0

Alba by to strzelił :D

1

Liverpool siadł, to jest 5 minut dla Atletico bo oni znowu sie obudzą

0

@SuperVegeta Jak mają rozegrać skoro zawsze grali jak topory i na dodatek mają 5kg kupy w spodniach?

0

Liverpool awansuje, Atleti gra takie same gówno jak rok temu

1

Atleti już pewnie ma fleszbeki z poprzedniego sezonu jak ich Ronald wydymał z 3 razy.

0

Powtórka z rok temu, gość jest niemożliwy

1

Henderson z pakietem Casemiro

0

Lodi teraz wylew jak Alba

0

Ale Mane zapierdziela dzisiaj. Jeśli była opcja ściągnięcia tego pana to nawet bym sie nie zastanawiał, szkoda że to raczej transfer z tych nierealnych

1

@zadafcb Dokładnie, pomijając wylew Alby to powinniśmy mieć po pierwszej połowie 2 bramki a 1 to absolutne minimum. Po tym jak padł gol na 2:0 to był koniec naszego występu

1

@barcelonaLM Nasz mecz ustawił błazen Alba. Nigdy mu tego spotkania nie wybaczę

0

Wijnaldum to jest wariat, ma chrapkę na powtórkę z nami widzę

1

@NeroTFP Słoweńcy coś łapią formę, no i te przeklęte nordyckie cwaniaki.

1

Kamil 36 wiktoria. Naprawdę chciałbym żeby sięgnął po złoto w lotach. Miałby już wtedy wiktorie we wszystkich ważniejszych imprezach

1

@FC1899Barca W tym momencie żeby to zwalczyć to jesteś zdany na siebie. Albo twój organizm se z tym poradzi albo lecisz do piachu.

1

@Kompletny I brawa dla Betisu :D

43

Spieprzyliście nam Dzień Kobiet

1

Ale La Liga zanotowała zjazd do bazy, nie mam pytań

1

@VamosRakieta "Kopnij to piłkę wreszcie, ona błaga o eutanazje"

0

@PopekMonster To był mecz na CN, nawet z Liverpoolem widziałem gryzienie trawy. Na wyjeździe za to widzę wzrok w buty i liczenie na egzekucje

1

@LuisSalvano Szkoda że nie był takim kozakiem na Anfield

0

Dobrze że trafił tego pena bo kolejne fatalne zawody

1

Karny będzie....

1

Jakim cudem Sociedad nie trafił z tych akcji to nie wiem. Jak Setien miał fart Zizou :D

0

Fajnie Pique wyglądał przy rajdzie Isaaka :D

2

Alba myślenie zostawił przed pierwszym gwizdkiem na Anfield

0

W takim tempie to sie Messi przełamie opłatkiem w wigilię

0

W końcu Messi sie pokazał

0

@Janiama Bardziej martwi Messi, wygląda jakby był zrezygnowany. Są przebłyski ale momentami nie poznaje go. Nawet ma problem z przyjęciem piłki

1

Napisać że środek pola jest żenujący to jak nie napisać nic. Nie ma tam żadnego ofensywnego pomocnika. Vidal za Rakitica i jedziemy z tematem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?