sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Puig świetne podanie
3
Leo do Bazy: Koeman ja ty zaimponowałeś teraz :D
3
Jezu Alba zlituj sie człowieku....
0
Granerud, przestań mi podium Polskie prześladować..
8
Żyła leciał jak paralityk a walnął 143 metry. Co za człowiek :)
0
Dest odpoczynek bo w takiej formie to niestety Neymar mu dzieciaka zrobi jak przyjdzie LM
Chociaż on kontuzje ma to nie wiem czy sie wyrobi do tego czasu
1
Messi kryminał, a miałem mu dać 9, teraz 7 za ten sabotaż
1
Messi kluczowe podanie dla Bilbao
2
Araujo znowu 10 za mecz
0
Pozamiatane, Leo zwyżka formy
0
Trochę przerażające że Pedri z Dembim są szybsi w powrotach od Businessa i De Jonga
7
Messi ale Pedri znowu pokazał że jest kozak
0
@El dominatore Lenglet to wygląda jakby go do jakiegoś transformatora podpięli
2
Busquets 10 za akcje z Garcią
1
Znowu De Jong powalczył. Brawo
0
Dest ostatnio też wygląda jakby był na karuzeli
0
@BarcaInfo Może dlatego że to amator :)
0
Jadą nas jak szmaciarzy.
12
Dobra chłopaki, głowy w dół i jedziemy
0
Oby Busquets nie sabotował, tyle mi wystarczy
1
@Majkel34 Jakby wygrał MŚwL to można było to jakoś obronić.
4
@NeroTFP Dlatego nie porównuje do niego Kamila. Obaj są już odpowiedzialni u mnie za zawały jak ich oglądałem. Jedni z najlepszych w historii tej dyscypliny
1
@NeroTFP On silną psychikę pokazuje w wywiadach z TVP. Ja na jego miejscu już bym dawno chyba komuś piznął w ten głupi łeb :D
18
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/136365261_4317100954969907_3078123093348333374_o.jpg?_nc_cat=1&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=oYuUdgvKDd8AX_akZlF&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=fbe63320fdc981389b2e60b3a8065c54&oe=601BE3C8
xDDD
1
@VamosRakieta 1 dzień nowego roku a już kandydat na najgłupszy post na La Rambli w 2021, niesamowite :D
4
@VamosRakieta Germańce wiedzieli co robią z tym koronawirusem :D
28
Kamil Stoch to najlepszy stylowo skaczący zawodnik obecnie w skokach
Change my mind
0
Nie ma co zbierać z reszty. Pokłony dla mistrza
0
@MensculinVeB Ja to bym chciał żeby Kraft wrócił do wielkiej formy. Dobry wariat
0
Tata Zuzanny przewalił podium, szkoda