1

Ci co sie cieszą że w rewanżu nie będzie Lahoza to zapomnieli że są inne kasztany jak chociażby Manzano który zaczyna niebezpiecznie równać do jego poziomu.

0

@LuisSalvano Od spalonych to jest VAR i ich psim obowiązkiem jest to sprawdzić a nasi piłkarze powinni być skupieni na graniu w piłkę bo i tak nic nie wskórają a jedyne co dostaną to kartkę za pyskówki.

0

@LuisSalvano Wskaż mi posta w którym chciałem ukarać Pique bo sie zagalopowałeś. Dla mnie sędziowie są chujowi jak nieszczęście i Lahoz już dawno temu powinien zostać wypieprzony na zbity pysk ale no cóż. Takiej władzy nie mam

0

@POLAK12345 Dadzą innego kalafiora jak Manzano i dalej będzie to samo

0

@LuisSalvano Co ma sędziowanie do tego co napisałem?

4

Jak widzę te nasze rączki jak choćby Alby bawiących sie w liniowego to marzy mi sie zapis w kontraktach albo w regulaminie klubowym że za każde reklamowanie spalonego przed gwizdkiem sędziego jest ucinana jedna tygodniowa pensja. Myślę że po miesiącu nasze gwiazdy nawet by nie pomyślały żeby ręke podnieść

0

TO nie jest karny?

0

Do kogo to Busquets podawał?

0

Kounde wyczyścił De Jonga jak przedszkolaka

0

Fantastyczne podanie Busiego na kontrę Sevilli

1

@Beztroskii Lubię gościa ale niesamowicie wkurwia mnie momentami jego zrezygnowanie jak straci albo źle przyjmie piłkę. Głowa dół i biegnie truchtem, tak nie może być

1

@itmustbejoke TO nie jest jego mecz, wygląda jak zblazowany syty kot. Musi odpocząć

0

Sevilla prawie 2:0, Mats lata dalej

1

Neymar z Mbappe będą nam robili taki wiatrak że Umtiti albo Lenglet wejdą w 4 gęstość

1

Umtiti to jest komediant, absolutny

2

@AachenUzumaki Może właśnie ogarnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Messi pobudka, traci jak junior momentami

1

@Mns21 Bo nie lubi pewnie Bayernu i Lewego :)

2

@pax To wytłumacz mi proszę dlaczego tę rękę podniósł? On oprócz bycia piłkarzem robi za sędziego liniowego? Przecież to jest tak żenujące zachowanie że mu powinno być wstyd.

0

@Comentateiro Powtarzam, pierwszy do pożegnania jest Busquets. Tu nie ma co sie szczypać, gość jest fatalny już nie pierwszy raz a na poziom fazy pucharowej LM jest za wolny. Z PSG go rozjadą w 10 min i koniec

2

@ESTADISTICAS Muniain Betisu :D

2

Ciekawe czy z PSG któremuś z naszych odpali sie impostor. Najgorsze że kandydatów jest sporo i cięzko przewidzieć który tym razem coś odwali :D...

0

@krzysiuw Sprzedać to trzeba Busquetsa, a jak sie nie da to rozwiązać kontrakt i niech płaci ubezpieczalnia bo facet sie do zawodowej piłki nie nadaje zupełnie

0

Trochę szczęścia ale piękny gol. Oby go to podbudowało jak wyniesiemy 3 pkt

3

I jak tam paxiu, dalej Busi geniusz?

1

Ale asysta Gryzmana :D

5

Jak Leo odejdzie to ten klub chyba upadnie na pysk już całkowicie. On pudruje trupa

0

@pax Dobra kończę tą dyskusję bo sie nie dogadamy

0

@pax Fajnie, pobiegł sobie 70-80 metrów po czym zamiast próbować zrobić cokolwiek by utrudnić oddanie strzału podniósł rękę. Rzeczywiście geniusz

0

@pax Nie żartuj sobie. Jego zachowanie przy tej bramce było skandalicznie i hańbiące dla tej koszulki. Mógł jeszcze próbować zrobić cokolwiek żeby mieć czystą rękę a on wybrał tak żenujące rozwiązanie że mi by było wstyd sie tak zachować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?