sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lenglet to jest jednak elektryk wysokich napięć. Koeman zmiany
3
Cou jak mogłeś, z nami to trafiłeś
3
Dest jakiego breakdance zapierdzielił :D
0
@pt9 Fizycznie jest przygotowani jak 3 liga duńska
3
Boże Vinicius miał o wiele dalej do piłki niż Business i prawie go wyprzdził
4
Jak pokazują jeszcze raz tego gola Valverde to przekaz do Busiego. Chłopie miej już godność i odejdź z tego klubu po sezonie bo niszczysz swoją legendę
1
@Rewolucja123 Messi tworzy największe zagrożenie ale też zjebał setkę. Cou gra to samo co grał za Ernesta, Pedri fizycznie niszczony przez Real, Busi dramat: powolony, traci piłki i gol na jego konto. De Jong niewidoczny
13
Coutinho, Busi i Pedri chyba najsłabsi na boisku
0
Casemiro już powinien zjechać do boksu
1
Busquets i De Jong kryminał
2
@nammah Chyba inny mecz oglądasz
1
Dest w defensywie partidazo
5
Te truchcik Busiego doprowadza mnie do płaczu
0
Kryminał
1
Busi powinien dostać z plaskacza na otrzeźwienie bo jest nieprzytomny
0
@El dominatore W porę napisałeś
1
Porównując szybkość Fede a Busquetsa czy De Jonga to normalnie przepaść.
1
Valverde to jest pomocnik tak więc tutaj gol na konto naszych pomocników. Busquets albo De Jong
1
Messi kolejna akcja na plus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale nas rzoejbali
7
Prawdziwy test dla Desta. Musi zgasić największe zagrożenie ze strony białych. Ja wiem że Vincius ma tutaj opinie chodzącego chaosu ale gość w takich meczach to dla naszej obrony najgorsze co może być. No i Leo mam nadzieje że sie w końcu przełamie bo ostatnio Casemiro go gasił jak peta :/
0
@4drian0 Czekam na aktorki które zagrają Elene i Chloe :D
2
@El dominatore Muskulatura niezła ale żeby aż tak?( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Survier Tak
2
Neuer co za obrona po tym gwizdku. Gość jest przech...
0
Szkoda że Kimmich jest nie do wyciągnięcia. Gość jest idealnie skrojony do gry u nas
1
@Gregsky10 Powinien już w tym sezonie tam wylądować. Fizycznie nie jest przygotowany na ten poziom. Alaba czy Sule go dzisiaj pod względem szybkości zjedli i wypluli
1
Luis jest gotowy co najwyżej na maks 45 minut. Nie zdziwię sie jak gra z jakąś niedoleczoną kontuzją bo on nawet biega nie tak jak trzeba
1
@socha To co wtedy kiedy grał u nas
0
Bayern gra fenomenalnie