sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
De Jong bardzo mnie rozczarowuje. Mówi w wywiadach że źle gra ale potem przychodzi kolejny mecz i poprawy nie widać. O Busim napisano już wszystko ale Frenkie wcale od niego lepiej nie gra. Są przebłyski dobrej gry ale tych negatywów jest o wiele więcej. Człapie tak samo w asekuracji jak jego starszy kolega. Przy pierwszej bramce z białymi wprawdzie nie zawalił tak jak on ale jego zachowanie jest naprawdę dziwne. Przy 3 bramce już pełna kompromitacja, Modric porobił go jak amatora. I De Jong robi coś co często pax mu zarzuca- często zamiast rzucić podanie między liniami czy przyspieszyć akcję to holuje tą piłkę bez sensu i albo ją potem traci albo cyk do tyłu. A on już udowodnił że może ponieważ rzucił świetną piłkę do Fatiego w LM.
Porównując do niego tego Fede Valverde to niestety ale Urugwajczyk jest od niego na ten moment lepszy
1
@Rewolucja123 Przy stanie 2:1 jak Kroos wbiegał w pole karne i jego strzał obronił Neto
Edit: Ok dzięki
0
@pax Czy w sytuacji gdzie Neto broni strzał Kroosa pod koniec meczu to Niemca powinien kryć De Jong? Bo nie powiem że ta akcja to był lekki kryminał
0
@mekston Co nie zmienia faktu że dla Messiego ta statystyka jest wstydliwa. Leo kompletnie mnie rozczarował w drugiej połowie bo po pierwszej połowie pisałem że stwarza największe zagrożenie. A tą setkę to powinien a nawet musiał wykorzystać
71
Mam nadzieje że ktoś w końcu Lengletowi powie że jest VAR i te jego łokcie i trzymania za koszulkę są sprawdzane bo po raz kolejny gość nas wsadza na minę i potem jest zdziwiony.
6
@Tomo1989 Barca może by i 8 nie dostała ale wpiernicz byłby na pewno.
0
@Rewolucja123 Ale jak mu powiedzą że nic nie ma to nie może podejść do monitora, rozumiesz? Takie mają zasady
0
@Statistics Ale ty mi tego pisać nie musisz. Messi sam chciał po sezonie odejść ale został. Sam w pierwszej połowie był największym zagrożeniem i miał udział przy bramce. Druga połowa był żenująca ale i tak to on nie jest największym problemem w tym klubie. Największym są nieudacznicy w zarządzie przez których atmosfera w tym klubie jest jaka jest.
0
@Tomo1989 Busquets wczoraj pokazał swoją moc. Mnie nie nabierze występami ze średniakami w lidzę bo wystarczył mocny przeciwnik jak wczoraj Real i gość był jednym z najgorszych na boisku. Od dawna powinien zostać odstrzelony z tego klubu. Griezmann zawodzi, i to nawet już nie chodzi o pozycję. Miał kilka sytuacji które mu koledzy wypracowali to spieprzył je koncertowo albo źle przyjmując albo posyłając sondę w kosmos. Na dodatek uderzył po meczu w repce w Koemana mówiąc że Deschamps wie gdzie go ustawiać.
0
@Rewolucja123 Na tym polega problem z VAREM że jak powiedzą że nic nie było to on tego nie może sprawdzić.
2
@Tomo1989 Ten komentarz akurat jest głupi jak nie wiem co. Co raz więcej osób upatruje winę w piłkarzach niż w samym trenerze. Poza tym od jakiegoś czasu specjalnie prowokuje żeby wywołać gównoburzę, to widać wyraźnie i trzeba być naprawdę ślepym żeby tego nie dostrzegać.
5
@Rewolucja123 Gość od jakiegoś czasu rozbrykał sie za bardzo i zaczyna ujadać co raz głośniej. Ten komentarz zgłosiłem i każdy kolejny w którym zobaczę prowokacje będę tak samo traktował.
7
@Statistics Lojalnie ostrzegam. Zacznij pisać normalne komentarze a nie prowokujące bo zacznę to zgłaszać(nie tylko ja mam nadzieje) i polecisz stąd z permem. Dość tego trollowania
0
@AdiKingu96 Druga połowa to żenada ale w pierwszej akurat był najgroźniejszy z naszych. Messi po prostu nie jest już gotowy na oranie cały mecz
0
@NeroTFP No geniusz po prostu. Sprzedać Dembele a pensje dać gościowi który jawnie nie chce grać w tym klubie. Nawet ten szkodnik Barto by sie nie powstydził :D
0
@marcin62 Proponuje żeby on stanął na bramce jak taki z niego kozak. Dwa podobne tematy w których totalnie odfrunął do stratosfery
0
@insp1re Przecież pax napisał w analizie tego gola wcześniej że to Busquets zawalił bardziej natomiast nie myli sie co do gry De Jonga. 3 bramka idzie w dużej mierze na jego konto gdzie już na samym początku dał sie zrobić Modriciowi jak cholerny amator a potem w polu karnym do niego nie podszedł kiedy Neto wypluł piłke.
2
@Coutinho007 Faktycznie, jest na samym dole. On chyba przy okazji jest psychofanem Leo tak więc sobie odpuszczę bo to jak gadanie do ściany
0
@Coutinho007 Dyskusja o Francuzach była wcześniej tak więc o kogo jeszcze chodzi?
16
@marcin000019 Gdyby nie Neto to wyłapalibyśmy dzisiaj 5 więc przywal sie do kogoś innego serio
2
@Rewolucja123 Ależ fatalnie De Jong sie zachował przy tej bramce na Modricia.
2
@pax Czyli innymi słowy twórcza radość w obronie kolejny sezon z rzędu. Matko jakich mamy parodystów to sie w palę nie mieści. Czasami sie zastanawiam czy ci ludzie w ogóle trenują jakieś schematy czy zbierają sie przed meczem z hasłem: "Dobra pokopmy coś"
0
@RadekACCA Tak samo jak Pique, Busquets, Alba czyli ich też trzeba wywalić?
0
@RadekACCA Lenglet to elektryczny węgorz ale w meczu w którym Juve czy Roma nas puknęło to jego nie było
1
@SonBarcaGoku A w superpucharze jak dostaliśmy w dwumeczu 5:1 to kto trenował, Enrique?
12
Zidane kolejny mecz na CN z rzędu bez porażki i znowu nas opędzlował. Dalej znajdą sie tu debile którzy twierdzą że jest przereklamowanym łysym klaskaczem czy może w końcu stwierdzą że na trenerce sie zna?
1
@FLYP To akurat był strzał ale nie zmienia to faktu że to było żenujące
14
Messi też zaczyna mnie wkurwiać. Drze japę do Fatiego bo ten śmiał strzelić i nie wiele zabrakło a sam traci piłki jak junior. Jak ma to tak wyglądać to niech faktycznie da sobie spokój z graniem u nas. Tak nie powinien robić lider
0
Modric ZP
0
Neto kosmos