonie robiłby to częściej, bardzo dobrze współpracuje z Mullerem który w Bayernie gra tak jak Leo w Barcelonie czyli taka 10/wolny elektron. To mogłoby wypalić

3

@KacperVEB Co bez przesady, wg ciebie Benzema to jakiś ogór?

0

Ostatnio widzę w modzie jest porównywanie Roberta z innymi piłkarzami to sie zapytam was o opinie. Lewy vs Benzema, który z tej dwójki lepiej by pasował do Barcelony oraz współpracował z Messim? Ja szczerze mam dylemat kogo wybrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?