sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś to może gra w Crash Team Racing Nitro Fueled i podzieli sie wrażeniami z pokonaniem czasów deweloperskich w próbach czasowych? Nie powiem, dali czadu...
1
@macio_944 Niech już ten koronawirus z łaski swojej spieprza bo wszystko partoli
1
@VamosRakieta haha, dokładnie.
3
Asysta Xaviego do Messiego w finale United. Podanie mierzone co do milimetra, a patrząc na stawkę spotkania to wybieram właśnie tą asystę
0
@Kajtek77 Casemiro aka Chubby Cheker- za całokształt, brautalne faule a jak jego ktoś dotknie to jakby ogniem piekielnym smażyli
Robertson- tu już nawet nie chodzi za akcje z Messim ale chłop to istny prowokator, mam nadzieje że ktoś mu kiedyś porządnie wjedzie sankami na ogar
Trencik- za bardzo zaczął kozaczyć w tym sezonie ale w meczu z Atleti osiągnął apogeum żenady, jego mina przy bramce na remis bezcenna
Caravajal- pajacerka, brutalne wejścia i udawanie niewiniątka, polecam sie przyjrzeć akcji w SPH z Atleti po czerwonej Fede, gdzie również powinien wylecieć
Alba- jedyny piłkarz z naszej ekipy którego organicznie nie cierpię, głupie pyskówki i chamówki do przeciwnika. Za mecz na Anfield ma u mnie karnego kutasa, nigdy mu tego spotkania nie wybaczę
0
@G9 Myślisz że Cedrik Diggory poleciłby ci otworzyć jajo pod wodą gdybym mu o tym nie powiedział
3
@NeroTFP Także Mascherano, to jak wyczyścił Robbena w dogrywce jest dla mnie jednym z najlepszych defensywnych zagrań w historii
2
@Rewolucja123 Ktoś kiedyś napisał na twój post w ten sposób:
" W takim razie nie ciesz sie i nie szerz napinki kiedy Barcelona wygrywa np z Realem bo przecież nie ty wygrałeś ten mecz."
1
@Rewolucja123 To akurat Jankowskiemu wyszło, nie powiem bo sam sie zaśmiałem :)
0
@KapiFCB Nie tylko Alba. Ostatnie edycje w LM to same rozczarowania i kompromitacje. Od 2012 roku wygraliśmy tylko raz. Posiadając takich piłkarzy to jest zbrodnia i ja sie z tym nigdy nie pogodzę.
1
@NaFazieHitman Valverde na Anfield zawalił jedynie personalnie. Powinien wyjść z Roberto i Semedo na prawej. Ale nawet to nie powoduje totalnej zapaść w drugiej połowie. Alba w tym meczu sie skompromitował i udowodnił że nie jest mentalnym zwycięzcą. Żeby po pierwszej połowie przy stanie 1:0 płakać zamiast wziąć sie w garść i zrehabilitować sie za ten wielbłąd przy golu nr 1 to zaczął dramat w drugiej połowie razem z Rakiticem przy drugiej bramce, gol totalnie bezsensowny jak i pierwszy
0
@YoNoEntiendoNada Nie martw sie, wystarczająco bluzgów poleciało na Albę, Suareza czy Busiego za pajacowanie i dyskusje
0
@FC1899Barca Strasznie mnie irytował w meczu z Atleti, zwłaszcza w sytuacji z Felixem
1
@VamosRakieta Warto było, daliśmy radę :D
1
@VamosRakieta Tak jest, tobie również, było warto :D
Taki bonus ode mnie
1
@VamosRakieta To be kur.. or not be, o tym też nie słyszałeś?
1
@VamosRakieta Jakiego posiłkowego? To..
1
@VamosRakieta Jakiego?
1
@VamosRakieta Posiłkowego.
1
@VamosRakieta I czego to jest odmiana, jakiego słowa?
1
@VamosRakieta Ja cie stresuje? Kur.. uczysz sie tego 5 lat w szkole i na kursach i wszystko to jak krew w piach.
1
@VamosRakieta Co ja, co ja?
1
@VamosRakieta Ale nie mówisz.
1
@VamosRakieta You are
1
@VamosRakieta I am
1
@VamosRakieta No to odmień, I
1
@VamosRakieta Bo nie odmienisz
1
@VamosRakieta No odmień być
1
@VamosRakieta Może powtórzymy angielski?
3
@barcafan9512 Wybij sobie picie browarów w barach z głowy na razie, jedynie to se możesz w chacie wypić.