sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Lahoz weź ty już spieprzaj z tej la ligii, kalafiorze
0
@amanter Nie pij tak wcześnie
0
@macio_944 Czy ja wiem, jak na nas siądą i Busi będzie odwalał sabotaż to może być nieciekawie. Nie sugerowałbym sie tym meczem z Villarrealem zwłaszcza że każda akcja żółtych była naprawdę groźna, a Bayern ma zdecydowanie lepszych wykonawców. Strzelą jednego a potem sie cofną i będą kontrować jak serią z kałacha. To będzie trudny mecz ze wskazaniem na Bawarczyków
Ale najpierw Napoli bo sie możemy jeszcze mocno zdziwić
0
W spotkaniu z Bayernem najbardziej obawiam sie nie Lewego a Mullera. On z Barcą akurat grał dobrze
1
@Kapitan hawk Own goal to już dzisiaj nas prawie zdradził tak więc ja bym mu nie ufał...
0
A po meczu z Villarreal jaka ekscytacja była, i pojazd po tych którzy ostudzali zapał. Wystarczył dobrze ustawiający sie przeciwnik i od razu strzał w pysk dla niektórych. Na La Rambli jak u Smudy, bez zmian...
0
A mi sie dla mnie odmiany bardzo podoba Leoś, cały czas szuka podań do reszty i lepiej wygląda współpraca z Antkiem, nie pcha sie na siłe w gąszcz przeciwników tylko patrzy gdzie koledzy. Jak tak to będzie wyglądać co raz częściej to będzie super.
2
@BartqRKO Bez filozofowania mecz z Interem, prawdopodobnie jako pierwsi obronilibyśmy LM z szansą zdobycia LM po raz 3 z rzędu w 10/11.
1
@norbi77 Ta gra jest dla mnie idealna prawie pod każdym względem. Mechanika, grafika, skradanie, prosty crafting, klimat post- apo, fajne znajdki oprócz jednego, fabuły. Nie kupuję już nawet tego co sie stało na początku gry i co naznacza główny motyw na resztę rozgrywki. A już druga część gdzie twórcy jakby chcieli w nas wywołać poczucie winy i jakby usprawiedliwić to co sie stało jest zupełnie śmieszne. Zakończenie jest wisienką na torcie, dla mnie to totalny absurd i zaprzeczenie całej rozgrywki z perspektywy Ellie, domyślam sie co twórcy chcieli nam przekazać ale ja tego nie kupuję, no way. Śmiało mogło dla mnie konkurować z God of War o miano gry generacji ale fabularna otoczka dyskwalifikuje to z miejsca, niech podsumowaniem będzie że z fabularnych wstawek najlepsze były flashbacki. Wbijam właśnie platynę przechodząc drugi raz ale potem odstawiam na długi czas, kiedyś sie może zawezmę na 3 przejście na najwyższym poziomie trudności by zobaczyć poziom trudności przeciwników
0
Suarez xD, i tak by był spalony
11
Vidal to dzisiaj Benny Hill
0
@mekston Wyjaśnił
1
Widzę cichutko na temat tego żę to Messi stracił piłke gdzie zamiast podać do Grieza to sie bawi jakieś zagrania do nie wiadomo kogo
2
Vidal chyba nie jest trzeźwy
0
@kubafcb102 W sensie fabuły? Bo oprócz niej nie mam sie do czego przyczepić
0
@pt9 Ja nawet doskonale pamiętam jak grałem w jedynkę, czekałem jak głupi na premierę GTA V a od kumpla pożyczyłem właśnie TLoU, skończyło sie tak że to właśnie gra od Naughty Dog wywarła na mnie większe wrażenie :D
0
@BarcaInfo Boże, niech już ten bartomeu i ta jego świta spieprza z tego klubu.
1
@pt9 Jedynka to był majstersztyk i generalnie top 3 gier które grałem w życiu. Widzisz, to jest gra w której bieganie na pałe cie nie promuje, im częściej sie skradasz tym lepiej
3
Ukończyłem The last of us 2, tak długo czekałem na tą grę, takie nadzieje z nią wiązałem. Grafika miodzio, rozgrywka jak to w TLoU majstaresztyk ale fabularnie ta gra sie nie obroni, nie ma bata, jakbym dostał kopa na ryj a potem mnie opluto, zakończenie jest zaprzeczeniem tego co robiliśmy przez niemal całą grę. Nie wiem co twórcy palili ale niech natychmiast to rzucą
0
@FranzMaurer W sumie też prawda bo taki piłkarz to szkodnik a Umtiti jest takim szkodnikiem, nie mam do niego nawet szacunku bo on wczoraj zhańbił tą koszulkę
2
Nie no to co odpieprzał Umtiti w tym spotkaniu to jest coś niewiarygodnego. On powinien do końca sezonu grać w Barcy B a po sezonie niech spada. Ja za taką prowizorkę zostałby wywalony z roboty zanim zdążyłbym powiedzieć "ale". To były uwłaczające zawody w jego wykonaniu, za sam truchcik w akcji z Nolito już powinniśmy mu podziękować
0
Ale ten Aspas ma patent na nas. Ter Stegen to ma chyba koszmary przez niego :D
4
Umtiti kryminał, gość jak z wóz z węglem, jak tego Nolito nie strzelił w końcówce to nie wiem
0
@kkbarca
- Umiesz skakać?
- Tak
- To wypieprzaj w podskokach
0
@El dominatore Dzeko i Strootman nas wyruchali w Rzymie za Ernesta, chociaż sezon temu zrobił to Origi z Wijnaldumem to w sumie jest to taki sobie wyznacznik
1
Takimi meczami pudruje sie trupa :)
1
@Kapitan hawk Jak będą mu zaliczać takie gole jak z Sociedad to kto wie xD
0
Strzał Leo podsumował ten mecz :(
4
Kurna ale mu Leo zagrał, szkoda
2
Nie mogę odmówić Vidalowi zaangażowania ale to jak on pokracznie przyjmuje piłkę to jest śmieszne