1

@daniel32778 Zignoruj go, dobrze ci radzę. Widać że szuka prowokacji

1

Bayern nokautuje Atleti

1

@MarioVeB! Dwa komentarze i już hejt. Mam cie kuźwa dość, daje do ignora i nie zawracaj mi już więcej dupy prowokatorze

3

@Gomess Dał ale nie jest już naszym zawodnikiem. Poza tym posty typu że fizycznie wygląda źle czy ma fatalny celownik jeśli chodzi o podania to już jest hejt? Nieźle

1

@MarioVeB! Jesteś bezczelny, skompromitowałeś sie doszczętnie przed meczem z Bayernem jak grali z nami a masz czelność mi zwracać uwagę.

4

Suarez i te jego genialnie dokładne i szybkie podania

0

Suarez ma fleszbeki z naszych oklepów w LM :D

0

Kimmich majstersztyk zagranie

0

Biali bez Ramosa to są parodyści. Jak on odejdzie to odczują to tak samo mocno jak odejście Krystiana

11

Dembi pofrunął jak Małysz w Predazzo w 2003 roku

1

@El dominatore Zarąbał im trening cardio, Pikuś dba o resztę

8

Trincao sprawił że mamy w końcu prawą stronę. Chodzący chaos ale ładnie buja

0

Pique jaki wóz z węglem

0

@masq Mecz z Bayernem przelał dla mnie czarę goryczy. 8 bramek to sobie Podbeskidzie może stracić a nie taki klub jak Barcelona z Messim

0

@masq Dopiero teraz to odkryłeś? Po meczu z Bayernem nie wiem co ta zbieranina musi zrobić żeby zmazać plamę

0

@justfootball Ale tu ładnie wyszła, jej oczy

0

@AxelF Sam miał dobrą okazję którą kolega mu wykreował i mógł spokojnie strzelić. Ja nie jestem hejterem Messiego, zagrał dobrze na tych mistrzostwach ale w finale też swoją sytuacje zmarnował.

3

@BigVu Tak samo jak gadanie że koledzy przegrali finał Messiemu. Przegrywa cała drużyna zawsze

I czemu w dyskusji o Messim wtrącany jest po raz kolejny Ronaldo. To jest jakaś masakra na tej stronie

5

@trolownik Miał ale jego wielbiciele (choć bardziej pasuje określenie fanboye)oczywiście tego nie napiszą

2

@ObywatelPL W Krakowie nie byłem ale Wrocław to naprawdę piękne miasto. Na samym rynku mógłbym siedzieć cały dzień :)

1

@NeroTFP Widać że nie interesuje go strzelanie goli :D

0

@tobiasson92 Na La Rambli może, no i jeszcze Messi niczemu nie jest winny

7

Messiego chyba faktycznie już nie interesuje strzelanie goli skoro spieprzył coś takiego

2

@Coutinho007 I brawa dla Getafe

3

Leo jest na boisku czy zszedł?

0

Sędzia jest do zwolnienia od razu po meczu. A pewnie dostanie premię

6

De Jong jest kuźwa benzadziejny. Do bazy natychmiast

0

Dembele klasyk- o jeden drybling za dużo bo o podanie prosiło sie wcześniej

3

Sędziowanie w tej śmiesznej lidze jest skandaliczne, obrzydliwe i żałosne. Po jaki ciul ten cały VAR tu jest skoro tak bandyckie wejścia nie są sprawdzane. Nie będę sie tu bawił w jakieś Perez posmarował ale ci ludzie już dawno powinni do jakiego okulisty iść albo robić psychotesty.

3

Haha i Roberto żółta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?