0

Niech Koeman pociśnie Messiego bo ta decyzyjność jest fatalna

1

Leo ogarnij sie proszę z tymi strzałami

0

@masq Z De Jongiem sie zgadzam ale z Busim już nie. Ten pierwszy zawodzi na całej linii i to nie jest wina pozycji że człapie w asekuracji i że holuje tą piłkę kiedy aż sie prosi żeby przyspieszyć. Ten drugi po raz kolejny udowodnił że jak ma przed sobą klasową ekipę która go naciśnie pressingiem i zabiega to gość wygląda jak starzec we mgle. Położył nam ten mecz koncertowo i jeszcze nie jeden w przyszłości. Próbka dziś wieczorem i będę zdziwiony jak będzie inaczej. Nawet jak mnie dzisiaj pozytywnie zaskoczy i zagra lepiej niż Holender (choć on mu wysokiej poprzeczki i tak nie stawia) to nie zmienia faktu że gość jest do odstrzału jak najszybciej. Współpraca między nimi wygląda fatalnie i tu Koeman ma pełne ręce roboty żeby to naprawić bo w LM zerżnie nas każda ekipa która ma jakość. Bayern może by nie powtórzył wyniku z sierpnia ale 4 na miękko byśmy pewnie przyjęli

1

@joloskyy Po czym taki wniosek? Bo jeśli po pojedynczym spotkaniu( w którym nie widzę żadnej jego winy) to Matsa trzeba na pół roku na trybuny wywalić za tą błazenadę którą zaprezentował z Bayernem

1

Zara sie załączy pakt z diabłem Zizou xD

1

Co za metamorfoza Ramosa na fioletowej. Z najlepszego obrońcy w historii do poziomu Majorki. A to niby my jesteśmy żałośni

1

@Janiama Nie zdziwiłbym sie jak jutro dostaniemy oklep z 2:0. Ta drużyna już udowodniła że jak sie ośmieszyć to na całego..

1

Czyli wychodzi na to że jesteśmy dalej dziadami. I brawo dla Gladbach :D

0

5

NARESZCIE

0

@mr_robot Nie zgadzam sie kompletnie bo to jest problem który tą drużynę już trapi od niewiadomo kiedy i zawsze są jakieś wytłumaczenia na to

3

@BarcaInfo A na tej konferencji:


0

No mam nadziej żę te info z tym szkodnikiem prawdziwe. Za długo sabotował

0

@Rewolucja123 Ja już w Messiego jako zbawcę nie wierzę. Za dużo jako lider dostał wpierdol. Jemu już tak na psychę siadło że widać to po niektórych decyzjach czy zmarnowanych sytuacjach. Będą przebłyski ale on nie powinien być liderem

0

@Janas11224 Innymi słowy człowiek-mem albo człowiek- porażka. Oby razem z kaczką dziwaczką i pinokiem ponieśli konsekwencje tego co sie odpieprza teraz.

0

@Rewolucja123 Oj tam, wina sędziów że straciliśmy bramkę. Mariusz największy eskpert ci powie. A tak na serio to już dawno temu przestało to byc zabawne. Ta drużyna to już dawno jest jeden wielki mem i nie zapowiada sie żeby było lepiej

6

W oczach Jarka widać gniew, ten gość jest nieobliczalny.

0

@mr_robot Rozmawiam z tobą o pierwszej bramce. Przeczytałeś w ogóle co napisałem w pierwszym poście czy nie bardzo?

0

@MeMyselfAndI Nawet nie odpowiadaj na komentarz tego marnego prowokatora niżej tylko daj go do ignorowanych. Zgłaszam każdy jego obraźliwy komentarz to może w końcu poleci z permem

5

@mr_robot Tak, bramka Valverde to była decyzja sędziów. Broń boże nie to że Busi sobie z De Jong urządzili człapanko już w 5 minucie

3

Tak dobiegając od tematu polityki i wracając do ostatniego meczu w którym stało sie po raz kolejny to co sie dzieje w LM w fazie pucharowej na wyjazdach. Dostajemy szybkiego gonga jako pierwsi w pierwszych 10 minutach. Zawsze kiedy odpadaliśmy z wielką firmą to zawsze pierwszy cios w szczenę szedł bardzo szybko. Z Juve 7 minuta, z Romą 6 min, z Liverpoole znowu 7 min. Z Bayernem rekord bo 4 minuta. Z Realem już 5 min. Naprawdę drużyna na takim poziomie nie potrafi zachować koncentracji w pierwszych minutach i za każdym niemal razem z bardzo dobrą ekipą na początku wygląda jak grupa pijanych oldboyów która skrzyknęła sie żeby pokopać. Ciekawe czy oni w ogóle sobie zdają sobie z tego sprawę że są już memem czy mają to głęboko w dupie i ważne że hajs sie zgadza? Bo to naprawdę nie przystoi

1

@KacperVEB Dlaczego? De Jong to do tej pory srogie rozczarowanie. Nawet granie bardziej po prawej czy po lewej jako pivot nie zwalnia go od tego żeby zapierdzielać bo na razie dziedziczy cechy swojego starszego kolegi. Przy golu Valverde zawalił Busquets ale De Jong również sie tam nie popisał. Ale 3 gol idzie już całkowicie na jego konto bo Modric go po prostu ośmieszył. To że raz poda ładnie to za mało jak na cenę za którą został zakupiony.

0

@Pilka_jest_okragla De Jong też piękne człapanko urządził

1

@Odcinkowy Pan na pierwszą litere S z herbem Realu na avatarze

1

No w końcu ten prowokator poleciał bo już czytać sie go nie dało.

0

Komentarz usunięty

2

@Statistics Pisałem ci coś wczoraj ale widzę że nie dotarło

10

Do roboty chłopie bo pozycja na boisku nie zwalnia cie od tego żebyś człapał w obronie i holował piłkę kiedy aż sie prosi żeby przysieszyć

0

@damian777 Ja mu dam jeszcze szansę ale parasol ochronny sie dla niego skończył. Bo granie trochę wyżej nie zwalnia go od tego żeby nie zapieprzać do obrony. A o to mam do niego największe pretensje. Casemiro w sobotę pokazał na czym to polega. Nawet jak go Messi objechał to on jeszcze wślizgiem mu tą piłkę wybił

2

@Rewolucja123 Dla mnie De Jong to nawet większe rozczarowanie niż Grycman bo wiedziałem że dopóki Messi tu jest to będzie to tak wyglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?