1

@VamosRakieta Posiłkowego

1

@robsesh Ale to jest umowa którą oni naruszyli. I niezależnie od tego czy Setien zawalił czy nie to piłkarze jakby mieli trochę honoru to by przegrali nawet po walce. A oni po pierwszej połowie już mieli wzrok wbity w ziemie

3

Mam nadzieję że Barto wyląduje ostatecznie w pierdlu. Ten gość jest takim kalafiorem że nawet mi go nie szkoda

1

@robsesh Co ty bredzisz teraz? Jeśli faktycznie te pacany naruszyły kontrakt to ma pełne prawo tak zareagować

1

1

@VamosRakieta No słowa normalnie

1

@VamosRakieta No jak czego?

1

@VamosRakieta Ta krew od razu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mario96w Lepiej nie bo jak będę to piłował to jeszcze mi sie ten utwór obrzydzi a bardzo go lubię :)

0

@Rewolucja123 Ja po sezonie 14/15 cieszyłem sie bardzo ale z tyłu głowy wiedziałem że Barto i jego przydupasy zostaną i będą tego konsekwencje. No i masz babo placek

5

Minął już ponad miesiąc a ja dalej nie mogę ogarnąć jak można na poziomie 1/4 LM dać sobie wrzucić 8 bramek. Przegrać z Bayernem to żaden wstyd, ale żeby odwalić coś takiego to naprawdę trzeba być zdolnym. Cisną mi sie na tego błazna Barto i na niektórych piłkarzy ostre słowa że nie mieli godności czy tam honoru by odejść po czymś takim ale sobie daruje bo zara któryś strażnik to zgłosi i polecę z banem. 8:2, nie do wiary....

1

@Azi Tak patrząc na jego rządy w ostatnich latach to ja nie wiem czy gość jest na serio jakimś debilem albo sabotażystą. Takie fuckupy to już nie jest przypadek. Nawet ten wpiernicz z Bayernem to dla mnie efekt zaniedbań nie tylko w tym sezonie ale jakichś 3-4 lat. Każdy rozsądny widział że to pierdyknie z hukiem, niestety ale tęgie głowy na górze problemu nie widziały albo widziały tylko nie mieli jaj zmierzyć sie z wyzwaniem co jest jeszcze gorsze.

1

@Firestone teraz to sie oplułem :D

0

@pax Podobnie wracał z Bayernem przy pierwszej bramce. I podobny kryminał odstawił przy bramce Rodrigo na 0:2 w finale CdR. Na początku był bliżej bramki od niego a jak ten go wyprzedził to i tak wracał tym samym tempem. Toż to Benny Hill

1

@Rewolucja123 Zadziwiające jak wielu fanatyków tego przeciętniaka tu jest. Wystarczy że szybko biega i już spust jak w dobrym filmie porno. Roberto może i na PO nie jest wirtuozem ale wolę już jego niż tego szybkobiegacza

0

@betonito 0:4 z PSG 2017 rok
0:3 z Juve 2017 rok
0:3 z Romą 2018 rok
0:4 z Liverpoolem 2019 rok
2:8 z Bayernem 2020
Faktycznie same przypadkowe porażki, koń by sie uśmiał...

0

@Qexi Semedo poza szybkością nie ma nic. Z takimi atutami to niech może idzie biegi uprawiać. Ten mityczny drybling który czytam po raz kolejny mu sie przydaje jak świni siodło. A inteligencji boiskowej u niego próżno szukać. I przede wszystkim on jest obrońcą. Tutaj już ten koleś leży, fatalnie sie ustawia, powroty do defensywy ma skandaliczne, nie radzi sobie w pojedynkach 1vs1. Za sam mecz z Bayernem powinien dostać bilet w jedną stronę. Indywidualnie to był najgorszy występ jaki widziałem w ostatnich latach w LM jakiegokolwiek naszego piłkarza. I wiem że reszta zagrała też fatalnie ale to co zagrał Nelson było karygodne.

0

@Azi Uwierz mi że są dalej takie osoby które wierzą w Semedo nawet po tym jak sie skompromitował z Bayernem

0

@Rewolucja123 4-2-3-1, Parejo i Rakitovic na pivocie, z Messim na 10 i Willianem na bokach i grałoby sie o wiele lepiej niż z tym kaleckim 4-3-3 z Messim na prawej tylko na papierze. Valvi tak chciał grać tylko nie miał wykonawców. Malcom i Dembele to nie piłkarze dla niego, zresztą Brazylijczyka on nie chciał. To może i był dobry piłkarz z przebłyskami u nas ale prawdziwej szansy nigdy nie dostał. Dość schematyczny w swojej grze.

1

@Rewolucja123 Kogo by wtedy nie wystawił za tego płaczka to byśmy raczej awansowali. Choć Rakitic również tamtego wieczora sabotował nieziemsko i ładnie przy drugiej bramce z Albą pograli, szkoda że nie do tej co trzeba.

I nie bronić tylko właśnie atakować tak jak zaczęliśmy od tej akcji gdzie Messi zamiast uderzyć z prawej to sie bawił. Liverpool wcale nie grał wielkiego meczu. To my swoim obsraństwem daliśmy im w drugiej połowie taką możliwość. Rzucili sie na nas jak psy, gdzie w prime time Pepa byśmy ich samą klepą ośmieszyli tak że beatelsi by szli wtedy sami do domu

0

@Rewolucja123 Z Liverpoolem przed meczem popełnił jeden błąd. Powinien wystawić Semedo za Cou i grać te 4-4-2. Drugi błąd pojawił sie po pierwszej połowie. Z automatu powinien wypieprzyć Albę na ławkę ze względu na to co robił na boisku i w trakcie przerwy. Duży błąd za który zapłaciliśmy srogo

0

@Ratamahatta Obecnie gra Messim w 4-3-3 prowadzi donikąd. Już od dawna chciałbym żebyśmy grali 4-2-3-1. Jestem pewny że gdyby Valverde dostał tego Williana to byśmy tak grali. Dembele był dla niego zbyt chaotycznym grajkiem mimo że ratował nas w rundzie jesiennej 18/19

2

@Rewolucja123 Jak za Liverpool nie mam do niego aż tak wielkich pretensji tak za mecz z Romą miał u mnie wielki minus. Zero reakcji, jakby go bazyliszek spetryfikował. Aż sie prosiło od razu po przerwie z dwie zmiany za Umtitiego i Semedo którzy sabotowali ten mecz.

5

Szczerze jestem bardzo zaskoczony że wiele osób wkleją tu zdjęcie zachowania naszej defensywy przy straconej będąc zdziwionym że tak fatalnie może sie zachować. Dla mnie mecz z Bayernem przekroczył wszelkie granice żenady i nawet takie stracone gole już nie robią na mnie wrażenia.

0

@Strays77 No to ja sie tutaj z tobą z kolei absolutnie nie zgodzę. Te 3:0 z Liverpoolem to była masa szczęścia. Przy stanie 1:0 Liverpool zmarnował dwie świetne okazje. Druga bramka to gol w stylu białych Zizou. Przy 3:0 Salah zalicza najbardziej kompromitujące pudło w swojej karierze po kryminalnej stracie wiadomo kogo czyli Busquetsa. Zresztą ogólnie jak oglądałem ten mecz to o ile w pierwszej połowie tak mecz był w miarę wyrównany tak w drugiej Liverpool na nas siadł i do momentu gdy nie stracił gola nr 2 to obgryzałem paznokcie z nerwów bo nikt tak nas nie dominował fizycznie przedtem na CN

0

@LuisSalvano Tak nie jest, po raz kolejny pokazujesz arogancje i potrzebę bycia fajnym. Zaczynasz pisać tak że po prostu sam tą dyskusję nakręcasz i prowokujesz a gdy ktoś ci potem na te zaczepki odpowiada zaczynasz szukać winy tylko i wyłącznie u nich

2

@LuisSalvano Nie muszę, bo obecnie taką jaką mam mi odpowiada. I wcale nie jest to takie niemożliwe, wystarczy samozaparcie i ciężka praca a nie tworzenie jakichś teorii o szprycowaniu. No chyba że kreatyna czy gainer to dla ciebie szprycowanie sie.

9

@wasylinho1 Która powinna zostać już dawno temu przewietrzona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?