6

Messi strasznie dużo stracił na szybkości. Gość go dogonił jak amatora jakiegoś

0

Ale Messi ma czasami idiotyczne straty

1

Griezmann.....

2

Może Busiemu sie coś teraz przestawi i zacznie naparzać jak za Pepa?

1

Alba zlituj sie

8

Gol jak Eto z Realem w 2005 roku :D

0

Fati ty cracku ty

9

Przynajmniej zweryfikujemy czy Leo nadaje sie do gry w deszczowym Stoke ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@SuperPatsonFCB Ogromne wyrazy współczucia. Jestem w podobnej sytuacji choć stało sie to prawie 4 lata temu. Jedyne co ci mogę powiedzieć że czas leczy rany, jest czasami ciężko bo odeszła najbliższa ci osoba ale trzeba żyć dalej. Twoja mama na pewno by tego chciała. Trzymaj sie

38

@BarcaInfo Ansu to już boss, oddał Messiemu karnego żeby smutny nie był. Kapitan :D

4

Aż sie boje pomyśleć jaki byłby wynik meczu gdybyśmy zagrali z Hoffenheim..
( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

Pierwszy poważny test już w następnej kolejce. Na Balaidos to szło nam w ostatnich latach niemal jak wyjeździe w LM

0

Ale Leo to spitolił

0

No i own goal także do statystyk, w końcu nasz czołowy strzelec na wyjazdach w LM
:D

0

Fati po hattricka

4

Coś sie zaczyna coś sie kończy. Suarez powodował u mnie zawsze mieszane uczucia. Z jednej strony niedowierzanie czy radość jak np strzelił takiego gola jak z Mallorcą, walił bramę za bramą w klasykach. Z drugiej strony irytację i frustrację jak przyjmował piłkę gorzej niż nawalony janusz na orliku, podawał do swojego wyimaginowanego przyjaciela czy machał łapami na partnerów czy do sędziego. Nie zmienia to faktu że jest świetnym napastnikiem który swoje w Barcelonie zdobył. Dla mnie bez wątpienia legenda tego klubu. Powodzenia w Atletico grubasie :D

5

Świetny artykuł. Niestety ale dalej mamy jednostki którzy bronią Semedo tylko i wyłącznie dlatego że szybko biega. Szkoda że wtedy kiedy trzeba to tego nie robi

8

Nieudacznik broni drugiego nieudacznika. Obaj to parodyści nadający sie do pracy na kasie w Biedronce albo innym Lidlu

3

@MaziFCB
Barto: A jeżeli..
Messi: A jeżeli będzie chciał pójść do muzeum lotnictwa to zabierzesz go do muzeum lotnictwa kur.. jego mać

2

@norbi77 Ja bym chętnie z tobą pogadał bo platynę mam. Jednak zakończenie sprawiło że pad prawie fruwał po pokoju

4

@Bagsik88 Niestety ale to prawda. Roberto może nie jest tak szybki ale nie jest tak głupi taktycznie jak Portuglaczyk

1

@SiSenior No niestety, też mieliśmy ziomeczka co miał chyba 196 cm i go nie wpuścili. Słabo w ch...

5

Dla tych którzy zastanawiają sie nad wyjazdem do Enrgylandii i czy warto to napiszę:
WARTO, wróciłem właśnie wczoraj i naprawdę bawiłem sie świetnie. Genialne miejsce na wypad z rodziną czy znajomymi a nawet we dwójkę z partnerem/partnerką. Ci od mocnych wrażeń znajdą coś tu dla siebie. Byłem na tych dwóch kolejkach, Hyprionie i Zadrze i powiem że dawno takiego przypływu adrenaliny nie poczułem. Polecam pojechać przynajmniej raz bo emocje gwarantowane

0

Nic dziwnego jak ten klub pikuje w dół skoro barto jest naszym prezydentem. Jest nieudacznikiem to jak nieudacznik zarządza tym klubem i wygląda to jak wygląda

2

Właśnie tego sie obawiałem jeśli chodzi o Rikiego. Choć nie pochwalam Koemana w jego sprawie tak jestem w stanie zrozumieć dlaczego tak zdecydował. W jego 4-2-3-1 jedynie go widział chyba tyko jako mediapunta a tam przecież będzie grał najprawdopodobniej Messi czy Coutinho. Jedynie boje sie o Busquetsa i to że dalej będzie w pierwszej 11. On motorycznie w meczach najwyższego szczebla będzie nas sabotował i powinien już wyfrunąć do MLS albo na emeryturę

1

@PatrychoO Crabbe znowu 5 faul bez kartki

0

@Cave Mi wystarczy jakby już sobie poszedł i zabrał ze sobą resztę parodystów którzy mentalnie na te spotkania w LM nie dojeżdżają i hańbią koszulkę swoim zaangażowaniem

1

@VamosRakieta No a jak. Jak powtarzamy to nie ma ch... we wsi :)

1

2

@Ratamahatta Wystarczy popatrzeć na kontrakt Busiego do 2023 roku bodajże i widać wyraźnie jakim Barto jest ręcznikiem. Gadamy o gościu który był już dawno temu kwestionowany czy powinien grać w tym klubie. Przebłyski dawnej świetności ale jak przychodzi co do czego i trzeba pokazać sie z jak najlepszej strony z gigantami to nagle zonk bo on już nie dojeżdża. To sie skończyło, ci goście powinni max 2 sezony temu wyfrunąć do MLS czy Chin na emryturę bo ich czas już sie skończył. Naprawdę podziwiam niektórych że Busi nagle na ławke pójdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?