4

Lenglet po raz kolejny trzyma gościa za koszulkę. On sie nic nie nauczył po klasyku.

0

0

Lenglet wejście smoka

1

Messi posłał piłke do Manchesteru

0

Mats pierwszy mecz po przerwie i już 10 za mecz. Jebaniutki

0

Ukraińcy wzięli piłke a Busi z Pjanikiem wolne
Brawo Mats

1

Mamy swojego Penaldo

6

@Jacu327 Myślisz że obecny protesty to tylko są przeciw decyzji w sprawie aborcji.? To tylko przelało czarę goryczy. To już jest walka przeciwko tej partii żeby zabierali manatki zanim doszczętnie zrujnują ten kraj

1

Byłem pewny że tak to sie skończy. Tyle czasu zmarnowanego na strategię żeby tym se poradzić jesienią. To nie, wirusa nie ma, chodźmy na wybory. Przy okazji doszczętnie przewalili ogromną kasę, nie ponieśli za to konsekwencji. I wisienka na torcie: w czasie pandemii otworzyli puszkę pandory w postaci decyzji w sprawie aborcji gdzie było wiadome że kobiety nie puszczą im tego płazem. Banda pozorantów i sabotażystów

1

@Barcza223 Jeśli wywołałeś gównoburze głupim postem to nie wcale nie jest to takie trudne :D

1

Benzema xDDDD

0

Który kuźwa włączył?

5

Jak któryś teraz włączy i mierda strzeli to permanentny ban

0

hakimi wciąż madridista :((

1

Już po początku czuje że to będzie spacer dla naszych śnieżnych funfli

0

@bixmix Witamy w Polsce gdzie logika jest od dupy strony

6

@IronSanHybrid Ty sam ku... jesteś guziec.

1

@ricardo0705 A kim ty jesteś żeby komuś pisać jak ma sie kibic Barcy zachowywać. Messi nie jest święty i sam przecież chciał odejść z klubu

0

@FCMichalo Ostatnio tak ale przez ostatnie lata głównie tak było

0

@Ratamahatta Leo jest zawsze dominującym zawodnikiem. Więc często można powiedzieć jak wygrywa Barcelona to wygrywa Messi.

1

@GeneralXavi Juve było fatalne. Powinniśmy im wturlać jeszcze z 3-4 bramki więcej ale nasi sobie robili jaja. Tylko że jak przyjdzie Bayern czy inny Liverpool to już wtedy przestanie być zabawnie i takie sytuacje trzeba będzie zamieniać na golę. A patrząc przez pryzmat ostatnich lat skończy sie to raczej standardowo. My spieprzymy, przeciwnik nie i nasze gwiazdy z milionowymi kontraktami będą wyglądali jak pacjent proszący o eutanazje.

0

@Bagsik88 Czyli jakby Messi strzelił z Romą, Liverpoolem (rewanże), z Bayernem, a mimo to byśmy odpadli to było by ok?:D

Tak, bo finalnie w piłce nożnej chodzi o strzelenie gola. Dlatego pisanie gdzie był Ronaldo z Ajaxem czy Lyonem uważam za przesadzone. Ale jednocześnie uważam krytykę Messiego z Liverpoolem za przesadzoną pomimo tego że w drugiej połowie po bramce na 3:0 zakończył swój udział w tym spotkaniu. Ode mnie EOT, nie mam już więcej do dodanie w tym temacie

0

@pax Jeden tu jest co pisał że trzeba iść modelem szwedzkim

0

@pax dasz linka?

0

@Bagsik88 Zawiodła cała drużyna, włącznie z Messim pomimo tego że był z naszych najlepszy na Anfield. A kto był w Juve wtedy lepszy od Ronaldo w tych dwumeczach? On przynajmniej strzelał gole, zresztą jako jedyny ze swojej ekipy.

0

@Messi20Messi W sezonie 17/18 w półfinale Ronaldo przestał strzelać. W 16/17 strzelał niemal w każdym spotkaniu. Chyba tylko w rewanżu nie strzelił bramki, to ten mecz gdzie Benzema porobił 3 graczy przy linii

0

@Bagsik88 Czy ja pisałem o Messim? Napisał gdzie był Ronaldo w tych meczach to mu odpisałem. Ale odpowiem na pytanie: Jeśli Leo strzeliłby w tych meczach a mimo to byśmy odpadli to pewnie by nie dostawał po dupie za te spotkania tak jak dostawał. Za Liverpool nie miałem do niego pretensji, za mecz z Bayernem miałem większe bo zmarnował dobrą okazję którą se wypracował przy stanie 1:1 ale sądzę że raczej wiele by to nie dało. Bayern i tak by nas tamtego wieczoru rozjechał

5

@nitey Z Ajaxem dwie bramki w dwumeczu, z Lyonem 2 bramki w rewanżu. Przez te 2 sezony strzelał jako jedyny ich zawodnik w fazie pucharowej. Więc pisanie gdzie był jest moim zdaniem przesadzone.

0

@puyol_presidend5 Sam Messi przyznał w którymś wywiadzie że Ronaldo robi w LM rzeczy wielkie. Czyżby nabrał sie na jego wielkość :D?

0

@Bagsik88 Nieśmiało przypomnę że to było w 2013 roku. Tak sięgając pamięcią to na pewno w 2018 roku uratował z Chelsea. Ale bardziej problem polegał na tym że jak on nas nie uratował to nikt inny tego nie zrobił. Uzależniliśmy sie od niego jak narkoman od prochów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?