sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Lord_Vader W pewnym momencie nie wiedziałem o co Mario sie znowu pulta ale ogarnąłem że komentarz edytował :D
4
@Varg No, przejęzyczenie może być bardzo niebezpieczne
0
@MesQueUnClub_87 Niemiłe czy miłe, ja trzymam sie faktów i nie lubie jak ktoś je przeinacza tak więc wybacz jeśli cie uraził ton mojej wypowiedzi :D. Po prostu tamta akcja zaparła mi dość w pamięci i musiałem interweniować. Co do drugiej części wypowiedzi to obwiniania jego partnerów i trenera czytam częściej. No taki już jest jego los, jest liderem Barcelony i Argentyny niemal cała gra w klubie jest pod niego ustawiona, zarabia najwięcej ze wszystkich( to czy zasługuje na taką kasę mnie nie interesuje). Jest niemal zwolniony z pracy w obronie by mógł błyszczeć i skupić sie wyłącznie na grze w ataku. Więc często jak wygrywa Barca to wygrywa Leo ale jak dostajemy w czapę a on ma znikomy udział w meczu to nie można chować głowy w piasek.
1
@MesQueUnClub_87 Sorry że sie wtrącam w waszą rozmowę ale czemu kłamiesz o sytuacji Higuaina po podaniu Messiego? Przecież ta sytuacja wynikła z sabotażu Kroosa a nie po podaniu Messiego, zresztą w tym meczu Messi miał sytuacje w drugiej połowie i trafił obok bramki więc on także miał na bucie zmienienie swojego legacy. Ja nie zamiaru umniejszać Messiemu bo chłop osiągnął już tyle że dla mnie mógłby już dać sobie spokój z graniem i zająć sie rodziną, zawsze będzie dla mnie najlepszym piłkarzem którego widziałem jak gra w piłkę ale po prostu nienawidzę już czytać tego jak wszyscy wokół Leo są winni tego że on nie wygrywa LM czy niczego z repką. Tak samo wpieniało mnie wyzywanie Valverde od dzbanów i to jego obarczali winą za porażkę z Romą czy Liverpoolem mimo że sam Messi powiedział że to oni są winni i tak samo on sam uważa że Ronaldo robił w LM rzeczy wielkie . Czyli co, on też jest kłamcą w sprawie trenera i dał sie nabrać na wielkość Penaldo czy może jednak to piłkarze w dużej mierze łącznie z liderem Leo Messim zwalili wyjazdowe mecze w LM(które są naszym problemem jeszcze przed zatrudnieniem Ernesta) oraz że Cristiano jest wielkim piłkarzem i czas przestać go deprecjonować?
0
@Kortney Ostatnio jak zobaczyłem heatmapę Messiego to doszedłem do wniosku że Leo jako alfa i omega zespołu sprawia że nasz mały geniusz zyskuje ale tracą za to partnerzy. Szalona teoria ale niestety ostatnie sezony gdzie nasze wojaże w LM kończą sie blamażem sprawiają że co raz bardziej w nią wierze. 14/15 Leo jakoś tak nie hulał w meczach pucharowych z bramkami, miał ich tyle samo co Ney i Cristiano i właściwie tylko u siebie zniszczył Bayern. Ale wtedy to był bardziej skrzydłowy, trybik maszyny a nie wielofunkcyjny robot. Nie wtrącał sie nikomu do roboty tylko robił to co miał za zadanie i klepał te akcje z Danim. I to był chyba ostatni raz kiedy wyglądaliśmy jak drużyna, teraz już tak nie wyglądamy.
1
@Kortney W sensie ja go nie obwiniam o tą porażkę i nie wywalam z klubu tylko mam już dość słodzenia Leo i zwalania winy na wszystkich wokół niego i bronienia go za wszelką cenę chociaż on sam twierdzi w wywiadach że jest za to odpowiedzialny. Tak jakby uważali go za debila :D
1
@dogie1337 W krytycznym momencie kiedy już było naprawdę źle czyli jak padły gole na 2:0 i 3:0 to Messi dostosował sie do reszty. Ja już nawet nie mówię o tym że ma kurwa strzelić bramkę bo tu nie o to chodzi ale nie dał nawet impulsu. Nie poderwał reszty żeby przestali zachowywać sie jak pipy tylko wzięli sie w garść. Była znowu powtórka z meczu z Romą czyli wzrok w murawę a po meczu jak zwykle szybciutko myk do szatni i olanie kibiców. O ile za pierwszą połowę mogę go pochwalić oprócz tego zakiwania sie gdzie Matip mu wybił piłkę tak za drugą połowę nie mam zamiaru go bronić. A mecz trwa 90 minut a nie 45.
0
@Janiama Dla mnie lampką ostrzegawczą jeśli chodzi o Setiena to był klasyk i sytuacja kiedy zdechliśmy w drugiej połowie. Brak reakcji na to bardzo mocno mnie zaniepokoił. Zamiast dokonać jakiejś zmiany w pomocy gdzie De Jong grał dla Madrytu, Setien zdecydował się na Braithwaite i to jeszcze na pozycję prawego pomocnika/napastnika?! Tak naprawdę ta zmiana pogorszyła naszą grę jeszcze bardziej, gdyż jego statyczność w obronie kosztowała nas stratę pierwszego gola, bo Vidal choć w ofensywie cieniował to asekuracje dla Semedo zapewniał po prostu lepszą
2
Oj mam fleszbeki z końcówki sezonu Martino
"Każdy mecz jest dla nas jak finał"
0
@Siuwaks Może umiejętności ma ale mental ma zerowy a to sie też liczy. Sezon 18/19 był naprawdę dobry ale zniweczył to jednym spotkaniem a właściwie to dwoma bo w finale CdR też maczał palce przy obu straconych bramkach ale to właściwie była wisienka na torcie. Wydaje sie to wręcz niemożliwe ale jednak , a obrazek w czasie przerwy z tego serialu dokumentalnego matchday tylko to potwierdził że mentalnie ten człowiek nie jest gotowy do walki w krytycznych monetach, zresztą nie tylko on ale cała stara gwardia. Do niego pasuje te powiedzenie "Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym nie jak zaczyna, a jak kończy". Ich czas już sie skończył bo pokazują to od lat w LM, w lidzę mogą sobie wygrywać bo ich doświadczenie na takie rozgrywki wystarczy ale z ekipą o podobnych umiejętnościach i z lepszą mentalnością jesteśmy jak kundelki przy pitbullach
0
@Siuwaks A ja go nie cierpię. Prezentuje na boisku najgorszy sort piłkarza, prowokuje, po faulach zachowuje sie jakby go ogniem piekielnym smażyli, pyskówki do sędziego. Obok Suareza największy błazen w tym klubie i powód kpin z Barcelony w mediach
1
@NeroTFP Dla niego nie ma ratunku, nie wiem co bym mu zrobił jakbym to zobaczył ale bym go chyba zmasakrował na miejscu.
1
@IronSanHybrid @VamosRakieta Wprawdzie to niemiecki ale chyba musimy powtórzyć :D
0
@Nano22 Fajnie, to jest twoja opinia ale wiele osób nie będzie takich poglądów jak ty, bywa, świat nie jest usłany różami niestety i mnie te 3 LM mierdek bolą niesamowicie bo wolałbym żebyśmy to my obronili jako pierwsi to zwycięstwo
3
@RonnieVEB Super, pucharu za to jednak nie dostaliśmy, na dodatek po tamtym meczu chłopaki pochlali, Neymarek sobie pojechał na urodziny siostry a my dostaliśmy w czambuł w lidze od Deportivo i niemal utrudniliśmy sobie walkę o mistrza. Tak więc ta remontada w moich oczach była tylko miłym wspomnieniem bo za tym nic poszło. Remontada która miała jakieś znaczenie to zdecydowanie ta którą zrobił Liverpool rok temu, dzięki niej znaleźli sie w finale i zdobyli potem puchar.
1
@Nano22 Myślisz że wiele osób to interesuje? Poszło w świat i za parę lata każdy będzie mieć to w 4 literach. A że były kontrowersje? Bez VARU zawsze były a teraz kiedy on już sie pojawił nie zawsze wszystko jest zero-jedynkowe. Myślisz że kibice Realu sie tym przejmują? Oni takie opinie jak twoje mają głęboko gdzieś , tak samo jak my ich po meczu z Chelsea w 2009. Ja np wolałbym żeby klub któremu kibicuje nie kompromitował sie w LM po zaliczkach z pierwszego meczu lub nie dawał sie dymać na wyjazdach jak jakaś pani lekkich obyczajów gdzie zawodnicy zamiast wziąć się w garść patrzą w buty a po meczu nawet nie podziękują kibicom za przyjazd tylko szybciutko myk do szatni. Mam dla ciebie złą wiadomość, w oczach wielu osób a w szczególności w mediach to wielkie mecze w LM kreują bohaterów i mężczyzn, nie pojedynek z jakimiś ogórami w Copa del Rey, gdybyśmy w tym sezonie walnęli dublet w lidze i LM to uwierz mi że tylko mierdki by nam wypominały porażkę z Bilbao.
0
@Siuwaks Szkoda tylko że w tych najważniejszych meczach nas zdradza. Meczu na Anfield to mu nigdy nie wybaczę, co on wtedy zrobił ...
0
@RonnieVEB Remontada która właściwie gówno nam dała bo potem znowu nas wypunktowali jak szmaciarzy na wyjeździe
1
Po BVB spodziewałem sie czegoś więcej, tylko konterki na Hallanda, w ataku pozycyjnym niedokładni bardzo. Bayern lepszy i to znacznie
2
@AmigoBlancos Spuchli szybciej niż Roma :D
1
@AmigoBlancos Przy bramce Benzemy wyłem ze śmiechu jak na jakiejś komedii. Takiego gola to nawet w FIFIE albo na orliku sie nie traci a nie w finale LM.
2
@Pilka_jest_okragla Bardziej niż gdybanie to pokazanie że Leo też miał na swoim bucie zmienienie swojej historii a nie tylko że to przez kolegów nie wygrał MŚ
0
Busi widzę nie tylko ominął dzień nóg ale łap też :)
3
@Kubox Tak, do dzisiaj pamiętam jak tyrał Ronaldo w meczach LM
1
@Kapitan hawk Na zdjęciu wyglądałaś szczuplej
1
@mr_robot W 18 sekundzie masz gościa na samym dole, bodajże Pessotto. Gość był prawdopodobnie bardziej wysunięty niż Mijatovic w tej akcji ale nie jest pokazany cały obraz sytuacji
0
@Bartek22 4-3-3 z Messim nie ma już racji bytu. W sensie z poważnymi przeciwnikami bo na lelaków Leo wystarczy ale jak już przyjdzie walka na poziome LM to sie skończy standardowo i gra będzie wyglądała tak jak zawsze. Jak gra na PS to jest lej na prawej stronie, cierpi na tym przede wszystkim PO oraz PŚP. Jak gra na środku to z kolei już luk na bokach nie ma ale z kolei jest na środku ataku. Przerabialiśmy to już podczas pracy z Martino czy końcówkę Tito i wystarczy.
0
@LuisSalvano A to se go lub, wolny kraj. Tylko nie bądź zdziwiony że są ludzie którzy nie cierpią bo swoim zachowaniem sobie na to zapracował.
0
@Messibestplayerintheworld Nie do końca bo było wiele głosów jeszcze przed Romą że styl jest be, a ten sie kopie po czole. W drugim sezonie było tego jeszcze więcej, wszak porażka z Romą Ernesto naznaczyła i właściwie jeśli nie wygrałby wtedy w drugiem sezonie LM to i tak musiałby sie wg gawiedzi tutaj spakować. Anfield skreśliło go już całkowicie. A ja co uważam? Wg mnie po drugim sezonie Ernest powinien odejść ale razem z nim stara gwardia. Pokazali że nie są już gotowi do walki o najwyższe cele, symptomatyczne że jak było 4:0 to ja liczyłem że bramkę na wagę awansu strzeli Malcom niż Messi czy Suarez. Leo wyglądał wtedy jakby myślami już był w szatni, strasznie mnie wtedy zawiódł, po bramce na 4:0 zero impulsu z jego strony, jakby już sie poddał.
0
@LuisSalvano Alby nie da sie lubić, jest największym klaunem w Barcelonie i swoim zachowaniem idealnie by sie uzupełniał z Carvajalem w Madrycie