5

De Jong bardzo mnie rozczarowuje. Mówi w wywiadach że źle gra ale potem przychodzi kolejny mecz i poprawy nie widać. O Busim napisano już wszystko ale Frenkie wcale od niego lepiej nie gra. Są przebłyski dobrej gry ale tych negatywów jest o wiele więcej. Człapie tak samo w asekuracji jak jego starszy kolega. Przy pierwszej bramce z białymi wprawdzie nie zawalił tak jak on ale jego zachowanie jest naprawdę dziwne. Przy 3 bramce już pełna kompromitacja, Modric porobił go jak amatora. I De Jong robi coś co często pax mu zarzuca- często zamiast rzucić podanie między liniami czy przyspieszyć akcję to holuje tą piłkę bez sensu i albo ją potem traci albo cyk do tyłu. A on już udowodnił że może ponieważ rzucił świetną piłkę do Fatiego w LM.

Porównując do niego tego Fede Valverde to niestety ale Urugwajczyk jest od niego na ten moment lepszy

1

@Rewolucja123 Przy stanie 2:1 jak Kroos wbiegał w pole karne i jego strzał obronił Neto

Edit: Ok dzięki

0

@pax Czy w sytuacji gdzie Neto broni strzał Kroosa pod koniec meczu to Niemca powinien kryć De Jong? Bo nie powiem że ta akcja to był lekki kryminał

0

@mekston Co nie zmienia faktu że dla Messiego ta statystyka jest wstydliwa. Leo kompletnie mnie rozczarował w drugiej połowie bo po pierwszej połowie pisałem że stwarza największe zagrożenie. A tą setkę to powinien a nawet musiał wykorzystać

71

Mam nadzieje że ktoś w końcu Lengletowi powie że jest VAR i te jego łokcie i trzymania za koszulkę są sprawdzane bo po raz kolejny gość nas wsadza na minę i potem jest zdziwiony.

6

@Tomo1989 Barca może by i 8 nie dostała ale wpiernicz byłby na pewno.

0

@Rewolucja123 Ale jak mu powiedzą że nic nie ma to nie może podejść do monitora, rozumiesz? Takie mają zasady

0

@Statistics Ale ty mi tego pisać nie musisz. Messi sam chciał po sezonie odejść ale został. Sam w pierwszej połowie był największym zagrożeniem i miał udział przy bramce. Druga połowa był żenująca ale i tak to on nie jest największym problemem w tym klubie. Największym są nieudacznicy w zarządzie przez których atmosfera w tym klubie jest jaka jest.

0

@Tomo1989 Busquets wczoraj pokazał swoją moc. Mnie nie nabierze występami ze średniakami w lidzę bo wystarczył mocny przeciwnik jak wczoraj Real i gość był jednym z najgorszych na boisku. Od dawna powinien zostać odstrzelony z tego klubu. Griezmann zawodzi, i to nawet już nie chodzi o pozycję. Miał kilka sytuacji które mu koledzy wypracowali to spieprzył je koncertowo albo źle przyjmując albo posyłając sondę w kosmos. Na dodatek uderzył po meczu w repce w Koemana mówiąc że Deschamps wie gdzie go ustawiać.

0

@Rewolucja123 Na tym polega problem z VAREM że jak powiedzą że nic nie było to on tego nie może sprawdzić.

2

@Tomo1989 Ten komentarz akurat jest głupi jak nie wiem co. Co raz więcej osób upatruje winę w piłkarzach niż w samym trenerze. Poza tym od jakiegoś czasu specjalnie prowokuje żeby wywołać gównoburzę, to widać wyraźnie i trzeba być naprawdę ślepym żeby tego nie dostrzegać.

5

@Rewolucja123 Gość od jakiegoś czasu rozbrykał sie za bardzo i zaczyna ujadać co raz głośniej. Ten komentarz zgłosiłem i każdy kolejny w którym zobaczę prowokacje będę tak samo traktował.

7

@Statistics Lojalnie ostrzegam. Zacznij pisać normalne komentarze a nie prowokujące bo zacznę to zgłaszać(nie tylko ja mam nadzieje) i polecisz stąd z permem. Dość tego trollowania

0

@AdiKingu96 Druga połowa to żenada ale w pierwszej akurat był najgroźniejszy z naszych. Messi po prostu nie jest już gotowy na oranie cały mecz

0

@NeroTFP No geniusz po prostu. Sprzedać Dembele a pensje dać gościowi który jawnie nie chce grać w tym klubie. Nawet ten szkodnik Barto by sie nie powstydził :D

0

@marcin62 Proponuje żeby on stanął na bramce jak taki z niego kozak. Dwa podobne tematy w których totalnie odfrunął do stratosfery

0

@insp1re Przecież pax napisał w analizie tego gola wcześniej że to Busquets zawalił bardziej natomiast nie myli sie co do gry De Jonga. 3 bramka idzie w dużej mierze na jego konto gdzie już na samym początku dał sie zrobić Modriciowi jak cholerny amator a potem w polu karnym do niego nie podszedł kiedy Neto wypluł piłke.

2

@Coutinho007 Faktycznie, jest na samym dole. On chyba przy okazji jest psychofanem Leo tak więc sobie odpuszczę bo to jak gadanie do ściany

0

@Coutinho007 Dyskusja o Francuzach była wcześniej tak więc o kogo jeszcze chodzi?

16

@marcin000019 Gdyby nie Neto to wyłapalibyśmy dzisiaj 5 więc przywal sie do kogoś innego serio

2

@Rewolucja123 Ależ fatalnie De Jong sie zachował przy tej bramce na Modricia.

2

@pax Czyli innymi słowy twórcza radość w obronie kolejny sezon z rzędu. Matko jakich mamy parodystów to sie w palę nie mieści. Czasami sie zastanawiam czy ci ludzie w ogóle trenują jakieś schematy czy zbierają sie przed meczem z hasłem: "Dobra pokopmy coś"

0

@RadekACCA Tak samo jak Pique, Busquets, Alba czyli ich też trzeba wywalić?

0

@RadekACCA Lenglet to elektryczny węgorz ale w meczu w którym Juve czy Roma nas puknęło to jego nie było

1

@SonBarcaGoku A w superpucharze jak dostaliśmy w dwumeczu 5:1 to kto trenował, Enrique?

12

Zidane kolejny mecz na CN z rzędu bez porażki i znowu nas opędzlował. Dalej znajdą sie tu debile którzy twierdzą że jest przereklamowanym łysym klaskaczem czy może w końcu stwierdzą że na trenerce sie zna?

1

@FLYP To akurat był strzał ale nie zmienia to faktu że to było żenujące

14

Messi też zaczyna mnie wkurwiać. Drze japę do Fatiego bo ten śmiał strzelić i nie wiele zabrakło a sam traci piłki jak junior. Jak ma to tak wyglądać to niech faktycznie da sobie spokój z graniem u nas. Tak nie powinien robić lider

0

Modric ZP

0

Neto kosmos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?