sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamilos1214 Na tym właśnie polega problem z tym kurestwem i mentalnością innych ludzi. Możesz to mieć i przejść z tym bez żadnych objawów i zarażać cholera wie kogo. Ja sie najbardziej boję scenariusza że ktoś mi zapoda to gówno, ja to przejdę bez problemu ale zarażę kogoś z członka rodziny i będę go mieć na sumieniu. Nie wiem wtedy jak psychicznie sobie z tym poradzę
1
@contowsky Przy pandzie czerwonej wskaźnik słodkości wywalił poza skalę. Uwielbiam ten gatunek pandy, są takie fajne że aż chętnie jednego bym adoptował :D
4
@BarcaInfo Przypomina mi Scootera :D
1
@Kondziubarca Matka też wykazała sie brakiem odpowiedzialności. Nawet sobie nie wyobrażam co ona musi czuć. Co do tej ciąży to wiesz, jak masz słabą odporność to też możesz mieć przechlapane
0
@Colon Najlepszy ciężko wybrać ale Messi z Bayernem w 2015. Najgorsza to wyjazd z PSG w 2017 roku. Po tamtym meczu chciałem go rozszarpać, nawet sie zastanawiałem czy ktoś mu tam z Paryża posmarował żeby agrał kibel
3
27 lat, masakra. Ludzie naprawdę muszą zrozumieć że to nie przelewki
0
@koksik2700 Ja nauczyłem sie grać w tą grę dopiero wtedy jak zacząłem robić czasówki ntropy'ego i oxide'a. W normalnej grze z zwłaszcza na hardzie ciężko poprawić umiejętności jak ci npce naparzają tymi power upami :D. Musisz naczyć sie trzymać ogień tzw sacred fire a jak masz te trasy z niebieskim ogniem to jak najdłużej. No i skróty dają cholernie dużo, na hardzie nawet nie podchodź bez znajomości gdzie są i jak dobrze z nich korzystać bo nie wygrasz żadnego wyścigu. Taka mała rade ode mnie, korzystaj z klasy drift. Jest to optymalnae klasa dla wszystkich z tego względu że ma dobre statystyki prędkości i skręcania. Jak nauczysz sie robić u turn czyli gwałtowne skręcanie bez tracenia prędkości to wtedy możesz brać się za klasę speed. Ja na klasie drift zrobiłem wszystkie czasówki velo. Niektóre są naprawdę przewalone
0
W obecnym okresie świetny utwór z przekazem :)
0
@koksik2700 Spoko, nawet jak ogarniesz mocno to dalej czasami będziesz miał ochotę walnąć padem :D
1
@koksik2700 A tam gadasz, genialna gierka. Doszedłem do takiego poziomu że czasówki oxide'a robię z placem w nosie, nawet velo już nie jest taki straszny. Czekam na czasówki developerów, coś czuje że to rzeźnia będzie :D
3
@pawelfcb2010 Nie bo Andreas Kuettel
3
@adamt1996 Co tam Messi, Alba miał sam na sam i znowu wycofał do Messiego :/
0
@Janiama Nie no, wiadomo że rozgrywki sportowe będą dłużej zawieszone, to normalne. Dzieciaki do szkół nie wrócą tak szybko. Ale ja mam nadzieje że zrozumieją że ta przerwa to nie są wakacje tylko czas mobilizacji i wyciągania logicznych wniosków. To jest też dla nich test inteligencji, żeby nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo.
0
Nie ma co sie dziwić że rośnie ilość zarażonych. Ta liczba niestety będzie rosnąć, ważne żeby jak najwięcej przeszło to cholerstwo jak najlepiej
5
@Danny Gaucho Ten sezon był naprawdę piękny. Rakitic który w najważniejszych meczach była wyróżniającą sie postacią, Suarez strzelający ważne gole, Neymar który rozkwitł i stał sie crackiem. No i Messi, najważniejszy trybik naoliwionej maszyny. Mecz z Bayernem w jego wykonaniu to był kosmos, po 2 bramce gdzie położył Boatenga do spania i lobnął Neuera to sie autentycznie rozkleiłem. Emocje buzowały tak że po meczu musiałem wyjść na dwór i zacząć biegać bo tak mnie nosiło :D
0
@ShinobiQWE Wiadomo, ja siebie mam w dupie, jak mam walnąć to trudno ale nie chcę żyć ze świadomością że ja zabiłem kogoś zarażając
0
@ShinobiQWE Nawet jak jesteś młody to jeśli masz słabszą odporność i problemy z płucami to jesteś w grupie ryzyka. Jakieś pół roku temu robiłem spirometrie i lekarka nie była zachwycona. W tamtym rok to przeszedłem ze 3 tygodniowe przeziębienia. W tym już ani razu bo zbagatelizowałem sprawę i zacząłem wzmacniać odporność. Naprawdę sie zastanawiam czy dałbym radę z tym gównem wygrać
0
Ja peniam, o 250 osób wzrosła liczba ofiar we Włoszech
8
@Uukasz_93 Muszę cie niestety zmartwić, przypadków jest o wiele więcej ale po pierwsze jest mało testów, i czekamy na te wyniki dłużej niż takie Włochy.
0
@Janiama Ale ludzie zawsze są mądrzy po szkodzie. Myślisz że za ileś tam lat ci którzy to przeżyją wyciągną z tego wnioski. C... tam, jak przyjdzie podobne niezbadane gówno to będzie powtórka z rozrywki .
1
@Chwytliwy Oczywiście że będzie, to dopiero początek. Tu już trzeba było działać zawczasu, teraz mleko sie rozlało i właściwie większość zależeć będzie od nas. To swojego rodzaju test dla naszego organizmu. Ja od jakiegoś roku miałem chyba z 2-3 przeziębienia i odporność konkretnie mi spadła. Najczęściej był to ból gardła z katarem. Kaszel był sporadycznie ale mimo zdrowego rozsądku mam niepokój. Bo jak mam nie mieć, nie można od tego tak po prostu uciec
0
@MarioVeB! Jeśli temat sie uspokoi masz jak w banku, ludzie to są takie oszołomy że to jest smune
6
@NeroTFP Stawiam tezę że jest o wiele więcej zarażonych ale nie robimy tyle testów co chociażby nasz somsiad. Już teraz w szpitalach mają ogromny problem. Brakuje personelu.
8
Gdzie ta wielkie ANfield, Robertson?
2
https://pbs.twimg.com/media/ES3IsSlU8AEpW6T?format=jpg&name=large
Na tapetę, może myślami przy rożnym jest.
13
Mina Arnolda bezcenna
1
@clyde wystarczy 1 co ty gadasz?
0
Karius 2.0
0
Mane i Salah polują dzisiaj na tych biednych kibiców
0
@cchesterr43 W tej sytuacji to by była przesada ale w sumie po nim sie można wszystkiego spodziewać