0

@Rewolucja123 Koeman co najwyżej mu ta dodatkową serie ze strzelaniem sam na sam i nic więcej. Jak to nie pomoże to do psychologa

2

Borussia to będzie zawsze ekipa który w takich meczach z reguły zesra sie metr przed kiblem. Mieli kilka kontr gdzie aż sie lepiej prosiło żeby to wykończyć i zawsze kupa. A Bayern z byle jakiej sytuacji wpakował im bramkę(na szczęście dla żółtych po minimalnym spalonym)

Edit: W porę napisałem

0

Paradoksalnie najlepsze zagranie Leo to było kiedy nie dotknął piłki :D
Było to naprawdę inteligentne i dzięki temu Antek w końcu wpakował

0

@VenoM Roberto często zostawał 1vs2 i był w głebokiej dupie. Dembi często był spóźniony w defensywie.

0

@Bagsik88 Ale w czym, że Leo podejmował dziwne decyzje i tracił bezmyślnie piłkę i dopiero dzisja sie przełamał strzelając z gry(ostatnio z Napoli w sierpniu)?

0

Pan piłkarz Robert

0

@marcin000019 I co, będziesz ich bić czy jak?

17

Obrona kryminał. Mocne ekipy poużywają sobie i do tego boleśnie.

6

Roberto w 10 min 2 asysty. Wyjaśnił hejterów :D

1

Roberto kupił sobie pierwszy skład tą asystą :D

1

Obrona dzisiaj w 4 gęstości

7

Messi nabija skuteczność karnych

0

Ciekawe czy najlepsze zagranie Messiego w tym meczu będzie kiedy nie dotknie piłki :D

0

@Gitarkafcb Mamy więcej okazji. Ofensywa wygląda inaczej. Skuteczność to druga sprawa

1

@Michal_2003 Jak objeżdżają jak gość ma cały czas 2vs1 i co najwyżej może spowolnić akcję. Dest byłby tak samo w dupie jak Roberto

6

La Rambla w pełnej krasie, Roberto ma 2vs1 i pretensje do niego i niech wypieprza na ławkę.

0

@ObiektywnyKibic121 ALe o ci teraz chodzi? jak jest dwa na jednego to jak ma kryć dwóch na raz?

3

CO za kryminał w obronie

0

Pretensje do Roberto ale dośrodkowywał LO więc w lesie był Dembele. Oglądajcie mecz a nie ślepo obwiniajcie piłkarzy

0

Antek życiówkę wali

2

La Zabawa

0

@pax Jak pokazali tą powtórkę to Pique dał dupy bardziej, mój błą

4

Roberto jaką autostradę tworzy dzisiaj :D

1

Lenglet w formie kryminalnej

0

Mats po tej kontuzji to wszedł w jakiś kosmos

0

@KapiFCB A po trzecie to Assasin od Ubisoftu. Odnoszę wrażenie że grafika u nich jest bardzo dobra tylko w serii Far Cry, ewentualnie Watch Dogs. Assasiny zawsze mi wydawały jakieś takie słabe pod tym względem. Może Origins był w miarę ładny ale reszta nie zapadła mi w pamięć

12

Przypomina mi sie rewanż na Anfield gdzie też mówił że jak strzeli to nie będzie celebrował. I słowa dotrzymał :)

1

@Destiny Dokładnie, w tym tryplecie w 2017/2018 zdobyliśmy tytuł frajerów sezonu :D

1

@tristan87 @Rewolucja123 Czy to jest dla ciebie normalne? Bo właśnie takie sytuacje irytują ludzi u Messiego

0

@Rewolucja123 No to w takim razie trzeba go odstawić bo to sie z reguły kończy tragicznie. Lepsze ekipy zawsze będą go robić w ciula

@barteq Tyle że Lenglet robi to tak nieudolnie i jawnie że aż sie prosi żeby to wykorzystać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?