sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@daniel32778 Zignoruj go, dobrze ci radzę. Widać że szuka prowokacji
1
Bayern nokautuje Atleti
1
@MarioVeB! Dwa komentarze i już hejt. Mam cie kuźwa dość, daje do ignora i nie zawracaj mi już więcej dupy prowokatorze
3
@Gomess Dał ale nie jest już naszym zawodnikiem. Poza tym posty typu że fizycznie wygląda źle czy ma fatalny celownik jeśli chodzi o podania to już jest hejt? Nieźle
1
@MarioVeB! Jesteś bezczelny, skompromitowałeś sie doszczętnie przed meczem z Bayernem jak grali z nami a masz czelność mi zwracać uwagę.
4
Suarez i te jego genialnie dokładne i szybkie podania
0
Suarez ma fleszbeki z naszych oklepów w LM :D
0
Kimmich majstersztyk zagranie
0
Biali bez Ramosa to są parodyści. Jak on odejdzie to odczują to tak samo mocno jak odejście Krystiana
11
Dembi pofrunął jak Małysz w Predazzo w 2003 roku
1
@El dominatore Zarąbał im trening cardio, Pikuś dba o resztę
8
Trincao sprawił że mamy w końcu prawą stronę. Chodzący chaos ale ładnie buja
0
Pique jaki wóz z węglem
0
@masq Mecz z Bayernem przelał dla mnie czarę goryczy. 8 bramek to sobie Podbeskidzie może stracić a nie taki klub jak Barcelona z Messim
0
@masq Dopiero teraz to odkryłeś? Po meczu z Bayernem nie wiem co ta zbieranina musi zrobić żeby zmazać plamę
0
@justfootball Ale tu ładnie wyszła, jej oczy
0
@AxelF Sam miał dobrą okazję którą kolega mu wykreował i mógł spokojnie strzelić. Ja nie jestem hejterem Messiego, zagrał dobrze na tych mistrzostwach ale w finale też swoją sytuacje zmarnował.
3
@BigVu Tak samo jak gadanie że koledzy przegrali finał Messiemu. Przegrywa cała drużyna zawsze
I czemu w dyskusji o Messim wtrącany jest po raz kolejny Ronaldo. To jest jakaś masakra na tej stronie
5
@trolownik Miał ale jego wielbiciele (choć bardziej pasuje określenie fanboye)oczywiście tego nie napiszą
2
@ObywatelPL W Krakowie nie byłem ale Wrocław to naprawdę piękne miasto. Na samym rynku mógłbym siedzieć cały dzień :)
1
@NeroTFP Widać że nie interesuje go strzelanie goli :D
0
@tobiasson92 Na La Rambli może, no i jeszcze Messi niczemu nie jest winny
7
Messiego chyba faktycznie już nie interesuje strzelanie goli skoro spieprzył coś takiego
2
@Coutinho007 I brawa dla Getafe
3
Leo jest na boisku czy zszedł?
0
Sędzia jest do zwolnienia od razu po meczu. A pewnie dostanie premię
6
De Jong jest kuźwa benzadziejny. Do bazy natychmiast
0
Dembele klasyk- o jeden drybling za dużo bo o podanie prosiło sie wcześniej
3
Sędziowanie w tej śmiesznej lidze jest skandaliczne, obrzydliwe i żałosne. Po jaki ciul ten cały VAR tu jest skoro tak bandyckie wejścia nie są sprawdzane. Nie będę sie tu bawił w jakieś Perez posmarował ale ci ludzie już dawno powinni do jakiego okulisty iść albo robić psychotesty.
3
Haha i Roberto żółta