sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę że nasi w skokach lubią ostatnio przepierdzielać przewagę w drużynówkach. Chyba sie naoglądali Barcelony w Rzymie i na Anfield :D
0
@itmustbejoke Nie. Ze względu na wylewy które występują w tym sezonie śmiało można zakładać że Neymar, Mbappe czy Di Maria sobie poużywają. Oby po tym dwumeczu Araujo był najmniej winnym. No nie ukrywam że duże nadzieje pokładam w chłopaku i nie wiem czy będzie w stanie ogarnąć ofensywę PSG sam.
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
4
Suarez z Cornellą nie trafił tak więc Braveheart>Suarez
15
Dzięki Barto(kundlu) za oddanie Suareza do naszego bezpośredniego rywala o mistrza La Liga.
8
Konrad za ten rajd gdzie opędzlował 3 rywali w nagrodę na trybuny :)
0
To jest cały Dembele. Może grać paździerz i odwalać cyrk a potem jeden przebłysk i nas ratuje. I jak tego chłopa ocenić
14
Ja już przestałem sie wkurzać. Ta drużyna doprowadziła mnie do takiego stanu że już sie z nich śmieje. Nawet nie trzeba chodzić do cyrku, kabaret czy inny stand-up
13
Liverpool w dupę na Anfield. Po prostu Incredible
0
Przebić kompromitacje Madrytu? Już sie szykujemy do tego wyzwania
0
Gryzak na przełamanie, jak nie teraz to kiedy
0
Busi: To teraz ich jebniemy :)
0
Ooo Autobus przyjechał po Puiga
0
Strona dalej skacze jak dziecko na podwórku
0
Puig co za głupia strata. Chłopaku obudź sie
3
Ciekawe czy zastosują prawo Pascala jak wywalą poza stadion :D
0
Obejrzałem sobie skrócik "spektaklu" w wykonaniu naszych białych funfli i powiem wam że Vasquez odwalił niezły sabotaż przy 2 bramce. Polecam klatka po klatce zobaczyć co on wyprawia. W normalnym klubie powinien za coś takiego wylądować na trybunach
0
@tobiasson92 Byłem tam w tamtym roku jak przyjechałem na szkolenie do Wawy. Fajne miejsce, oby jakoś im sie udało wyprostować...
0
@4drian0 Największy problem naszego małego szczekacza. Niby dużo kluczowych podań i asyst a przychodzą ważne mecze i sie obsrywa. Jedynie chyba z Bayernem jakoś mocno nie zawinił.
1
@tobiasson92 Interwały na bieżni w masce. Bedzie moc :)
0
@mekston No to miałem pierwotnie na myśli. Wiadomo że jednym zagraniem jest w stanie wyjaśnić no ale jeśli mamy ryzykować jego zdrowiem dla czegoś takiego to dla mnie jest to bardzo dziwna sytuacja. Zresztą atak mamy tak ubogi że najbardziej pozytywną osobą poza nim jest dla mnie Dembele- człowiek chaos robiący po kilkadziesiąt strat w meczu. I uważam że na niego trzeba chuchać bo to on obok Messiego jest naszą nadzieją na LM. Ewentualnie Gryzman jak akurat ma dobry dzień jak wczoraj. Reszta jest dobra na granie gdzie indziej.
0
@mekston Duńczyk. Profilowo najbliżej jest napastnika więc dla Koemana najlepsza opcja. Z tym drugim zdaniem sie nie zgodzę, chociażby dlatego że jeden sprint czy głupie wejście i Leo leci na dłuższy czas
0
@MrRipleyyy Poprawione, dzięki za czujność :D
13
Najgorsze w tym całym SPH jest to że naparzaliśmy ponad 240 minut a i tak wracamy z niczym. Kolejny raz dostajemy przysłowiowego "obucha w głowe". Kwintesencją są te stracone gole. Brak koncentracji, apatia. Smutne obrazki w postaci problemu z wyjściem spod pressingu jak Bilbao nas naciskało. No i kontrowersyjna teoria: Leo wczoraj nie powinien wychodzić od 1 minuty. Może i miał udział przy tej pierwszej bramce ale ogólnie w meczu był mało widoczny, tak jakby grał momentami na zaciągniętym ręcznym żeby sie nie przeciążyć.
Co do dwumeczu z PSG to serce mówi my ale rozum PSG. Mają zbyt dużą jakoś z przodu a patrząc na nasze wylewy w obronie to wiadomo jak to sie skończy. Z resztą my nigdy hegemonem w tej formacji nie byliśmy ale ten sezon to jest przegięcie. Każdy niemal sie w tym sezonie już z tej formacji popisał sabotażem. Najbardziej sie boję Di Marii, on zawsze niezależnie od formy jak grał przeciwko nam robił z naszej obrony wentylator a do tego będzie jeszcze po drugiej stronie prawdopodobnie Neymar. Lengleta to trzeba będzie wykręcać z murawy pewnie
2
Mam nadzieje że na CN odpowiednio przywitamy jego i tego pajaca Muniaina. Na początek kilka wślizgów na przypomnienie
2
@Nano22 Ja nie pochwalam zachowania Messiego ale jestem w stanie go zrozumieć. Ten brodacz wczoraj sie doszczętnie skompromitował.
1
@AxelF Kluczowych błędów nie popełnił ale pozwolił na za ostrą grę. Powinien już na samym początku pokazać za takie faule Basków kartki by im pokazać że to owszem nie jest balet ale jakieś granice przyzwoitości trzymamy. A tak pokazał że można uprawiać zapasy i nie ma problemu.
31
Przypominam że Muniain skończył wczorajszy mecz bez kartki.
Casemiro to lubi.....