0

Gdyby te gwiazdory więcej energii przekładali na grę zamiast na dyskusje z arbitrami to już byśmy dawno prowadzili

1

Messi kompletnie pod formą, ma problemy z przyjęciem piłki

0

Znowu Mats sobie wsadzi kuriozalną bramkę

4

@VamosRakieta Niedługo może mieć kłopoty, już ma kłopoty..

0

@Bartek22 My nic nie ugramy już nie tylko przez same mentalne podejście ale też dlatego że nasza kadra jest skonstruowana gorzej niż można sobie wyobrazić

2

Brak skrzydłowych na każdej ze stron, brak ofensywnego pomocnika. Na klasyk w bocznych sektorach grają goście którzy najlepiej czują sie jako pivoci. Vidal i De Jong na bokach, co tu sie odpierdziela? Na ataku mamy dwóch graczy typu wolny elektron którzy najlepiej sie czują w tych samych sektorach i potrzebują klasycznego napastnika obok siebie. Gramy jakąś patologiczną taktyką, wszystko stoi na ch.. a na dodatek fizyczne i mentalne podejście jest na poziomie oldboya. Jak w takiej układance ta zbieranina ludzi ma cokolwiek osiągnąć?

0

@MesQueUnClub96 Ja przed lotem do Grecji, oglądałem odcinek o katastrofie samolotu ktoŕy rozwalił sie właśnie tam xD

0

@MesQueUnClub96 Tak, zwłaszcza kilka dni przed lotem

0

@Zbyszard Fede i Casemuro to by go zabili prędzej

1

@amanter Miał 2 setki wypracowane prz partnerów które koncertowo spartolił, weź to na klatę.

4

@amanter Brawo, wygrałeś konkurs na najgłupszy komentarz tego miesiąca

1

@Cochise Moim zdaniem zasłużona chociaż jeśli sie okaże że Leo gra na blokadzie to sie zreflektuje. W tej drugiej setce to akurat on sam spieprzył bo fatalnie sie z piłką zabrał. Niestety ale Leo pod presją często ma takie fuckupy

0

@Cochise Narazisz sie broniąc go? Nie ta strona

1

Ciekawe czy ta plota dotycząca fochów naszych gwiazdeczek jest prawdziwa. Jeśli tak to niestety ale normalnie będzie dopiero jak starszyzna pokończy kariery

40

Messi i De Jong to maks 2 powinni dostać za te popisy w tym meczu. Na tą dwójkę tak liczyłem i sie srogo zawiodłem. Idź pan w dupe z takim czymś

0

Pobudka chłopaku bo grasz na poziomie Gomesa, Fede cie na ten moment zjada

0

Najlepszy na boisku, kasował Messiego jak uczniaka

0

@Nano22 Oni to powinni pressować niezależnie od tego czy Messi ma na to ochotę czy nie, poza tym oddawanie notorycznie mu piłki nawet kiedy ma sie lepsze rozwiązanie akcji, to jest coś co mnie zaczyna niepokoić już od pewnego czasu. Poza tym jest liderem tej ekipy to jeśli oni widzą po straconej bramce że ich lider zwiesza głowę to nie dziwota że sami tracą wiarę.

1

@Nano22 W rewanżu z Liverpoolem predd meczem przypomniał zeby nie powtórzyła sie Roma, za cholerę nie wiem po co bo jak tylko dostaliśmy gonga to wszyscy mieli brązowe spodnie. Poza tym fajnie sie czyta o tych przemowach przed meczem, zaczynamy grać, dostajemy bramę w plecy Leo patrzy w buty.

3

@BarcaInfo Jest liderem tej ekipy, dostaje monstrualnie wielką kasę, gra jest pod niego ustawiona to nie dziwcie sie że spada na niego krytyka. Wczoraj obok De Jonga najgorszy na boisku, te sam na sam wczoraj jak go Marcelo wyczyścił jak juniora było podsumowaniem jego występu. Jeśli jest kontuzjowany to niech nie gra.

6

@amanter Widzę że krytyka Messiego jest dla ciebie za duża i nie potrafisz sie z tym pogodzić że zagrał słaby mecz ale to nie mój problem. Żyj dalej w swoim świecie

0

Który to już klasyk bez gola Messiego, 4 z rzędu? Ronaldo po odejściu do Juve ma tyle goli w tych meczach co on..

4

@BarcaInfo Gol na konto Brejwharta, Semedo pilnował Benzemy.

0

@Aveiro No dzisiaj to zrobił tyle co oni więc nie bardzo

0

@LuisSalvano Jeśli oni są pierdołami to kim nasze asy z przodu są. I tak, jeśli Neymar ma być jedyną opcją na lato to niech już to przychodzi

0

@Roobo Szczerze mnie już przestały jarać jego gola z ogórami z La Liga. Najlepiej niech podreperuje statystyki w LM na wyjeździe bo wyglądają słabiutko.

47

Messi fizycznie wygląda jak wrak. Przy tej sytuacji sam na sam dogonił go Marcelo, Marcelo do jasnej cholery który buł tutaj wyśmiewany. Wyczyścił go jak juniora. I teraz pytanie, jeśli Messi nie jest w 100% gotowy to po co on gra właściwie do końca meczu?

1

Messi powinien odpocząć bo wygląda jakby miał zaraz umrzeć

0

Hahaha

1

De Jong, Vidal i Arthur pod kroplówki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?