sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba by to strzelił :D
1
Liverpool siadł, to jest 5 minut dla Atletico bo oni znowu sie obudzą
0
@SuperVegeta Jak mają rozegrać skoro zawsze grali jak topory i na dodatek mają 5kg kupy w spodniach?
0
Liverpool awansuje, Atleti gra takie same gówno jak rok temu
1
Atleti już pewnie ma fleszbeki z poprzedniego sezonu jak ich Ronald wydymał z 3 razy.
0
Powtórka z rok temu, gość jest niemożliwy
1
Henderson z pakietem Casemiro
0
Lodi teraz wylew jak Alba
0
Ale Mane zapierdziela dzisiaj. Jeśli była opcja ściągnięcia tego pana to nawet bym sie nie zastanawiał, szkoda że to raczej transfer z tych nierealnych
1
@zadafcb Dokładnie, pomijając wylew Alby to powinniśmy mieć po pierwszej połowie 2 bramki a 1 to absolutne minimum. Po tym jak padł gol na 2:0 to był koniec naszego występu
1
@barcelonaLM Nasz mecz ustawił błazen Alba. Nigdy mu tego spotkania nie wybaczę
0
Wijnaldum to jest wariat, ma chrapkę na powtórkę z nami widzę
1
@NeroTFP Słoweńcy coś łapią formę, no i te przeklęte nordyckie cwaniaki.
1
Kamil 36 wiktoria. Naprawdę chciałbym żeby sięgnął po złoto w lotach. Miałby już wtedy wiktorie we wszystkich ważniejszych imprezach
1
@FC1899Barca W tym momencie żeby to zwalczyć to jesteś zdany na siebie. Albo twój organizm se z tym poradzi albo lecisz do piachu.
1
@Kompletny I brawa dla Betisu :D
43
Spieprzyliście nam Dzień Kobiet
1
Ale La Liga zanotowała zjazd do bazy, nie mam pytań
1
@VamosRakieta "Kopnij to piłkę wreszcie, ona błaga o eutanazje"
0
@PopekMonster To był mecz na CN, nawet z Liverpoolem widziałem gryzienie trawy. Na wyjeździe za to widzę wzrok w buty i liczenie na egzekucje
1
@LuisSalvano Szkoda że nie był takim kozakiem na Anfield
0
Dobrze że trafił tego pena bo kolejne fatalne zawody
1
Karny będzie....
1
Jakim cudem Sociedad nie trafił z tych akcji to nie wiem. Jak Setien miał fart Zizou :D
0
Fajnie Pique wyglądał przy rajdzie Isaaka :D
2
Alba myślenie zostawił przed pierwszym gwizdkiem na Anfield
0
W takim tempie to sie Messi przełamie opłatkiem w wigilię
0
W końcu Messi sie pokazał
0
@Janiama Bardziej martwi Messi, wygląda jakby był zrezygnowany. Są przebłyski ale momentami nie poznaje go. Nawet ma problem z przyjęciem piłki
1
Napisać że środek pola jest żenujący to jak nie napisać nic. Nie ma tam żadnego ofensywnego pomocnika. Vidal za Rakitica i jedziemy z tematem