sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@shinthps I tak były lagi jak jasny ch..
3
@LuisSalvano Za co wyleciałeś? A no tak, pewnie za Neya znowu. Ostrzegałem cie kiedyś żebyś nie maglował tego tematu bo sie znowu zagotujesz, doskonale wiesz że ludzie mają już tego dość a ty wciąż maglujesz do usranej śmierci, poczekaj chłopie do przyszłego lata a nie nakręcasz spirale i sie potem dziwisz że lecisz na 2 miesiące
0
@nawy12 Przeczytałem właśnie, to bardziej dla ludzi o mocnych nerwach a sam nie wiem czy sie nadaję, kiedyś będę musiał spróbować
0
@mrboom Właśnie widziałem, jest dość tego sporo, nawet podzielone na poziomy trudności
0
Był ktoś z was w escpae roomie we Wrocławiu i może w 2-3 zdaniach opisać wrażenia? Jadę jutro pierwszy raz i jestem ciekaw
0
@Unique Alba wiele razy pokazywał że mądrością nie grzeszy ale aż tak głupi to chyba nie jest...
4
@klopx Problem polega na tym że wyjazdowe mecze wyglądają często tak samo a różnią sie tylko skutecznością rywali. Zawsze są jakieś głupie zabawy o wylewach nie wspominając. A że setki marnujemy? Na Anfield przecież w pierwszej połowie mieliśmy z 3 a Ernest jest do tej pory za to jebany.
1
@Dejwol Pewnie dlatego że nie dostaliśmy w pizdę 3:0 albo 4. Ale wylewy i marnowane setki w komiczny sposób były więc można spać spokojnie, wiele sie nie zmieniło :)
0
@KapiFCB Wczoraj to mnie rozwalił akurat moment jak sie wręcz prosiło żeby zagrać do Messiego to zagrał wzdłuż do koszyczka bramkarza....
3
Ja naprawdę nie rozumiem tego jak ta drużyna inaczej gra na wyjazdach i na CN. U siebie jest jakieś inne powietrze czy co? No to jest po prostu niewiarygodne że od lat nic sie z tym nie robi.
0
@Piotr,1985 Chyba dopóki mecz wyjazdowy. Jestem przekonany że znowu odpadniemy tak samo jak rok czy jeszcze wcześniej z LM. Przez ten jeden mecz poza CN
0
@itmustbejoke Z takim mentalnym podejściem naszych gwiazd to sie szykuj na kolejny blamaż. I to oczywiście po meczu wyjazdowym w którym pewnie spierdolimy z 3-5 setek po których już widmo odpadnięcia zajrzy naszym wirtuozom w oczy
1
Świetnie Williams cie zrobił w ciula przy bramce. Oby to był twój ostatni sezon tutaj, mam dość twoich głupich strat i zabaw slow motion
0
@itmustbejoke Przestań sie ośmieszać, Messi spierdolił setkę razem z Griezmannem która kosztowała nam awans, jest tak samo winny jak cała drużyna
0
Ze starą gwardią należy sie pożegnać. Ile razy ja jeszcze będę oglądał te gwiazdy które przygrywają te wyjazdy w sposób komiczny nadający sie do kompilki z muzyką Benny Hilla? Przecież takiego gola to nam Manolas wrzucił w Rzymie, osiwieję przez tych komediantów
0
Nie do wiary Ja jebie
0
@myscooter Anfield coś ci mówi?
0
Brawo Leo, pewnie będzie nas to kosztowało awans
0
Panu Andrzejowi sie Hajto załączył
6
To co, gol Aduriza i idziemy w kimono?
4
DObra, Leo nie podawaj do niego jednak :D
0
Akurat wtedy kiedy aż sie prosiło zagrać do Messiego Alba zagrał gdzie indziej
:D
0
@Kondziubarca Tera to akurat sędzia
4
Piękna dziura na 9 u nas :D
5
Ter Stegen to przyjechał pijany na ten mecz?
0
@mientusek1407 Popłakałem sie :D
0
@pax Reszta gra dla Bilbao
2
W tym meczu brakuje jeszcze wejścia Aduriza i jego gola z baśki
1
Alba to jest intelektualnie poziom taboretu, co za głupi piłkarz
4
Griezmann dizisiaj niewidoczny