0

@shinthps I tak były lagi jak jasny ch..

3

@LuisSalvano Za co wyleciałeś? A no tak, pewnie za Neya znowu. Ostrzegałem cie kiedyś żebyś nie maglował tego tematu bo sie znowu zagotujesz, doskonale wiesz że ludzie mają już tego dość a ty wciąż maglujesz do usranej śmierci, poczekaj chłopie do przyszłego lata a nie nakręcasz spirale i sie potem dziwisz że lecisz na 2 miesiące

0

@nawy12 Przeczytałem właśnie, to bardziej dla ludzi o mocnych nerwach a sam nie wiem czy sie nadaję, kiedyś będę musiał spróbować

0

@mrboom Właśnie widziałem, jest dość tego sporo, nawet podzielone na poziomy trudności

0

Był ktoś z was w escpae roomie we Wrocławiu i może w 2-3 zdaniach opisać wrażenia? Jadę jutro pierwszy raz i jestem ciekaw

0

@Unique Alba wiele razy pokazywał że mądrością nie grzeszy ale aż tak głupi to chyba nie jest...

4

@klopx Problem polega na tym że wyjazdowe mecze wyglądają często tak samo a różnią sie tylko skutecznością rywali. Zawsze są jakieś głupie zabawy o wylewach nie wspominając. A że setki marnujemy? Na Anfield przecież w pierwszej połowie mieliśmy z 3 a Ernest jest do tej pory za to jebany.

1

@Dejwol Pewnie dlatego że nie dostaliśmy w pizdę 3:0 albo 4. Ale wylewy i marnowane setki w komiczny sposób były więc można spać spokojnie, wiele sie nie zmieniło :)

0

@KapiFCB Wczoraj to mnie rozwalił akurat moment jak sie wręcz prosiło żeby zagrać do Messiego to zagrał wzdłuż do koszyczka bramkarza....

3

Ja naprawdę nie rozumiem tego jak ta drużyna inaczej gra na wyjazdach i na CN. U siebie jest jakieś inne powietrze czy co? No to jest po prostu niewiarygodne że od lat nic sie z tym nie robi.

0

@Piotr,1985 Chyba dopóki mecz wyjazdowy. Jestem przekonany że znowu odpadniemy tak samo jak rok czy jeszcze wcześniej z LM. Przez ten jeden mecz poza CN

0

@itmustbejoke Z takim mentalnym podejściem naszych gwiazd to sie szykuj na kolejny blamaż. I to oczywiście po meczu wyjazdowym w którym pewnie spierdolimy z 3-5 setek po których już widmo odpadnięcia zajrzy naszym wirtuozom w oczy

1

Świetnie Williams cie zrobił w ciula przy bramce. Oby to był twój ostatni sezon tutaj, mam dość twoich głupich strat i zabaw slow motion

0

@itmustbejoke Przestań sie ośmieszać, Messi spierdolił setkę razem z Griezmannem która kosztowała nam awans, jest tak samo winny jak cała drużyna

0

Ze starą gwardią należy sie pożegnać. Ile razy ja jeszcze będę oglądał te gwiazdy które przygrywają te wyjazdy w sposób komiczny nadający sie do kompilki z muzyką Benny Hilla? Przecież takiego gola to nam Manolas wrzucił w Rzymie, osiwieję przez tych komediantów

0

Nie do wiary Ja jebie

0

@myscooter Anfield coś ci mówi?

0

Brawo Leo, pewnie będzie nas to kosztowało awans

0

Panu Andrzejowi sie Hajto załączył

6

To co, gol Aduriza i idziemy w kimono?

4

DObra, Leo nie podawaj do niego jednak :D

0

Akurat wtedy kiedy aż sie prosiło zagrać do Messiego Alba zagrał gdzie indziej
:D

0

@Kondziubarca Tera to akurat sędzia

4

Piękna dziura na 9 u nas :D

5

Ter Stegen to przyjechał pijany na ten mecz?

0

@mientusek1407 Popłakałem sie :D

0

@pax Reszta gra dla Bilbao

2

W tym meczu brakuje jeszcze wejścia Aduriza i jego gola z baśki

1

Alba to jest intelektualnie poziom taboretu, co za głupi piłkarz

4

Griezmann dizisiaj niewidoczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?