0

W takich ekipach jak Barcelona musi być chemia na linii sztab-piłkarze. Piłkarze muszą ufać trenerowi i reszcie że to co chce im przekazać ma sens. Z Setienem czy Sarabią tego nie było, Messi jawnie olewał asystenta( mecz z Celtą) pokazując że tam nie było niczego poza napiętą atmosferą która prędzej czy później źle sie dla nas skończy. I skończyło sie tragicznie. Koeman musi wpłynąć na tych piłkarzy i pokazać że mogą mu zaufać. Flickowi sie to w Bayernie udało.

1

@don'T.R.I.P.e Na temat personaliów jest inna rozmowa. Dla mnie brak Puiga w meczach LM jest nieporozumieniem i to absolutnie Setiena nic nie broni. Ale nawet sam Puig czy Ney/Fati na skrzydle nie rozwiąże wszystkich problemów. Obecnie Messi powinien grać na 10 z mocno pracującymi bokami i 2 pivotami robiącymi minimum 10-12 km. Granie z nim 4-3-3 prowadzi donikąd bo prędzej czy później te prawe skrzydło jest puste a dziury są tam zbyt duże by klasowa ekipa tego nie wykorzystała. Wyglądamy wtedy jak drużyna w szpagacie która zaprasza rywala z transparentem: "Poużywaj sobie".

6

Leo stał sie ofiarą swojej wielkości, gdzie reszta drużyny nie traktuje go już jak kolegi z boiska tylko jak bożka który zawsze ich uratuje, z miejsca oddają mu piłke, bo przecież tak trzeba. Samemu Messiemu jakby z sezonu na sezon ubywa co raz więcej zaufania do reszty ekipy. Widać to po decyzjach której podejmuje na boisku, zamiast podawać zaczyna sie kiwać na 2-3 graczy. Lata przybywają i dynamika spada, parę lat temu jak kogoś kiwnął to ten był już w ciemnej dupie, teraz jest w stanie go dogonić. W obecnym układzie jedynie jesteśmy w stanie powalczyć w krajowych rozgrywkach, w LM nie mamy absolutnie żadnych szans. Wielkie ekipy takie jak Bayern czy Liverpool obecnego Messiego są w stanie wyłączyć z meczu, i wtedy mamy error. Bo jak kręcimy sie w taktyce na jednego zawodnika to potem sie to kończy standardowo, w ten czy inny sposób. Jeśli ostatnie sezony nic niektórych nie nauczyły to raczej następne nic nie dadzą. Będą szukać problemów ale na około nie docierając do sedna problemu.

Co do samego odejścia Leo to na pewno nie chciałbym że odszedł tylnymi drzwiami. Ze względu na szacunek i dokonania, powinien zostać pożegnany z pełnymi honorami a nie po największym blamażu ostatnich 10 lat.

2

Oglądnąłem sobie jeszcze skrócić naszego meczu z Baya(tak, jestem masochistą) i dalej nie ogarniam co Semedo z Roberto zrobili przy drugiej bramce. Ten pierwszy podaje mu piłkę gdzie blisko jest 3 typów z Bayernu mając jakieś 2 sekundy wcześniej Businessa do gry lepie ustawionego, ten drugi przyjmuje jak jakiś drewniak z 3 ligi. Ale takich zachowań w tym meczu było więcej. Nie wiem, oni coś musieli pić przed tym meczem bo ja tego nie ogarniam. Niech Koeman robi czystki i tyle, już za to będę mu wdzięczny nawet jak nic nie wygra, bo to jest w tym momencie priorytet.

1

@NeroTFP Dostaliby wszyscy w przerwie z plaskacza i zaczęliby grać jak mężczyźni a nie jak pizdy

2

@Adamski69 Już powiedział że po meczu z Osasuną że nie mają jakości na wygranie LM. I szczerze napiszę że sie nie mylił. Ale to że powinien sie wypowiedzieć po meczu to jest jasne jak słońce. Dla mnie Leo nie powinien być kapitanem, widać że ta rola go jeszcze bardziej przytłacza a ta opaska to nie jest tylko ozdoba na ramieniu. Leo po raz kolejny już z resztą nie udźwignął tej roli. Wszyscy sie zachwycali jak to Messi sie wypowiadał po meczu z Liverpoolem na CN. Ale jakoś po klęskach tych wypowiedzi już nie ma, a nie sztuką jest sie pokazać jak idzie

0

@Bartek22 Ja go nie chcę w tym klubie nie ze względu na poziom spotowy a mentalne podejście. To głownie przez niego i Suareza mamy opinie płaczków, symulantów i ogólną niechęć do klubu. Paradoksalnie gdyby tak zagrał z Liverpoolem na Anfield jak w ostatni piątek to przeszlibyśmy do finału

1

@DaPi Dlatego idealnie by sie nadał.

4

@puyol_presidend5 Brak dania sznasy Puigowi w LM skreśla go w moich oczach. Tyle słodkiego pierdzenia z jego strony a postawił na oklepane 4-4-2 z brakiem skrzydłowych i zerową reakcją na to co sie dzieje na boisku. Wszedł w za duże buty jak na swoje możliwości

1

@Kamiloza91 I przesuwamy sie wyżej :)

1

@The Game 10 Alba Suarez i Busquets. Ostatnia dwójka jest pod względem przygotowania fizycznego dobra na granie w jakiś 2 lidze kambodżańskiej. Alba to jest ogólnie fenomen, ja bym go wywalił nie za grę choć sam jest tak schematyczny jak żarty Strasburgera ale za notoryczne pajacowanie i hańbienie koszulki Barcelony.

0

@Striker Nasze syte kocurki z Businessem i Suarezem już go naprostują

0

@kuz Messi ma swoje wady i zalety. Niestety z każdym sezon decyzyjność mu spada drastycznie. Podejmuje dziwne decyzje, jakby na siłe sobię grę utrudniał. W drugiej połowie z Bayernem chociażby to zaczął sie za przeproszeniem jak kretyn kiwać na 3 zawodników jakby chciał sobie i światu coś udowodnić. No i ta strata po której padł 7 gol. To był klasyk, czyli strata a potem podrapie sie po głowie i stanę jak szpak w pizdę

0

@masq Zaraz dostaniesz kontrę z artykułem paxa. Ale do jasnej kurwy to już minęło trochę czasu i piłka ewaluowała i nie ma miejsca na takie granie. Zresztą Messi nawet jak człapał ileś lat temu to rekompensował to znacznie lepszym graniem w ofensywie. Teraz to często podejmuje tak dramatyczne decyzje jeśli chodzi o rozwiązanie akcji że ja czasami nie wiem o co mu chodzi.

1

@Coutinho007 Dramat, gość motorycznie jest gorszy niż wóz z węglem

0

@Janiama Business także już powinien odejść do jakichś Chin czy MLS. Tam ze swoim poziomem idealnie by sie odnalazł

0

@BarcaaVEB Z taką pensją nie ma szans że Suarez jest zmiennikiem, albo obniżka pensji albo robi wypad. A jak Messi będzie fochy stroił że kumpel odchodzi to niech idzie razem z nim. Dość robienia z Barcelony klubu kokosa

0

No dobra a co z tym sushi w końcu?

0

@koksik2700 Tyle lat błędnych decyzji. To w końcu znalazło swoje ujście, Barto powinien karnie za to odpowiedzieć

2

Dla mnie to jest hit że te klauny w ogóle negocjują z imitacją prawdziwych piłkarzy którzy 4 sezon z rzędu kompromitują sie na europejskiej arenie jakiego trenera zatrudnić. W obecnej sytuacji nowy trener to powinien mieć absolutną władzę co personaliów i taktyki i jeśli jakikolwiek piłkarz będzie stroił fochy i kwestionował jego wybór grożąc odejściem to powinien mu pokazać drzwi i jak sie nie podoba to niech idzie

0

Czas Messiego dobiega końca w tym klubie. Ale chciałbym żeby on odszedł będąc pożegnanym z pełnymi honorami i godnością. A nie po takim historycznym upokorzeniu jak ostatnio. On na coś takiego po prostu nie zasługuje. Już w dupie mam czy podniesie jeszcze puchar LM :D. Ale żegnanie sie z nim w takich okolicznościach dobije mnie jeszcze bardziej

A Koeman nie wiele tu zmieni. Dopóki starszyzna jest w tym klubie to przygotujcie sie że w nadciągającym sezonie będzie kolejny blamaż

0

Ależ ten Arthur to jest dzban. Niech sie tam w Juve martwią co z nim robić

0

@MichVeB A wcześniejszych wpierdoli waćpan zapomniał, Juve i PSG za Lucho to było to samo. Przestane i bez ambicji

2

@333tricampeones333 Bo to był mecz w którym gramy z przecinikiem na poziomie? Mats też dał kolejne powody bo go nie wystawiać w reprezentacji. Obsrał sie jak junior wchodzący do pierwszego składu. Naprawdę mnie wczoraj rozczarował, razem z Lengletem. Bo to że Busi zagra jak amator widział przed pierwszym gwizdkiem

6

Messi właściwie wypwoadać sie nie musi. Powiedział po porażce z Osasuną że nie mamy jakości na wygranie LM a kibicom kończy sie cierpliwość. Co ma jeszcze dodać?
Jedynie może powiedzieć że odchodzi bo ma sie jeszcze samo biczować. Jak w kolejnym sezonie mamy sie na nim cały czas opierać to gaśmy światło. Choć w sumie już wczoraj Bayern wywalił korki

8

@Pawel1980 Akurat opinia tego pikniku na CN mam głęboko w dupie. Szacunku do tego człowieka nie będę miał bo on swoim zachowaniem hańbi tą koszulkę. A z tą akcją nie pojechałem. Pokaż mi chociaż jeden filmik gdzie Alba z topowym zespołem objeżdża obronę rywala jak wczoraj zrobił to Daviesa.

"To byl najlepszy lewy wahadlowy kilka lat temu na swiecie."
No właśnie, klika lat temu, a teraz mamy 2020 a Alba rok temu w przerwie płacze przy wyniku 1:0 na Anfield.

0

@amanter Wczoraj kryminalne zawody, zagrał jak topowy ręcznik

20

Słówko jeszcze o największym napinaczu i gościu którego też w pierwszej linii bym pogonił z tego klubu czyli Albę. Ten gość jest takim kretynem że on pobije chyba rekord zebrania kartek za pyskówki. 19-letni Davies zrobił taką akcje której Alba nie zrobił chyba przez całą karierę w Barcelonie. Gość jest jednym z głównych powodów przez które Barcelona ma opinie płaczków i symulantów

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

5

https://streamja.com/A0AR9

Zobaczcie na powrót Semedo przy bramce. Nie chcę tego człowiek już oglądać w tym klubie, tak to nawet emerytowany Alves nie wracał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?