3

Cristiano to ma szybką nogę, mógłby krawaty wiązać :)

1

@Bagsik88 Niektórzy są już tak bezczelni że bany za to powinny lecieć

0

Dobrze że ten kundel dzisiaj sabotuje bo inaczej jeszcze byśmy wyłapali wjebke

4

No i Suarez zawalił meczówkę,

5

Alba interwencja życia chyba

0

Arthur przyjęcie jak Suarez, co za komedia :)

0

@PieN Dzięki za czujność, poprawione

4

Nie zdziwiłbym sie jak Iniesta przyleciałby z Japonii i dałby nam więcej niż nasze cracki w środku

3

Z Suarezem jest taka sytuacja że w każdej chwili może walnąć golazo, problem polega na tym że jakieś 90% zagrań z jego strony to strata po niechlujnym zagraniu, podaniu czy przyjęciu

1

Oby ten kundelek ujadający dzisiaj wyleciał, dajesz Leoś

2

kibice nagła teleportacja :D

0

Antek gra dobrze kiedy ma obok siebie drugiego rosłego napastnika, nie dziwi mnie kompletnie jego gra. W Atleti grał "Messiego" mając obok siebie Coste

0

Busi pojawił sie przez chwilę na 9, robi sie co raz bardziej ciekawie :D

1

@amanter i brawa dla Gorzowa

0

Na razie to Leganes już powinno wturlać, zara pewnie gol dla nas :D

1

@Janiama oglądałem kiedyś materiały ze wszystkich finałów pucharów Europy i bodajże w 1977 on trafił na 1:1 z Liverpoolem, i to nie było byle jaki gol tylko prawdziwa bomba :)

1

@Messibestplayerintheworld Szkoda że sie tak nie wkurzyli na Anfield

1

@Bagsik88 Nadejdzie kiedyś taki dzień że reszta oszołomów ogarnie że problemem Barcelony są mecze wyjazdowe, niezależnie od tego czy jest to pierwszy czy drugi. Daj im czas, może kiedyś to zrozumieją

2

@eydem Bierz GOTY, jedna z lepszych gierek na PS4, genialnie sie w tej grze śmiga na pajęczej sieci po mieście. Platynka wbita, a nawet 100% bo DLC również zrobione, polecam i sie nie zastanawiaj nawet :)

2

@Bagsik88 Roberto jest bardziej wszechstronny, on kuma grę bo często widzę jak ścina do środka. Semedo czasami wygląda jakby był goły taktycznie

1

@Bagsik88 Emersona i Desta chętnie bym zobaczył. Semedo niestety bardzo rozczarował a Roberto już raczej wyżej nie podskoczy choć i tak od Nelsona jest lepszy. No i PO w Barcelonie miałby na pewno dość trudną robotę, Leo choć w grafikach na prawej stronie jest to kiedy przychodzi co do czego to go tam tyle co kot napłakał, zarówno w obronie czy w ataku.

0

@Bagsik88 A tak z ciekawości to kogo byś widział? Oczywiście z tych realnych do wyciągnięcia.

1

@NeroTFP Oczywistym wyborem będzie dla mnie drużyna pomimo tego że Leo uwielbiam tak szczerze powiedziawszy boję sie scenariusza(zakładając że do momentu kiedy Leo gra w Barcelonie a my nie wygrywamy LM ciągle przez te mecze wyjazdowe)że kiedy on odejdzie to w następnym sezonie Barca zdobywa LM i wyjazdy zaczynają wyglądać obiecująco. Przecież w mediach zraz sie rozpęta burza że Leo był dyktatorem który ograniczał innych i w końcu po jego odejściu Barcelona zaczynała przypominać drużynę a nie bandę amatorów z Messim który robi za nich wszystko. Oczywiście mało realny scenariusz bo może sie złożyć tak że Leo przed końcem kariery jeszcze LM podniesie jako kapitan i tego bardzo mu życzę, tak samo jak zdobycie Mistrza świata w Katarze

2

@monsterrize Takiego kopa i to dwa razy mocniejszego powinien dostać Alba przed 2 połową na Anfield

0

On to akurat ma najgorszą mentalność ze wszystkich naszych piłkarzy: chamówa, pyskówki, machanie łapkami i rzucanie sie jak kundel do każdego, przy faulach cierpiący jakby go ogniem smażyli, a obrazek w czasie przerwy na Anfield zostanie mi w pamięci do końca życia. Nigdy mu tego spotkania jako kibic tego klubu nie daruje

6

@Hiacynk biali znowu na farcie, po wrzutce

3

@AxelF I warto dodać że ta cała wypowiedź nie jest bez przyczyny, Bordalas i Setien sie nie lubią więc w ciemno można stawiać że ten pierwszy tak sie na ten temat wypowie :)

2

@Robertinho Dzięki za cały wkład w tą stronę, La Rambla to był pierdzielony majstersztyk :D

0

@Lukjav Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy komentarz ale tym razem ze zrozumieniem bo widzę że chyba tego nie zrobiłeś.

0

@MesQueUnClub_87 Ja do jego gry mam mało zastrzeżeń, przecież nie wymagam od niego żeby on na tych wyjazdach hattricki ładował bo tego to nawet Krystian nie robi :D ale ta mina jak go pokazali po 4 golu Liverpoolu była druzgocąca. Te jego reakcje na tracone gole przez swój zespół są niemal zawsze takie same a chyba nie tego oczekujemy od gościa z kapitańską opaską. Po 4:0 mieliśmy jakieś 12 minut do końca a ja nie przypominam sobie nawet tego czy on wtedy dotknął piłke, no jakieś kuriozum.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?