2

@BarcaInfo Mistrz :D

3

Jak ROnald strzeli 3 to skaczę z krawężnika

3

@umtiti On swoją paulete zagrań pokazał na MŚ 2002

3

Varane przebił Albę z Anfield

0

@Janiama Spokojnie, zaraz ktoś wklei że Messi ma lepszą średnią bramek. Kij z tym że w reszcie statystyk to Ronaldo niestety ale góruje nad Messim

2

LM to są jego rozgrywki, będzie hattrick.

1

@bixmix Szykuj sie, Krystian dzisiaj sii robi po 3 bramce :D

0

Kevin,jak ja cie chłopie chce w tym klubie.

0

@MaŁolat Jak City jebnie jako pierwsi to awansują. Jak mierdka to raczej stawiałbym na zbieranine Łysego klaskacza :(

1

@Janiama A na deser hattrirck Ronaldo. Tego już LR nie wytrzyma i zacznie sie jazda :D

0

@MaŁolat Jak widzę bawiącego sie Sterlinga to wiem że biali jebną drugą. Ronaldo mam w dupie, niech se tam strzela ale mierdka ma odpaść

0

Mam przeczucie że w drugiej połowie stanie sie to czego sie obawiam

3

Real wrzutka brama i uśmiech u Zidane'a :D

1

Hajto i te jego wspominki :D

0

Ramos to wiadomo kto ale bez niego obrona Realu to dzieci we mgle. Nie bez powodu dostali 4 od Ajaxu rok temu.

1

Pewnie zaraz Krystian hattrick i przywrócą ZP :)

0

@bixmix U nas jest tak że jak tylko nie idzie to głowy w dół i lecimy po klęske. Zero charakteru

7

@bixmix Pewnie dlatego że w meczach wyjazdowych w fazie pucharowej prezentujemy sie jak banda przebierańców.
4:0 z PSG
3:0 z Juve
3:0 z Romą
4:0 z Liverpoolem. 4 kompromitujące mecze od 2017 roku choć w 2016 też już wyłapaliśmy 2:0 od Atletico. Patrząc na ostatnie edycje to 14/15 to był jakiś Matrix

0

@Fabik87 Najlepsza asysta Busiego w karierze, change my mind :)

0

@MikusBarca Wszystkie opowieści, poprzejmować obozy mongołów i niemal wszystkie znajdki. Parę trofków związanych z walką, w szczególności trzeba uważać na dzbanek związany z zabiciem gościa którego trzeba zepchnąć w przepaść :D

4

No i wpadło platynowe trofeum w Ghost of Tsuhima, sama gra jest naprawdę genialna. Klimat feudalny Japonii naprawdę mi podpasował bo miałem lekkie obawy. Minimalny HUD, świetna mechanika walki choć czasami kamera uciekała czasami od dobrego ustawienia w czasie kiedy ona trwała. Dość ciekawe znajdki jak bambusowe stojaki które trzeba ściąć, skomponowanie haiku w konkretnych lokacjach, kapliczki przy których trzeba sie pomodlić. Co do kapliczek to ciekawe rzowiązanie dali twórcy bo były ich dwa rodzaje: do jednych trzeba było trochę poskakać i sie powspinać a do innych prowadziły nas lisy :D. Co mi nie podpasowało? Zbyt dużo misji pobocznych które po czasie stały sie takie jakie mamy w grach Ubisoftu. Niektóre z nich zwłaszcza te mityczne opowieści były naprawdę ciekawe i moim zdaniem producenci gier powinny iść w tym kierunku, mniej zapychaczy a więcej zawartości która może być bardziej ciekawa.

0

@MichVeB Wciąż przed oczami jak zeszmacił naszą obronę w Rzymie :(

0

@NeroTFP Ale jedno trzeba im przyznać, tak koncertowo przewalić 3 finały to trzeba umieć. Niemcy w finale nie grali jakoś super, zaryzykuje tezę że gdyby wdupili im pierwsi to by to wygrali. Jak Palacio zmarnował to już widziałem że nic z tego nie będzie i Niemcy w końcu im muszą wrzucić. No i wrzucili....

0

@vangoor



To powinien być gol, po długim w okno, Neuer nie miałby nic do gadania. Messi źle to uderzył, lepiej wprawdzie niż Higauin(chociaż gorzej sie chyba nie dało) ale i tak powinien to strzelić.

0

@Danny Gaucho Messi miał życiową szansę w 2014 roku na pozamykanie mord wszystkim tym którzy go deprecjonują i nikt by po tamtym meczu nie pisnął. Zwłaszcza że miał na swoim bucie możliwość wyprowadzenia Argentynę na prowadzenie na początku drugiej połowy. Ja wiem że Higuain spierdzielił w pierwszej, że Palacio w dogrywce. Ale niestety, Messi tamtego wieczora również zawiódł. Tak samo jak na CA w 2016, większość ma w głębokiej dupie to że rozgrywał partidazo na tym turnieju skoro w kluczowym momencie(czyli wtedy kiedy najbardziej tego potrzebowali) zamiast wyprowadzić na prowadzenie w karnych, posłał sondę za piłką Ramosa. I mnie jako fana talentu tego gościa boli.

I teraz najlepsze, on może w pozostałych meczach LM nie strzelać, ale jeśli dojdziemy do finału i on tam trafi gola który okaże sie zwycięski to zobaczysz jaka będzie do niego koniobijka. Bo tak działa ten świat, tak działają media.

3

@Trepyveb Ja obecnie ogrywam i powiem ci że warto, nawet bardzo. Grafika jest przepiękna a klimat feudalnej Japonii sprawia że co raz bardziej chcesz sie zagłębić w historię.

1

@JimMorrisonFCB Mam, polecam. Jedynie skan palca działa tak sobie, nie jest tragicznie ale mógłby działać lepiej

0

@IronSanHybrid muzyczka idealnie do tego filmu pasuje :D

1

@rayqi Pomimo słabej formy wietrze szansę bo tak naprawdę ta edycja przez tą pandemię może być nieprzewidywalna. Atut stadionu i kibiców odpada więc zadecyduje dyspozycja dnia. Jakbyśmy grali finał LM, z tym że będzie tutaj takich meczów jeszcze z 3 w teorii jeśli przejdziemy Naoli

6

@SkN Jak to obejrzałem to wtedy zdałem w 100% sprawę że z tymi piłkarzami( w sensie stara gwardia) LM nie zdobędziemy. Tej traumy nie da sie od tak wymazać, to zawsze w trudnych momentach będzie pętać nogi. Ten strach w oczach po bramce na 2:0, to był jak strzał w polityce, oni już wiedzieli że będą przegrywami 2 raz z rzędu. Liverpool też wiedział że to jest kwestia minut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?