sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po zwycięstwo, VAMOS
2
@Mario96w Gruba baba do Ala: Chyba nie słyszał pan tego przysłowia: "Kto wojuje ten orbituje"
Al: Zważywszy na pani rozmiary będę orbitował 10 lat
Genilany serial. Tyle tam tekstów poszło że ja wymiękam. Pamiętam że był jeden z tarzanem ale nie pamiętam jak brzmiał
0
@Borneo To nie miało nic wspólnego z fizycznością tylko z obsraniem kiedy widmo utraconej szansy mignęło mu przed oczami. Z Granadą strzelił bramkę na remis. Ale na swoje konto może sobie zapisać 2 bramki w finale SPH.
0
@Borneo W 18/19 przed Anfield rozgrywał znakomity sezon. W rewanżu zagrał taki dramat że ja dawno takiego obsrania i sabotażu nie widziałem. Dwie pierwsze bramki na jego konto, zmarnowana setka+ masa głupich i niewymuszonych strat. Grał jakby ktoś z The reds go przekupił
0
@JimMorrisonFCB ja wrzucałem ale moderacja jak zwykle usunęła :(
0
#LaZabawa
1
Leo jakie podanie z Playstation
1
Nie gramy nic w drugiej połowie, Moriba wielbłąd i lecimy z remontem
0
Busquets asysta
0
Ale spalony, matko :D
0
Antek oddaj asystę
2
@RobiS Mistrz :D. Przed finałowym skokiem miał fleszbeki i kupa wysłała sygnał do spodni
1
Granulat nawet jak spieprzy to i tak zaboli.
1
W skokach trzeba sie przygotować na chudsze lata. Czołowi co raz starsi a z młodych tylko Stękała wydaje sie takim co może powalczyć ale musi nad głową popracować bo w krytycznych sytuacjach następuje u niego zwolnienie blokady
0
@SonBarcaGoku Kamil to niech to 3 miejsce utrzyma lepiej
2
@Janiama A kto prowadzi? No właśnie, Kamil znowu bardzo słabo a Granreud dzisiaj 11 zwycięstwo
0
@itmustbejoke Z Bayernem zgoda. Był katastrofalny, z Liverpoolem już nie. Tam doszczętnie skompromitował sie Alba.
1
@itmustbejoke Po tamtym spotkaniu powinno mu sie grzecznie podziękować i pożegnać bo facet sie na takim poziom nie nadaje. Jest jednym z pierwszych który wprowadza w tej ekipie nerwowość. Cała ekipa zagrała wtedy katastrofalnie ale on tamtego wieczora po prostu sie skompromitował doszczętnie. I jestem w stanie sie założyć że w tej edycji LM będzie podobnie, siądą na niego na pełnej i będą prowokować do popełnienia błędu
5
To była najgorsza decyzja w ostatnich latach. Zniszczył ten klub
0
@LuisSalvano Musielibyśmy zagrać najlepszy mecz w sezonie i z minimum 4 bramkami. Ta drużyna niemal co mecz odwala kabaret w obronie więc szanse na trafienie Sevilli są bardzo wysokie. Szanse na remont są ale nie mam przekonania że ta drużyna jest w stanie to zrobić
3
@VamosRakieta @Fabik Raczej słodko-gorzkie. Były chwilę radości ale zostały one przyćmione haniebnymi porażkami na Anfield i w Rzymie.
0
@sebo939 Nie zagrał dobrego meczu ale na pewno gorszy od De Jonga nie był. Marne to pocieszenie mimo wszystko..
1
@Keson Chyba jednak De Jong był gorszy
0
@Keson Tym sędzią też był Lahoz albo ktoś z jego rodziny? Bo to by wiele wyjaśniało..
0
@Rewolucja123 Owszem, rozczytali nas ale mocno ułatwiliśmy im robotę. Dołożył się do tego Lahoz bo to co odwalił przy tej sytuacji z Albą jest nie do ogarnięcia, przynajmniej dla mnie
0
@Rewolucja123 Umtiti przegrał nam ten mecz, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Busi o dziwo lepiej od De Jonga ale to i tak marne pocieszenie bo też momentami odwalił kabaret
0
@Rewolucja123 Czasy kiedy Messi sam nas uratuje minęły bezpowrotnie. To już nie te lata, nie ta dynamika i nie da decyzyjność co kiedyś. Albo drużyna mu pomoże albo znowu ujrzymy okładki z Messim ze spuszczoną głową jako niby głównego winnego
0
W rewanżu trzeba wyjść na pełnej i być może zagrać najlepszy mecz w sezonie. Nic nam nie pozostaje. Oczywiście Umtiti ława bo gość jest obecnie komediantem
0
@Vebrol Przecież to nie jest pierwsza recydywa tego pajaca. Gość nawet jak sędziuje dobrze to w ciągu minuty potrafi zjechać do poziomu gówna
0
@cat_r37 To prawda, to był fatalny mecz De Jonga, obok Pedriego najgorszy na boisku