sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Patrząc po ostatnich newsach chyba czekać aż nasze gwiazdy pokończą kariery. Tylko wtedy będziemy mieli rewolucje. Mam nadzieje że Koeman faktycznie postawi na swoim i zacznie wdrażać taktykę. Jeśli znowu zobaczę to co w ostatnim sezonie to znak że przegrał z szatnią i powtórka z rozrywki na wiosnę sie szykuje.
3
@LuisSalvano Jeśli dla ciebie wygląd Goretzki to efekt szprycowania to radze ci dokształć sie w dziedzinie treningu siłowego, diety o ujemnym/dodatnim bilansie czy też treningów cardio/interwałowych zamiast tworzyć takie teorie spiskowe bo tylko wystawiasz sobie laurkę. Zwłaszcza że taki Goretzka na pewno ma doradców najlepszych w tej kwestii. A co do Busquetsa, mi nie przeszkadzacza jego wygląd patyczaka jeśli podobnie jak kilka sezonów temu trzymał formę. Teraz jedynie czym sie wyróżnia to stratami po których padają gole i truchcikami na alibii. Jeśli tego nie widzisz to żyj dalej w świecie że Busi to najlepszy DM świata
2
@pawelfcb2010 Moim zdaniem w Fińskich skokach zmarnowani byli również Harri Olli i Ville Larinto. Ten pierwszy miał problemy mentalne które sprowadziły go na złą drogę a ten drugi podobnie jak Laitinen swoje wielkie skakanie zakończył również na skoczni w Ga-Pa. Wprawdzie była po modernizacji ale lokalizacja ta sama. Czasami świat pisze takie scenariusze że chyba to jest reżyserowane gdzieś wyżej
0
@Rewolucja123 Twój cel to?
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
@betonito Chętnie poczytam post w którym Mariusz wymieni te wartości jakim teraz kierujemy.
3
@MarioVeB! Argument z socio przezabawny, naprawdę. A jakimi wartościami teraz sie kierujemy? Chętnie poczytam. Z hasłem Més que un club to mnie chyba z kimś pomyliłeś człowieku. I te roboty :D, raczysz sobie ze mnie żartować czy ty tak na poważnie? Ja nie wymagam od nich żeby wygrywali mi co sezon LM ale jeśli kompromitacje od kilku sezonów którymi nasz gwiazdy nas raczą są dla ciebie normalne to ja kończę z tobą dyskusje bo nie warto. Klapek na oczy nie zdejmę choćbym nie wiem jak próbował
0
@MarioVeB! Ten szacunek dla mnie doszczętnie stracili 14 sierpnia tego roku. Na dodatek pan piłkarz Busquets po meczu z Romą miał czelność powiedzieć coś takiego:
"Skłamałbym, gdybym powiedział, że nam się do czegoś przyda, bo rok temu przegraliśmy w podobny sposób". Co sie stało sezon później wszyscy wiemy, tak więc miej sobie szacunek do kogo tam chcesz z naszej kadry ale nie masz prawa narzucać komuś tego do piłkarzy którzy w ostatnich latach w prestiżowych rozgrywkach hańbią koszulkę swoim brakiem zaangażowania i wzrokiem na buty kiedy nie idzie. Bo nawet jeśli przegrywamy na poziomie taktycznym to tymi dwoma argumentami wyżej przegraliby chociaż z honorem.
1
@Barca1992 Jakiej niepewności? Ostatnie lata nauczyły ogarniętych ludzi że jeśli w kwestii personalnych wiele sie nie zmieni to raczej efekty będą takie same. Ta ekipa zderzyła sie ze ścianą i na tym koniec. Trzeba ich było godnie pożegnać jakiś czas temu a tak będą dalej swoją legendę rozmieniać na drobne.
2
@student97r Co wymyśli zarząd? Oni już lepiej niech nie myślą i doczłapią do końca swojej kadencji z dopiętym budżetem. Ich pomysły przez ostatnia lata sprawiły że piłkarski świat ma z nas bekę. Upokorzenia w Europie przez które każdy kolejny dwumecz w fazie pucharowej to obawy czy znowu damy dupy i będziemy pośmiewiskiem.
0
@NemeZis93 Fati raczej grać będzie bo Grycman na boku to jak widelec w oczy. Koeman chyba aż takim sabotażystą jak ten który przyszedł ze swojej farmy. Bardziej boję sie że Busi będzie grał w once de gali i raczył nas pięknym stratami i truchcikami na alibi
0
Naszym transferem będzie Suarez :). Przyszły sezon zapowiada sie epicko
3
https://pbs.twimg.com/media/EfcsXbWWAAAkeqS?format=jpg&name=small
-Nelson, może powtórzymy trzymanie linii?
3
Mam ogromną nadzieję, wręcz ślepo wierzę że Koeman odbuduje naszą ekipę pod względem mentalnym. Odnoszę wrażenie że te oklepy od kilku lat sprawiły że jak tylko mocny przeciwnik w LM nas przyciśnie to nasze gwiazdy dostają fleszbeków z tych pamiętnych spotkań i ich momentalnie paraliżuje. Pół biedy jak mecz jeszcze sie względnie układa i nie przegrywamy wysoko ale jak dostaniemy tak jeszcze jedną bramkę więcej to od razu głowy w dół i po meczu. Przecież od lat w LM na wyjazdach dostajemy jednego gola w dupę niemal w pierwszym kwadransie . W 2017 z Juve Dybla a wrzucił nam chyba w 8 minucie, W 2018 Dzeko w 6 min, Origi w 2019 w 7 min. Muller w 4 min 2020. To jest jakiś wyższy level frajerstwa.
0
@Kuracjusz Jakbyśmy po jednym meczu mieli oceniać to nawet Matsa i Lengleta po meczu z Baya trzeba byłoby dyscyplinarnie wypieprzyć. Nie zmienia to jednak faktu że z wieloma zawodnikami trzeba sie rozstać bo tą "intensywność" pokazują już od kilku sezonów
9
Odnośnie naszej Suarezilli, ja wiem że kiedyś to było gigant, potwór i najlepsza 9 ever, i że statystyki. Ale prawda jest brutalna, Luis z sezonu na sezon wygląda pod względem fizycznym i motorycznym co raz gorzej. Jak wracam pamięcią do tego pojedynku z Alabą gdzie miał bliżej do piłki a i tak z kretesem ten pojedynek przegrał to złapałem sie za głowę. Do tego jego niechlujność w przyjęciach piłki czy podaniach do partnerów niszczy nam wiele akcji w ataku pozycyjnym czy kontrach. O jego zachowaniach do sędziów czy pretensji do reszty drużyny po swoich błędach też można referaty pisać(patrz sytuacja z Bayernem gdzie kopnął na aut i pultał sie do Fatiego xD). Prawdziwy Luis pokazuje sie czasami i większość daje sie na to nabrać. Ale potem przychodzi rzeczywistość i dostajemy strzał w pysk. Oczywiście Suarez mógłby być dobrym rezerwowym czy jokerem w stylu Larssona ale jego pensja i mentalność raczej są dość dużą przeszkodą na to żeby mogłoby to wypalić.
0
@MarioVeB! Dzisiaj wracałem z Wrocka, maskara to mało powiedziane. Na A4 momentami naparzało tak że człowiek wysyłał sygnał do spodnii :)
86
Pięknie :)
3
@Rewolucja123 Moim zdaniem takim punktem zapalnym było Anfield. Leo chyba wtedy zrozumiał że mentalnie i fizycznie nie jest w stanie tego dalej ciągnąć. Dlatego właśnie powiedział że to oni a nie Valverde są winni porażki z Liverpoolem. Bo do momentu gdy było tylko 1:0 to jak na nasze standardy wyjazdowe był to niezły mecz :)
2
@BarcaInfo Pique z Ter Stegenem mieli jaja sie wypowiedzieć i nie sądze że ta porażka po nich spłynęła. Wystarczyło powiedzieć głupie przepraszam, że ta porażka była efektem błędów przez cały sezon które Bayern w bezlitosny sposób obnażył i że jeśli zarząd czy przyszły trener nie widzi mnie w swoim projekcie to odchodzę. Tylko i aż tyle wystarczyłoby żeby Messi nie był konstruktywnie krytykowany. Bo ta opaska to nie jest ozdoba na ramieniu tylko wzięcie odpowiedzialności za zespół.
To że Barto jest skończony skur..... i powinien wypierzać to wie każdy ale mnie Leo srogo rozczarował swoją postawą. To nie tak powinno wyglądać i dobrze o tym wiesz
13
Oby Busi dostał podwyżkę, zasłużył zdecydowanie za miniony sezon
1
Dzięki za wszystko, w szczególności za bramę z Juve i asystę do Leo z Bayernem
10
@IronSanHybrid Z Suarezem mistrzostwo, popłakałem sie
0
@Rewolucja123 Ja takie komentarze od razu ignoruje, ale tak samo jak te które bronią Messiego za wszelką cenę i niezależnie od tego co by zrobił. Te ich zaślepienie jego osobą jest po prostu chore i czasami mam już dość tu wchodzić
0
@Rewolucja123 A ja z kolei nie wierzę w teorię że Leo chce lepszego projektu sportowego. Nie widziałem takich teorii w 2018 jak zostaliśmy wyrzuceni przez Romę jak kawałek starej szmaty. I to już był drugi sezon z rzędu gdzie odpadliśmy w sposób kompromitujący. A że ludzie są rozczarowani tym że kompletnie sie nie wypowiedział po haniebnej porażce z Bayernem i milczy no to przepraszam cie bardzo ale mogą mieć racje. Ta opaska na ramieniu to nie jest ozdoba tylko wzięcie odpowiedzialności, po meczu z Osasuną wypowiedział sie i ja nie miałem pretensji a teraz jestem srogo rozczarowany jego postawą. To że ty patrzysz w ten sposób nie oznacza że każdy ma patrzeć tak jak ty.
0
@busquets5 My na tym poziomie LM nie powinniśmy grać teraz. Bo to jest jakaś prowizorka
2
https://x.com/AliTactics/status/1294531660097126403
Na taką perełkę trafiłem przed chwilą
Kyrie elejson , co myśmy wyprawiali w tamtym meczu to sie do pracy dyplomowej nadaje. A najgorsze jest to że takie akcje występowały też w innych meczach.
0
@Uukasz_93 Ale dla mnie Busquets nie nadaje już sie do gry na tym poziomie. On sobie może wchodzić z jakimiś ogórami w 60 inucie bo daoczłapać do końca spotkania i odciążyć De Jonga. Ale najpierw to on musi sie z tą rolą pogodzić i zjechać z pensjii. A to raczej sie nie stanie dlatego adios dla niego
1
@itmustbejoke Teraz to zaszło tak daleko że tracę co raz więcej nadziei na pozytywny koniec. Bo wróci teraz do treningów i co? Kwas tam może być niesamowity