sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ci co sie cieszą że w rewanżu nie będzie Lahoza to zapomnieli że są inne kasztany jak chociażby Manzano który zaczyna niebezpiecznie równać do jego poziomu.
0
@LuisSalvano Od spalonych to jest VAR i ich psim obowiązkiem jest to sprawdzić a nasi piłkarze powinni być skupieni na graniu w piłkę bo i tak nic nie wskórają a jedyne co dostaną to kartkę za pyskówki.
0
@LuisSalvano Wskaż mi posta w którym chciałem ukarać Pique bo sie zagalopowałeś. Dla mnie sędziowie są chujowi jak nieszczęście i Lahoz już dawno temu powinien zostać wypieprzony na zbity pysk ale no cóż. Takiej władzy nie mam
0
@POLAK12345 Dadzą innego kalafiora jak Manzano i dalej będzie to samo
0
@LuisSalvano Co ma sędziowanie do tego co napisałem?
4
Jak widzę te nasze rączki jak choćby Alby bawiących sie w liniowego to marzy mi sie zapis w kontraktach albo w regulaminie klubowym że za każde reklamowanie spalonego przed gwizdkiem sędziego jest ucinana jedna tygodniowa pensja. Myślę że po miesiącu nasze gwiazdy nawet by nie pomyślały żeby ręke podnieść
0
TO nie jest karny?
0
Do kogo to Busquets podawał?
0
Kounde wyczyścił De Jonga jak przedszkolaka
0
Fantastyczne podanie Busiego na kontrę Sevilli
1
@Beztroskii Lubię gościa ale niesamowicie wkurwia mnie momentami jego zrezygnowanie jak straci albo źle przyjmie piłkę. Głowa dół i biegnie truchtem, tak nie może być
1
@itmustbejoke TO nie jest jego mecz, wygląda jak zblazowany syty kot. Musi odpocząć
0
Sevilla prawie 2:0, Mats lata dalej
1
Neymar z Mbappe będą nam robili taki wiatrak że Umtiti albo Lenglet wejdą w 4 gęstość
1
Umtiti to jest komediant, absolutny
2
@AachenUzumaki Może właśnie ogarnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Messi pobudka, traci jak junior momentami
1
@Mns21 Bo nie lubi pewnie Bayernu i Lewego :)
2
@pax To wytłumacz mi proszę dlaczego tę rękę podniósł? On oprócz bycia piłkarzem robi za sędziego liniowego? Przecież to jest tak żenujące zachowanie że mu powinno być wstyd.
0
@Comentateiro Powtarzam, pierwszy do pożegnania jest Busquets. Tu nie ma co sie szczypać, gość jest fatalny już nie pierwszy raz a na poziom fazy pucharowej LM jest za wolny. Z PSG go rozjadą w 10 min i koniec
2
@ESTADISTICAS Muniain Betisu :D
2
Ciekawe czy z PSG któremuś z naszych odpali sie impostor. Najgorsze że kandydatów jest sporo i cięzko przewidzieć który tym razem coś odwali :D...
0
@krzysiuw Sprzedać to trzeba Busquetsa, a jak sie nie da to rozwiązać kontrakt i niech płaci ubezpieczalnia bo facet sie do zawodowej piłki nie nadaje zupełnie
0
Trochę szczęścia ale piękny gol. Oby go to podbudowało jak wyniesiemy 3 pkt
3
I jak tam paxiu, dalej Busi geniusz?
1
Ale asysta Gryzmana :D
5
Jak Leo odejdzie to ten klub chyba upadnie na pysk już całkowicie. On pudruje trupa
0
@pax Dobra kończę tą dyskusję bo sie nie dogadamy
0
@pax Fajnie, pobiegł sobie 70-80 metrów po czym zamiast próbować zrobić cokolwiek by utrudnić oddanie strzału podniósł rękę. Rzeczywiście geniusz
0
@pax Nie żartuj sobie. Jego zachowanie przy tej bramce było skandalicznie i hańbiące dla tej koszulki. Mógł jeszcze próbować zrobić cokolwiek żeby mieć czystą rękę a on wybrał tak żenujące rozwiązanie że mi by było wstyd sie tak zachować