0

Ktoś to może gra w Crash Team Racing Nitro Fueled i podzieli sie wrażeniami z pokonaniem czasów deweloperskich w próbach czasowych? Nie powiem, dali czadu...

1

@macio_944 Niech już ten koronawirus z łaski swojej spieprza bo wszystko partoli

1

@VamosRakieta haha, dokładnie.

3

Asysta Xaviego do Messiego w finale United. Podanie mierzone co do milimetra, a patrząc na stawkę spotkania to wybieram właśnie tą asystę

0

@Kajtek77 Casemiro aka Chubby Cheker- za całokształt, brautalne faule a jak jego ktoś dotknie to jakby ogniem piekielnym smażyli
Robertson- tu już nawet nie chodzi za akcje z Messim ale chłop to istny prowokator, mam nadzieje że ktoś mu kiedyś porządnie wjedzie sankami na ogar
Trencik- za bardzo zaczął kozaczyć w tym sezonie ale w meczu z Atleti osiągnął apogeum żenady, jego mina przy bramce na remis bezcenna
Caravajal- pajacerka, brutalne wejścia i udawanie niewiniątka, polecam sie przyjrzeć akcji w SPH z Atleti po czerwonej Fede, gdzie również powinien wylecieć
Alba- jedyny piłkarz z naszej ekipy którego organicznie nie cierpię, głupie pyskówki i chamówki do przeciwnika. Za mecz na Anfield ma u mnie karnego kutasa, nigdy mu tego spotkania nie wybaczę

0

@G9 Myślisz że Cedrik Diggory poleciłby ci otworzyć jajo pod wodą gdybym mu o tym nie powiedział

3

@NeroTFP Także Mascherano, to jak wyczyścił Robbena w dogrywce jest dla mnie jednym z najlepszych defensywnych zagrań w historii

2

@Rewolucja123 Ktoś kiedyś napisał na twój post w ten sposób:
" W takim razie nie ciesz sie i nie szerz napinki kiedy Barcelona wygrywa np z Realem bo przecież nie ty wygrałeś ten mecz."

1

@Rewolucja123 To akurat Jankowskiemu wyszło, nie powiem bo sam sie zaśmiałem :)

0

@KapiFCB Nie tylko Alba. Ostatnie edycje w LM to same rozczarowania i kompromitacje. Od 2012 roku wygraliśmy tylko raz. Posiadając takich piłkarzy to jest zbrodnia i ja sie z tym nigdy nie pogodzę.

1

@NaFazieHitman Valverde na Anfield zawalił jedynie personalnie. Powinien wyjść z Roberto i Semedo na prawej. Ale nawet to nie powoduje totalnej zapaść w drugiej połowie. Alba w tym meczu sie skompromitował i udowodnił że nie jest mentalnym zwycięzcą. Żeby po pierwszej połowie przy stanie 1:0 płakać zamiast wziąć sie w garść i zrehabilitować sie za ten wielbłąd przy golu nr 1 to zaczął dramat w drugiej połowie razem z Rakiticem przy drugiej bramce, gol totalnie bezsensowny jak i pierwszy

0

@YoNoEntiendoNada Nie martw sie, wystarczająco bluzgów poleciało na Albę, Suareza czy Busiego za pajacowanie i dyskusje

0

@FC1899Barca Strasznie mnie irytował w meczu z Atleti, zwłaszcza w sytuacji z Felixem

1

@VamosRakieta Warto było, daliśmy radę :D

1

@VamosRakieta Tak jest, tobie również, było warto :D
Taki bonus ode mnie


1

@VamosRakieta To be kur.. or not be, o tym też nie słyszałeś?

1

@VamosRakieta Jakiego posiłkowego? To..

1

@VamosRakieta Jakiego?

1

@VamosRakieta Posiłkowego.

1

@VamosRakieta I czego to jest odmiana, jakiego słowa?

1

@VamosRakieta Ja cie stresuje? Kur.. uczysz sie tego 5 lat w szkole i na kursach i wszystko to jak krew w piach.

1

@VamosRakieta Co ja, co ja?

1

@VamosRakieta Ale nie mówisz.

1

@VamosRakieta You are

1

1

@VamosRakieta No to odmień, I

1

@VamosRakieta Bo nie odmienisz

1

@VamosRakieta No odmień być

1

@VamosRakieta Może powtórzymy angielski?

3

@barcafan9512 Wybij sobie picie browarów w barach z głowy na razie, jedynie to se możesz w chacie wypić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?