sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Koeman co najwyżej mu ta dodatkową serie ze strzelaniem sam na sam i nic więcej. Jak to nie pomoże to do psychologa
2
Borussia to będzie zawsze ekipa który w takich meczach z reguły zesra sie metr przed kiblem. Mieli kilka kontr gdzie aż sie lepiej prosiło żeby to wykończyć i zawsze kupa. A Bayern z byle jakiej sytuacji wpakował im bramkę(na szczęście dla żółtych po minimalnym spalonym)
Edit: W porę napisałem
0
Paradoksalnie najlepsze zagranie Leo to było kiedy nie dotknął piłki :D
Było to naprawdę inteligentne i dzięki temu Antek w końcu wpakował
0
@VenoM Roberto często zostawał 1vs2 i był w głebokiej dupie. Dembi często był spóźniony w defensywie.
0
@Bagsik88 Ale w czym, że Leo podejmował dziwne decyzje i tracił bezmyślnie piłkę i dopiero dzisja sie przełamał strzelając z gry(ostatnio z Napoli w sierpniu)?
0
Pan piłkarz Robert
0
@marcin000019 I co, będziesz ich bić czy jak?
17
Obrona kryminał. Mocne ekipy poużywają sobie i do tego boleśnie.
6
Roberto w 10 min 2 asysty. Wyjaśnił hejterów :D
1
Roberto kupił sobie pierwszy skład tą asystą :D
1
Obrona dzisiaj w 4 gęstości
7
Messi nabija skuteczność karnych
0
Ciekawe czy najlepsze zagranie Messiego w tym meczu będzie kiedy nie dotknie piłki :D
0
@Gitarkafcb Mamy więcej okazji. Ofensywa wygląda inaczej. Skuteczność to druga sprawa
1
@Michal_2003 Jak objeżdżają jak gość ma cały czas 2vs1 i co najwyżej może spowolnić akcję. Dest byłby tak samo w dupie jak Roberto
6
La Rambla w pełnej krasie, Roberto ma 2vs1 i pretensje do niego i niech wypieprza na ławkę.
0
@ObiektywnyKibic121 ALe o ci teraz chodzi? jak jest dwa na jednego to jak ma kryć dwóch na raz?
3
CO za kryminał w obronie
0
Pretensje do Roberto ale dośrodkowywał LO więc w lesie był Dembele. Oglądajcie mecz a nie ślepo obwiniajcie piłkarzy
0
Antek życiówkę wali
2
La Zabawa
0
@pax Jak pokazali tą powtórkę to Pique dał dupy bardziej, mój błą
4
Roberto jaką autostradę tworzy dzisiaj :D
1
Lenglet w formie kryminalnej
0
Mats po tej kontuzji to wszedł w jakiś kosmos
0
@KapiFCB A po trzecie to Assasin od Ubisoftu. Odnoszę wrażenie że grafika u nich jest bardzo dobra tylko w serii Far Cry, ewentualnie Watch Dogs. Assasiny zawsze mi wydawały jakieś takie słabe pod tym względem. Może Origins był w miarę ładny ale reszta nie zapadła mi w pamięć
12
Przypomina mi sie rewanż na Anfield gdzie też mówił że jak strzeli to nie będzie celebrował. I słowa dotrzymał :)
1
@Destiny Dokładnie, w tym tryplecie w 2017/2018 zdobyliśmy tytuł frajerów sezonu :D
1
@tristan87 @Rewolucja123 Czy to jest dla ciebie normalne? Bo właśnie takie sytuacje irytują ludzi u Messiego
0
@Rewolucja123 No to w takim razie trzeba go odstawić bo to sie z reguły kończy tragicznie. Lepsze ekipy zawsze będą go robić w ciula
@barteq Tyle że Lenglet robi to tak nieudolnie i jawnie że aż sie prosi żeby to wykorzystać