5

Ja jestem ciekaw gdzie są te śmieszki którzy przed meczem mówiły że Messi będzie wkręcał Daviesa. Jak zwykle kiedy w dupę to pochowani po norach i nie mają honoru żeby wyjść po meczu

1

@Deathwing112 Nie ale za to że po 3 bramce miał już wywalone to tak. Im dalej w mecz to co raz więcej głupich decyzji. 7 bramka na jego konto bo sie wdał w głupi drybling na 3 zawodników. Nie ma co zakłamywać rzeczywistości, zagrał tak samo gówniane zawody jak reszta i zero komentarza z jego strony po meczu. A przypominam że jest kapitanem tego zespołu

2

Zmiany w tym klubie trzeba było robić już w 2017 roku, w ostatnim sezonie Lucho. Teraz to już musztarda po obiedzie, zwłaszcza w erze covidowej gdzie trzeba budżet dopinać. Barto jest pierdzielonym przeciętniakiem bez wizji. Rozpasał nasze gwiazdeczki z ogromnymi pensjami gdzie ich zaagnażowanie w wielkich meczach nie jest warte nawet złamanego grosza. Wstyd kurwa

2

@FafitFCB Tak, wczoraj to on swoim obsraniem napędził Bayern. Mam szczerze w głębokim poważaniu w tym momencie jego ratowanie w innych meczach w lidzę Rozmawiamy o tym meczu w którym sie po prostu skompromitował

45

Ter Stegen zawiódł na całej linii. Swoimi debilnymi podaniami nakręcił Bayern i wprowadził w naszej drużynie niepewność. Miał być wczoraj ostoją a zachował sie jak obsrany junior. Dał mnóstwo powodów dlaczego to Neuer jest nr.1 w reprezentacji

6

Ty szmaciarzu, zniszczyłeś mój ukochany klub. WON !!!

0

Cóż, jest człowiekowi naprawdę przykro bo przegrać to nie jest wstyd. Ale przegrać w taki sposób to jest kompromitacja. Każdy dołożył cegiełkę do tego meczu. Messi po pierwszej połowie już położył lachę na ten mecz. Ter Stegen kryminał, Lenglet przy bramce na 1:3 sie skompromitował, Semedo został przez Deviesa wyruchany jak junior. Czekam na Mariuszka i jego komenty jak to Bayern miał został upokorzony.

0

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem

Jego przyjście jest tutaj niemożliwe, zbyt mocne piętno odcisnął na Barcelonie grając w białej części Madrytu. Czy z Messim by sie dogadał? To są profesjonaliści ale szczerze widzę tą dwójkę w jakimś meczu charytatywnym jak pokończą karierę

0

@patry295 Oj nie zgodzę sie, kwintesencją byłoby, gdybyśmy prowadzili z Bayernem 2:0 po pierwszej połoie by w drugiej dać sie wyremontować na 2:3. To byłby piękny tryplet :)

2

@MarioVeB! 13 goli po 1/8. Śmieszna podnieta, żebyś sie w przyszły piątek nie zdziwił

6

https://www.facebook.com/143073936333473/posts/632257160748479/
Fani Barcy kiedy dowiadują sie że nie będzie meczów rewanżowych w LM

0

@Mario96w Niestety ci konstruktywnie krytykujący też dostają

1

@tristan87 Ale ja nic do nich nie mam, tylko do tych strażników którzy takie osoby mieszają z błotem a kiedy dostajemy w pizdę to siedzą cichutku albo są szokowani że dostaliśmy oklep.

0

@tristan87 Wystarczy poczytać

2

Niezła beka. Co sezon jest to samo. Kilku użytkowników konstruktywnie skrytykuje postawę drużyny i decyzje trenera widząc że to do niczego dobrego nie prowadzi. Wpada parę strażników i będzie ich wyzywać że mają problemy z głową. Potem dostaniemy oklep i nagle ci strażnicy siedzą w norach albo są zszokowani że do tego doszło.

1

Setien powinien zrobić przykuca

0

Lenglet uważnie oglądał nasz mecz z Romą bo Manolas od razu do parteru

2

@Rewolucja123 No przy karnym pięknie wyczyścił, jak Calgon

2

Ja tam wysyłać Rakitika do Sevilli nie będę ale to było naprawdę idiotyczne wejście

1

Rakitic co za debilne wejście

0

Dobra mamy karnego, trzeba strzelić a w drugiej rezerwy

0

Trochę szczęścia w tej akcji było ale co to zmienia bo gol naprawdę świetny

3

Grycman dzisiaj wyjaśni hejterów

0

@AdiKingu96 No w ostatnim sezonie Lucho w pierwszych meczach miażdżyliśmy PSG i Juve że hoho

1

@tobiasson92 Dla naszych "gladiatorów" nie ma czegoś takiego czego mogliby nie odwalić. Udowadniają to sezon po sezonie

3

@masq Teraz jedynie mogą występować w Benny Hillu

1

@Encore To tak samo jak z Albą, podarował w komediowy sposób gola i sie chłop posypał. Nawet jak miał sam na sam z Allisonem to podał do tyłu do Messiego do któego nadbiegał Matip. Przecież to jest nie do ogarnięcia co on tamtej nocy odwalił

1


Takie coś mi wyskoczyło w polecanych. Nie powiem że do wczorajszego meczu idealnie pasuje

1

@jedrek7000 Ale Casemiro próbował dzisiaj twardo to poprawić, to mu trzeba oddać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?