sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Grycman niech dalej se w wywiadzie gada że nie gra tam gdzie powinien. Ta sytuacja zmarnowana to pewnie przez to
0
@El dominatore Wypociny Maria nikt normalnie myślący nie bierze na poważnie. Gość po meczu z Bayernem nawet nie powinien na tą stronę już wchodzić gdyby miał choć odrobinę godności
2
@FC1899Barca Dość mocno ale ci napiszę. To jest na zasadzie że niby coś robimy, żeby sie od nas odczepili ale coś czuje że będzie jeszcze grubo. Mój kolega który prowadzi taką działalność już udostępnił że tacy jak on nie będą siedzieć potulnie i patrzeć jak im biznes pada i są na bruku. Dość tego pozoranctwa ponieważ nie tylko nie spacyfikujemy wzrostów zarażeń to jeszcze gospodarka jebnie i będzie pograne
1
No i pograne, jutro pewnie na siłce taki tłok będzie że sobie poćwiczę pajacyki :D
1
Ja krótko:
WYPIEPRZAJ JUŻ PRZEBIERAŃCU
6
Brak rasowej 9 i horrendalna ilość prostych strat. To były dwa największe problemy tego meczu. Nikt nie absorbował obrony Sevilli przez cały czas przez co oni mogli śmiało wychodzić wyżej i kasować większość naszych ataków już w zarodku. To że wyszło to z Celtą nigdy nie daje gwarancji że zadziała to na innego przeciwnika. Druga sprawa to ilość niecelnych podań. Wyglądało to dramatycznie i nie wiem czy nasi piłkarze sie nie założyli kto więcej straci. De Jong zagrał kryminalne zawody i powinien w następnym meczu dostać ławę na odmułe. Fati zgasł akurat w momencie kiedy dostał zjebkę od Messiego. Strasznie mnie tym Leo rozczarował bo sam dzisiaj tracił piłki jak amator a sie czepia innych
13
Oho Dest już sie bawi w Albę :D
3
Rakitik ty bandyto :)
6
Messi na DM'ie, ogień
0
Jeszcze Kloppa zwolnią po czymś takim :D
1
De Jong absolutnie kryminalne zawody, jak Busiego chce poza klubem tak w obecnej sytuacji Pjanic jak partner dla niego na drugą połowę
10
Nie chcę krakać ale Araujo naprawdę świetne zawody dzisiaj rozgrywa
0
Sevilla dzisiaj świetnie, wyłączyli nas jak juniorów. Cud że Navas zasabotował bo mogło być krucho
2
Alba litości, są jeszcze inni piłkarze na tym cholernym boisku
1
De Jong teraz sie sie zbłaźnił konkretnie
2
Navasowi tak spodobało sie asystowanie że nie robi mu wielkiej różnicy komu asystuje :D
0
O cie chuj
1
Roberto za nisko. Ta gigantyczna interwencja uratowała nam mecz, jakby to wpadło to zaryzykuje tezę że mogło by być bardzo ciepło w końcówce spotkania
0
@kris81 ja zrobiłem tą misje na klasyku. Misja jest tak zrobiona że policja nawet jak cie zobaczy to możesz jej spokojnie uciec. Natomiast wyścig później to inna sprawa. Namęczyłem sie z 45 minut
8
Z perspektywy naszej widząc Suareza w Atleti jest on jeszcze bardziej wkurzający niż grał u nas
52
3-0 grając drugą połowę w 10 na terenie na którym nie wygraliśmy od 5 lat i Aspas walił tam bramy co sezon a dzisiaj niemal go wyłączyliśmy? Czapki w głów dla całej ekipy i Koemena. Roberto cichy bohater tego spotkania, teraz już wiecie dlaczego to on został a Semedo poszedł w odstawkę
0
Albie mózg odcina często ale cofał bo by to skończyło sie jeszcze gorzej
2
Roberto gigantyczna interwencja
37
sędzia stracił łącza z Perezem
0
Kradzież
1
https://i.imgur.com/UA1HlIz.png
Flashscore w formie :D
0
Trochę szczęścia było ale gol to gol. Brawo Leo bo grał słabo
0
No i ten dzban teraz będzie dawał kartki jak porąbany
24
Inna sprawa że Pique kolejny raz za głupią pyskówkę dostaje żółtą. W momencie gdy jest jedynym ŚO na boisku.
1
@Granto Stracił i to znacznie, z roku na rok ma co raz więcej takich akcji