0

@Kwasiak98 Przecież Rakitic w 14/15 był cichym bohaterem chociażby za samo LM. Fenomenalny mecz z Bayernem: obok Messiego i Alvesa był najlepszy na boisku. W finale z Juve również był jednym z lepszych, to on otworzył wynik spotkania. Potem był już słabiej ale chociażby za Ernesta był wyskok formy. Niestety ale za spotkanie na Anfield i potem to zdjęcie z impry w Sevilli powinien zostać pożegnany. Razem z Albą sabotowali pełne 90 minut plus doliczony czas gry

0

Jest wywiad Zielińskiego po meczu:


2

Krychowiak to już powinien sie modą i reklamami zająć bo jest co najwyżej przebierańcem a nie piłkarzem

0

@ranger3120 Co kuźwa, znowu Torres?

1

@Jakchcesz Dla mnie to było najlepsze z tej części:



Zwłaszcza kiedy przejmowało sie posterunek

5

Obrazkiem tej pierwszej połowy jest jak nas Włosi robili w ciula tym szybkim wyrzutem z autu. Coś jak nasze primadonny na Anfield

1

@Bartunek Wystarczyło napisać że posłał IV ligę w 4 gęstość :)

0

@michal26 Nie ale nie w naszym przypadku nie ma co nazywać tego planem. Mamy fatalną służbę zdrowie która w trakcie pandemii jest na skraju wydolności. Te wszystkie lata zaniedbań teraz pięknie wychodzą. I nie jestem za zamykaniem gospodarki bo wiem że to ma katastroficzne następstwa które już teraz widać

47

@Bocheno1 Prawdziwy kapitan. Brakuje kogoś takiego w tej drużynie. Zaryzykuje tezę że z nim nie byłoby ani Romy, ani Liverpoolu a z Bayernem przegralibyśmy po walce a nie rozłożeniu nóg jak jakaś dziwka

1

@michal26 Wystarczyło wymyślić jakiś plan kiedy było lato i była mniejsza liczba zakażeń. To przerypali tyle czasu i teraz działają po omacku. Nie mydl sobie oczu że to jest plan. To wszystko to są działania na alibi bo tak są obsrani, im nie zależy na zdrowiu ludzi. Inaczej nie wypuściliby wyroku TK w trakcie pandemii. A obecne "coś" jest spowodowane tym że jakbyśmy szli tym modelem to z naszej służby zdrowia nie byłoby co zbierać. Chociaż jakby nie patrzeć obecna tam sytuacja jest tragiczna.

0

@Rewolucja123 Bo tak działa piłka nożna. Może odwalać cuda ale jak bramki nie ma to kij z tego wszystkiego. Dlatego właśnie z reguły Cristiano jest na piedestale. Gra gówno ale co z tego jak finalnie wpierdzieli te 2-3 bramki w meczu jak grał w mierdzie i cała ta gra jest mu zapominana

0

@Rewolucja123 Grał ale bramki nie strzelił. Odnoszę wrażenie że uderzają w Messiego już nawet w to że bramek nie strzela.

0

@Rewolucja123 Ee, nie bardzo kumam o co ci chodzi teraz w tej pierwszej części?

0

@Rewolucja123 No i co z tego jak finalnie bramki nie trafił. Dopiero jak mu Messi ogarnął genialnym ruchem bez piłki to w końcu łaskawie strzelił. Mam już dość obwiniania o wszystko Messiego. Oczywiście chłop nie jest krystaliczny ale to co sie ostatnio odwala jest po prostu niesmaczne zwłaszcza że Antek problemu z Leo nie ma żadnego. Sam jestem za tym żeby rozstać sie z nim ale nie tylnymi drzwiami i tylko po godnym pożegnaniu na które zasługuje

1

@itmustbejoke Gdyby nie Messi to Grycman musiałby po meczu z Betisem szukać drzewa żeby sie wieszać. Jakoś w pierwszej połowie on nie grał a i tak koncertowo spartolił 3-4 okazje na gola. Może źle sie na niego z ławki patrzył? Kto wie, stay tuned....

2

@Borneo @tobiasson92 Jakiś komentarz? Sam nie ukrywam jestem za tym modelem szwedzkim, ale z naszą służbą zdrowia to nie wiem jak długo byśmy pociągnęli na takim sposobie.

0

@student97r Nie za bardzo da sie tu cokolwiek zmienić oprócz dawania permanentnych banów. Widać że niektórzy nie potrafią wytrzymać bez wywołania gównoburzy. A już hitem jest to że ktokolwiek kto chce pożegnać sie z Leo jest mieszany z błotem i nazywany pseudokibicem. Tworzą sie kółeczka wzajemnych adoracji. Widać to szczególnie po postach które napisze Salvano. Zamiast dodać go do ignorowanych to nie odpuszczą i będą go prowokować

1

@PatrykBarca Przecież Messi w Matchday sam przypomniał o tym żeby nie wydarzyła sie druga Roma. Jak Alba odwalił sabotaż to już po ich minach było widać że mieli brązowe spodnie. A jak wpadła druga to koniec meczu. I my i Liverpool wiedzieli że to jest kwestia minut. Od tamtego momentu the reds grali przeciwko wkładom do koszulek bo piłkarzy w nich nie było.

0

@damianex10 A idź mi z tym filmem. Jak go obejrzałem to sie musiałem z dwa dni dojść do siebie.

2

Ramos odwalił taki balet że brakuje jeszcze by złapał piłkę i wrzucił ją Courtuis dwutaktem

6

Perez pomylił konta z przelewem chyba :)

0

@Rewolucja123 Nie przesadzaj aż tak mocno :)
Lenglet nie ma prawa sie dać tak objechać w tym sektorze, może go odprowadzić do linii ale ma mieć to pod kontrolą. Już w tym momencie reszta jest dla mnie mniej jechana bo w takiej sytuacji jesteś w dupie

0

@Rewolucja123 Bardziej tu winie Lengleta który dał sie objechać jak szmata. Już w tym momencie De Jong mógł zgłupieć i nie wiedzieć co jest większym priorytetem. Pique też trzymał Morona i nagle odpuszcza

0

@Rewolucja123 Przy drugiej próbował przeciąć, zrobił to wprawdzie słabo bo ustawił sie tak że Moreno zagrał za niego

1

@Sznejk Też tak myślałem ale po powtórce i jego zachowaniu przy straconych bramkach ocena powinna zostać

4

@Brashearr Roberto to nie miał kompletnie wsparcia w defensywie. Niemal co akcje był sytuacji 1vs2. Na jego miejscu zjebałbym Dembele od razu za taką postawę

31

Lenglet z sezonu na sezon co raz gorzej. Pique również wydaje sie jakby grał na siłe. Obrona wygląda dramatycznie. Na ten moment z Bayernem cz innym Liverpoolem będzie niezły gang bang

0

Bayern jest mocarny po prostu. Robią tą Borussie jak chcą

0

@jeyx77x Może być tak że w wieku Roberta Haaland nie będzei nawet istniał

1

I to jest różnica między Haalandem a Lewandowskim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?