sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AxelF Pozwolił na ostrą grę i nie dawał kartek wtedy kiedy trzeba. To był fatalny mecz i gość niech sobie sędziuje 2 ligę duńską. Nie pierwszy raz Manzano pokazał że jest skończonym debilem. Sam fakt że ten frajer Muniain dokończył mecz bez kartki dyskwalifikuje go z miejsca jako sędziego La Ligi
0
@matirix20 No i co z tego jak w ważnych meczach jest jednym z pierwszych winnych tych blamaży? Nie patrz tylko na same statystyki bo to do niczego nie prowadzi.
1
Ten frajer miał tylko jedno zadanie. Po odejściu zamknąć mordę za ten sabotaż który odwalił i sie nie odzywać......
....Nie wyszło
1
Ty w szczególności i nie ciała tylko dupy.
0
Alba jest dla mnie twarzą tych każdego blamażu w ostatnich latach. Tą drugą bramką straconą sie doszczętnie skompromitował. I to nie po raz pierwszy. Jeśli ogarniemy jakiegoś fajnego LO to on jako pierwszy powinien fruwać nad Camp Nou. Podziękować za ten cały czas ale niech on już stąd odejdzie
10
A Muniain dalej bez kartki. Ten sędzie jest kuźwa żenujący
0
Zaczęliśmy marsz przegrywów.
Piękny gol Williamsa
2
Jeszcze przy tej drugiej bramce nie dość że złamał linie to sie schylił. No co za błazen to jest. Jak ja go nie cierpię, żaden piłkarz tak mnie nie doprowadza do szału jak on
2
Alba dwa zawalone gole. CO za parodysta
1
Alba skup sie teraz.
3
Araujo świetna klepka z Williamsem
1
Alba piękne krycie
7
Marcelino jak piznął butelką :D
1
Lenglet znowu....
0
Business geniusz, wjechał na pełnej w typa i sie dziwi że faul xDD
2
Lenglet IQ pantofla
0
Lindivik kozak. Strasznie ciekaw jestem czy walczyłby o Złotego Orła gdyby nie ten nieszczęsny ząb
0
Spodziewałem sie że u Kamila odpoczynek po Titise wiele nie da. Chłop już swoje lata ma i fizycznie raczej na cały sezon nie da rady. No nie potrafię od niego oczekiwać tego co robił wcześniej. Niech szykuje formę na MŚ i powiększy swój dorobek medalowy.
0
@tobiasson92 Wystarczyło pozwolić działać w reżimie sanitarnym i nie byłoby wielkiego problemu. Zamknięcia takich siłowni kompletnie nie rozumiem..
7
Zesraliśmy sie metr przed kiblem. Mam ochotę coś rozwalić
0
Ale kuźwa żenada
2
@pawelfcb2010 @Janiama Miejmy nadzieje. Kamil to akurat skoczek który szybko potrafi przeanalizować to co jest źle i naprawia to niemal natychmiast. To jest jeden z tych fenomenów który mnie u niego zadziwia. A co do Sato to macie rację. On tu z reguły skakał bardzo dobrze więc jego próby nie powinny mnie zaskakiwać.
0
@NeroTFP Jakie prognozy na indywidualny konkurs w niedziele? Po tych treningach i kwalifikacjach trochę sie martwię o Kamila. Jakby ten odpoczynek za wiele mu nie dał a na dodatek wkradły sie jakieś błędy. Granerud też jakieś cyrki odwala a Sato nagle z totalnej piz.. zaczyna dominować. Żyły też nie będzie.
1
@barcadreed On już odpalił na Sylwestra :)
24
Nie wiem czy było ale xDD
43
To jak wczoraj wyprzedził bodajże Isaka to po prostu coś fantastycznego. Lenglet wygląda przy nim jak junior i elektryk wysokich napięć
0
@El dominatore TO już był taki stan
1
@amanter A Messi w ostatnich 4 sezonach LM w fazie pucharowej ma tylko 1 gola strzelonego na wyjeździe. I czy to sprawia że jest średniakiem? W takich spotkaniach wina spada na wszystkich, a nie tylko na Stegena
0
Ter Stegen kot, Puig wytrzymał presje. Grycman przy karnym już miał flagę Japonii na gaciach
2
@itmustbejoke Szkoda że po karnym nie zdjął koszulki i nie napiął klaty...