0

Lenglet to jest jednak elektryk wysokich napięć. Koeman zmiany

3

Cou jak mogłeś, z nami to trafiłeś

3

Dest jakiego breakdance zapierdzielił :D

0

@pt9 Fizycznie jest przygotowani jak 3 liga duńska

3

Boże Vinicius miał o wiele dalej do piłki niż Business i prawie go wyprzdził

4

Jak pokazują jeszcze raz tego gola Valverde to przekaz do Busiego. Chłopie miej już godność i odejdź z tego klubu po sezonie bo niszczysz swoją legendę

1

@Rewolucja123 Messi tworzy największe zagrożenie ale też zjebał setkę. Cou gra to samo co grał za Ernesta, Pedri fizycznie niszczony przez Real, Busi dramat: powolony, traci piłki i gol na jego konto. De Jong niewidoczny

13

Coutinho, Busi i Pedri chyba najsłabsi na boisku

0

Casemiro już powinien zjechać do boksu

1

Busquets i De Jong kryminał

2

@nammah Chyba inny mecz oglądasz

1

Dest w defensywie partidazo

5

Te truchcik Busiego doprowadza mnie do płaczu

0

Kryminał

1

Busi powinien dostać z plaskacza na otrzeźwienie bo jest nieprzytomny

0

@El dominatore W porę napisałeś

1

Porównując szybkość Fede a Busquetsa czy De Jonga to normalnie przepaść.

1

Valverde to jest pomocnik tak więc tutaj gol na konto naszych pomocników. Busquets albo De Jong

1

Messi kolejna akcja na plus ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale nas rzoejbali

7

Prawdziwy test dla Desta. Musi zgasić największe zagrożenie ze strony białych. Ja wiem że Vincius ma tutaj opinie chodzącego chaosu ale gość w takich meczach to dla naszej obrony najgorsze co może być. No i Leo mam nadzieje że sie w końcu przełamie bo ostatnio Casemiro go gasił jak peta :/

0

@4drian0 Czekam na aktorki które zagrają Elene i Chloe :D

2

@El dominatore Muskulatura niezła ale żeby aż tak?( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Survier Tak

2

Neuer co za obrona po tym gwizdku. Gość jest przech...

0

Szkoda że Kimmich jest nie do wyciągnięcia. Gość jest idealnie skrojony do gry u nas

1

@Gregsky10 Powinien już w tym sezonie tam wylądować. Fizycznie nie jest przygotowany na ten poziom. Alaba czy Sule go dzisiaj pod względem szybkości zjedli i wypluli

1

Luis jest gotowy co najwyżej na maks 45 minut. Nie zdziwię sie jak gra z jakąś niedoleczoną kontuzją bo on nawet biega nie tak jak trzeba

1

@socha To co wtedy kiedy grał u nas

0

Bayern gra fenomenalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?