sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 To nie jest równa forma. Z resztą potwierdził z białymi to o co go posądzałem. Że przyjdzie mocny rywal który w środku ma jakość i nas naciśnie pressingiem i będzie wyglądał jak dziecko we mgle. Razem z De Jongiem który również odwala manianę powinni walczyć o miejsce w pierwszym składzie
0
@Tomek_TF Bycie nie formie powoduje człapanie w defensywie?
1
@Coutinho007 Pjanica chciałem wcześniej tylko Barto nie czytał La Ramblii niestety. Jakby czytał to może zwolniłby Ernesta po naszym partidazo na Anfield
:D :D :D
0
@Coutinho007 Ivan najlepiej wyglądał wtedy kiedy Messi klepał z Alvesem na prawej stronie. Wtedy był w swoim żywiole i mógł robić to co robi najlepiej asekurować ich i wbiegać z drugiej linii do strzału, to nie był przypadek. Nawet zaryzykuje tezę w tym 4-2-3-1 Koemena też wyglądał by dobrze bo jako grałby tu takie pivota ala box to box. U Ernesta był wg mnie najlepszym pomocnikiem. Zjadał Busiego momentami. Ale kiedy zaczęliśmy robić z niego rozgrywającego to uwypukliliśmy jego wszystkie wady. W połączeniu z Messim który zaczął schodzić do środka zaczęliśmy robić z niego takiego niby prawego pomocnika na którym grał tragicznie. To było powiązane niesamowicie, Messi może i dawał nam większą wizję w ofensywie ale zaburzył balast jako drużyna. I przestaliśmy funkcjonować jak jeden organizm. To jest jednym z powodów naszych klęsk, plus jeszcze mentalność kiedy nie idzie.
1
@Coutinho007 Kroos to swietny pomocnik i by wpasował sie od razu bo w dyktowaniu tempa gry tylko Xavi był dla mnie lepszy. Jednak miałem z nim zawsze jeden problem. Ze strony madryckiej gawiedzi często słyszałem że jest to leń w pressingu i zdarza mu sie nie rzadko odpuszczać w defensywie. Zresztą dopóki łysy u nich nie postawił na tego pączka z immunitetem na DP który harował za dwóch to Real miał ogromne problemy w środku. Potem to ustało a Niemiec zaczął grać lepiej. A u nas grałby z Busim który jest dość specyficznym DP jak na te standardy, jakby go minęli w pressingu to już jest pograne. Ciężko by wyrokować jakby to dla nas sie potoczyło. Ale raczej w LM byłoby podobnie. Za bardoz uzależniliśmy sie od Messiego który robił w tej drużynie za wszystkich a potem w kluczowym momencie kiedy on nie dał rady to już było wiadome że polegniemy.
0
@Chakalaka Jakby nie patrzeć
W punkt
3
https://x.com/MoRosement/status/1321923327322136581
Takiego tweeta znalazłem. Hejter Ter Stegena czy coś w tym jest? Ja osobiście uwielbiam Matsa i za nic bym go nie zamienił bo większe problemy kadrowe mamy na innych pozycjach. W tweetcie macie niżej kontynuacje
0
@RaulGarciatoGbur Czyli wszystko jasne. Barto był agentem Pereza który miał za zadanie rozpieprzyć Barcę od środka. Jego macki są naprawdę długie i sięgają nawet tutaj :)
1
@Don-Corleone Niekótrzy na krytykę Leo sie spinają jak plandeka na żuku. Wiele razy go broniłem przed hejterami. Po Anfield szczególnie
1
@Don-Corleone Na razie trzymaj sie. Baw sie dobrze :D
6
A i Pedri. Gość jest naprawdę świetny. Oby rozwijał sie jak najdłużej
1
@tobiasson92
@fart
Tu macie przykład
0
@Don-Corleone Dla mnie Messi zagrał przeciętny mecz. Masa bezsensownych strat. Jedynie co mi sie podobało to penie wykonany karny. Asysta dość szczęśliwa
1
Ale niektórych boli że w naszym meczu VAR zadziałał.
1
@Don-Corleone A konstruktywna krytyka może przejść czy też w twoim mniemaniu to dla Messiego zbyt dużo? Również dobrze ktoś może skrytykować Messiego bo ma jak to ująłeś takie kaprycho.
0
@Don-Corleone I po co obrażasz?
2
@itmustbejoke I to są właśnie statystyki. Ale jak oglądasz mecz to widzisz masę strat, fatalną decyzyjność. Asysta w której i tak więcej zrobił Dembele i rykoszet, gol z karnego(kolejny bo w sezonie nic nie strzelił z gry). Jest sobie taki piłkarz który grał swojego czasu w Madrycie a teraz w Juve. Grał podobne mecze i dostawał tutaj masę hejtów :D
0
@Solimalhio Jak ma 33 lata to niech go kuźwa oszczędzają a nie że gra każdy mecz. Ma głos to niech coś powie. Bo jak nie gada to znaczy że jest gotowy
0
Leo Pessi
7
Boże jaki Messi jest wolny. Gość go bez problemu dogonił i skasował jak juniora
0
@banann16 Sam też spartolił więc jadą z Antkiem na tym samym wózku. Albo lepiej, siedzą przy tym samym stole
1
CO jeden to lepszy. Monty Python
0
Rabota :D :D
0
No i masz. Dzięki Leo za zmarnowaną okazję z Griezem
0
Busi na ŚO. To po nas...
A jednak De Jong
4
@masq Zostaw, nie ma sensu. Pokazał przed meczem z Baya jaki z niego ekspert
3
Z Leo w formie byłoby już dawno po meczu. Messi fatalna decyzyjność. Jak już tak człapie w defensywie to niech przynajmniej rekompensuje to lepszą grą w ofensywie
0
@El dominatore Przed chwilą też dał do pieca
0
Paraolimpiada. Grycman przebił Messiego
1
@regatta52 No, wystawił patelnię Messiemu którą ten koncertowo spartolił. Coś jeszcze?