sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Mi oprócz bramy Zidane'a podobał sie gol Raula, to był specjalista od takich niepozornych strzałów :D
1
@FCBMati10 Po ukończeniu 4 nie mogłem sie pozbierać przez 2 dni. Ta seria to istny majstersztyk, dodatek też dawał radę. W każdej części platyna. Niesamowita produkcja, każdemu mogę to polecić
3
@KSSniper Najciekawiej to tu sie robi jak idzie polewka z niego a on potem strzela gola, od razu cisza :D
1
@FC1899Barca Dużo sie mówi o Higuainie, to że spartolił jak skończony amator to wiadomo ale nie można zapominać że Leo miał ten mecz na bucie. Sytuacja z filmiku w 3:47, no trzeba było to strzelić, powinna pójść bomba taką jaką zapuścił Gyan w grupie z Niemcami i Neuer nie miałby nic do gadania.
0
@MESSIah16 Daj sobie z nim spokój, to fanboj Messiego
0
@Janiama A jakie masz zdanie o Juppie Heynckesie?
0
@damianex10 Ciężko mi wyobrazić sobie Messiego który napina tak klatę po bramce xDD
1
@Bagsik88 Tak, do dzisiaj boli mnie to oddanie Samuela, on nie powinien odchodzić. A co do reszty jego komentarza to olej go, gościu odkąd tu jest pisze tak bezczelne komentarze że ja nie wiem jakim cudem z banem jeszcze nie wyleciał
2
@VamosRakieta Nawet nie muszę sprzątać, pozamiatane :D
1
@pawelfcb2010 Warto dodać że przerwał wtedy tą niesamowitą passę Fina który był w tamtym konkursie 2, bo gdyby on wtedy wygrał to kto wie czy nie walnąłby 13 zwycięstw z rzędu :D
0
@damianex10 Beyond reason, beyond even Barcelona. Who falls? Barcelona fall, Messi falls..
Tak było po Romie, do dzisiaj mnie to trzyma :(
1
@BinBin Idź rób wiochę na wiocha.pl
0
@Konias4318 Alba był pierwszym który sie zbłaźnił, nie sądziłem że Messi będzie starał sie go w tym przebić. Z resztą to nie pierwszy raz kiedy grają kibel na wyjazdach. Dlatego o LM radzę ci zapomnieć dopóki stara gwardia tu jest. To już im tak siedzi w głowach mocno że każdy taki mecz gdzie rywal u siebie przyciśnie będzie u nich powodował flashbacki
1
@Konias4318 O ile do Leo nie mam wielkich pretensji za Anfield jak chociażby do błazna Alby i Rakitica tak niestety, kiedy na tablicy wynik 3:0 to już liczyłem że ktoś inny nas pociągnie, jak widziałem Messiego to już było pewne że nic nie zrobi. Nawet jak miał wolnego przy tym wyniku to ja byłem w 100% pewny że nawet to nie poleci w bramkę i oczywiście walnął w mur w stylu wyśmiewanego tu Ronaldo . Za dużo go oglądam w krytycznych momentach by nie wiedzieć jak to sie skończy. Nawet w tej pierwszej połowie jak miał na 7 metrze piłkę to zamiast uderzyć z prawej nogi to zaczął bez sensu przekładać na lewą i wybił mu to Matip w dziecinny sposób. Akcja tak groteskowa i na całe szczęście po spalonym bo gdyby tam go nie było to przecież by mu to wypominali bardziej niż reszcie
0
@Homeopata8989 Dokładnie, większym szokiem był dla mnie blamaż z Romą. Tam po prostu wytarli nami murawę, i wyrzucili jak zwykłą szmatę. Na Anfield pierwsza połowa była jak na nasze standardy wyjazdowe naprawdę dobra. To że Alba miał wylew to na to Ernest nic nie mógł poradzić. Ale od 2:0 ja już wiedziałem co sie święci, to był straszny strzał w potylicę dla naszych gwiazdeczek z ogromnymi pensjami
0
@SkN Ja dzięki tej porażce sobie uświadomiłem że z tymi piłkarzami już LM nie zdobędziemy. I im szybciej reszta sobie to uświadomi tym lepiej. Jeśli drugi raz z rzędu przewalasz zaliczkę to już z tyłu głowy zawsze to będzie ci siedzieć
2
@LuisSalvano Alba na początku to sprezentował im gola, dopiero na końcu pierwszej połowy dostał setę od Messiego którą spartolił
0
@BarcaInfo Suszara od Ferugsona zawsze na propsie :D
3
@Piotr89Sand Mnie najbardziej rozwaliło jak w ostatnim klasyku De Jong miał gdzieś na 20 metrze idealną piłkę na uderzenie to sie obsrał i podał do Messiego który sie nawet tego nie spodziewał. Podobnie Arthur z Valencią, no ja już byłem pewien że on tam uderzy i nagle cyk podanie do Messiego który oczywiście znowu sie tego nie spodziewał i wyrzucił sie z piłką na bok. W obu przypadkach reakcja Leo była bezcenna :D
9
@Piotr89Sand Dokładnie, my wygrywaliśmy LM tylko wtedy kiedy byliśmy drużyną. Messi był tam może i najważniejszy ale był trybikiem działającej machiny. Teraz na palcach emerytowanego drwala możemy policzyć akcje które są bez jego udziału. Obawiam sie że z obecnym trzonem piłkarzy nie jesteśmy już w stanie tego trendu odwrócić
1
@GeraltzKatalonii Brak jaj na wyjazdach to domena raczej całej drużyny. A pomocnicy to do kogo mają grać prostopadłe? Skrzydłowych u nas jak kot napłakał, Suarez raczej gra na ścianę i momentami jego sprint wygląda ciekawie, Leo często cofa sie do rozegrania, no prostu taki jest, ma umiejętności najlepsze pod słońcem więc chce kreować, rozgrywać, zdejmować ciężar z barków reszty. Niemal cała gra jest pod jego dyktando, na ligę to starczy bo tam Leo indywidualnie może rozerwać 90% drużyn sam. Ale na LM już nie bo tam jakości zawodnikom rywala nie odejmiesz. Kończy sie to z reguły podobnie, Messiego będą podwajać. potrajać a reszta nagle złapie zonka bo trzeba samemu pokombinować i mamy kłopot.
0
@GeraltzKatalonii Leo w tym spotkaniu był na pewno tym który na tym boisku sie pojawił. Jednak od momentu gdy było już 3:0 jego występ można zatrzymać na jednej sytuacji. Ja rozumiem że nie można zwalać winy tylko na niego ale na Boga, robimy z niego GOATA, który jest 3 półki wyżej od Ronaldo a nad resztą to wręcz brakuje regałów to nie można oczekiwać trochę więcej? A co do tego że pomocnicy są osrani to niestety ale jeśli opieramy taktykę na Leo gdzie niemal każda akcja przez niego przechodzi i nagle Leo jest dobrze odcinany, to nagle pojawia sie strach że trzeba coś wykombinować samemu i jest error. Ile jeszcze sezonów mamy to przerabiać? Jacy pomocnicy mają tu przejść by niektórzy zrozumieli że Leo dalej będzie sie cofał i rozpoczynał akcje jak teraz. Jego gra naprawdę ewoluowała .
0
@lukaszbarca15 Nie sprecyzowałem, od kilku sezonów a mówiąc konkretnie od sezonu 16/17 jego dorobek w fazie pucharowej jest słaby.
0
@GeraltzKatalonii Stworzył Suarezowi, Albie i Coutinho przy wyniku 1:0. Po 3:0 jedynie oddał strzał z boku po poradniu Rakitica
0
@mekston Napisałem po 3:0 że grał tak samo jak reszta drużyny. Za pierwszą połowę zgoda, nie grał źle
3
@NeroTFP Oj ale będzie burza zaraz. A wracają do tematu, dorobek Messiego w fazie pucharowej Lm jest naprawdę żenujący. I to nawet nie podlega dyskusji, można sobie zwalać na jego partnerów jak robią to jego fanboje których tu nie brakuje ale Messi na CN a na wyjeździe to jest zupełnie inny piłkarz. W krytycznych momentach jak na Anfield kiedy było 3:0 czy z Romą wyglądał naprawdę źle, snuł sie wręcz po boisku
0
@amanter Złota piłka nazywana przez wielu tutaj konkursem popularności i przereklamowaną nagrodą jak wygrywał Ronaldo? Poza tym wiele osób kwestionowało jego zwycięstwo właśnie przez wpierdol na Anfield gdzie jak zwykle wypominano mu że nie podniósł zespołu w krytycznym momencie. Ja osobiście dałbym ją Messiemu bo indywidualnie rozwalił system ale nie patrzę na niego przez różowe okulary jak wielu jego fanbojów. A co do samej ZP to może ją sobie zdobywać co roku Benzema na przemian z Viniciusem, jak Barca będzie zdobywać LM to mam tą nagrodę w nosie bo ja kibicuje Barcelonie a nie pojedynczemu zawodnikowi
2
@Bobo25 Na korzyść Ronaldo przemawia LM, niestety ale to tam buduje sie obraz wielkiego gracza. Odnoszę wrażenie że redaktorów itp mało interesuje dublet czy hattrick z Betisem czy innym Getafe. A Leo niestety wiele klęsk sobie może w CV zapisać, blamaż na Anfield czy z Romą odbił sie takim echem że to sie jeszcze będzie długo ciągnąć. Ja wiem że nie on sam za to odpowiada ale jest uważany za lidera Barcelony wokół którego opiera sie nasza gra więc będą na niegoo przede wszystkim patrzeć. A strzelić 5 goli w dwumeczu Bayernowi, załadować hattricka Atleti i to nie raz stety czy niestety robi wrażenie, nawet jak odapadli z Ajaxem to chłop strzelił jako jedyny ze swojego zespołu bramki zarówno na wyjeździe jak i u siebie. Leo w pierwszym spotkaniu nie zagrał jakoś spektakularnie jak na swoje możliwości :D. Ale władował 2 bramy w tym tego kosmicznego wolnego i był na ustach całego świata. Wyjazd niestety wszystko wymazał
0
@koziar Ostatnie lata to jest jak drzazga w wiadomo czym. Ale niestety trzeba se to jasno powiedzieć że za ostatnie lata i za te oklepy które Barcelona dostała odpowiadają wszyscy. Nie tylko sam trener ale także zawodnicy. Dostają potężne pieniądze za swoją grę a w krytycznych momentach za ich zaangażowanie nie zapłaciłbym złamanego grosza. Bo co mi po ich kosmicznych umiejętnościach, czy to Leo czy Suareza bo jak przyszło co do czego i nas już nawet Roma dusiła to wszyscy jak jeden mąż patrzyli w buty a po końcowych gwizdku szybciutko do szatni
0
@Pilka_jest_okragla Skupić to sie trzeba na rozwiązaniu problemów z meczami wyjazdowymi. Jakiś psycholog im potrzebny bo znowu wyjdą na kocioł jak na Anfield i będą mieli na starcie 5kg kupy w spodniach