sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP Vidal>reszta graczy z pola
3
Leo ma fleszbeki z Matipa
3
Ależ my mamy komediową obronę, tu sie od lat nic nie zmienia. Ta formacja to powinna być wzmocniona najszybciej jak to możliwe
0
LaZabawa
0
@Janiama Przecież my już wcześniej mieliśmy wiele razy farta. Sezon temu powinniśmy odpaść z Realem w CdR bo nas wtedy zgwałcili ale oczywiście cisza. Mecz na Anfield czy Stadio Olimpico to karma za reszty meczów.
3
Messi to im chyba płaci za te podania do niego
2
Arthur kompromitacja
0
Ciekawe kiedy tutejsza gawiedź zrozumie że Valverde był mniejszym problemem niż nasze gwiazdy
0
@AmigoBlancos Alba to raz wygrał LM, więc nie wiem czym on jest syty. Po prostu bez Messiego gościa nie ma, za bardzo jednowymiarowy jest
0
Pique nieźle sabotuje dzisiaj
1
@Rewolucja123 Ratował wiele razy Valverde więc nie narzekaj :D
0
Dobrze żę mamy GOATA również w bramce :D
1
My klepu klepu i nic, Valencia 4-5 podań, groźna akcja i karny
Jakie przewidywalne :D
0
@Witam średniaki La Liga sie na to nabierają ale przyjdzie LM i już takiej akcji nie zobaczysz
0
@wierbafcb Jak go uważam za klauna i pajaca tak tutaj dostał konkretnie i ma prawo go boleć
4
Vidal-Rakitic-Busi. Czekam na hejty Ernesto
Oh wait..
2
@D10SLEO Mam na obiad :D
3
Jordi are you ok, Jordi are you ok, are you ok Jordi? Niech nie kręcą, tym meczem na Anfield ośmieszyli sie konkretnie i chyba wygranie LM rozwalając wszystkich w drobny mak sprawi że może te zgraja pokaże że ma pewną partię między udami
0
@Suzu Messi grającym trenerem :D
0
@Asthylath Było za to 4:0 z PSG i 3:0 z Juve. Na wyjeździe bo u siebie nawet za Valverde jesteśmy wygrać z każdym u siebie i go zdemolować. Niektórzy to naprawdę mają zaćmienie
0
@qbuteq Nie, wystarczyło inaczej ubrać to w słowa. A tu idzie kolejny raz jawne poparcie i obrona dla trenera. Dlaczego idziemy zawsze ze skrajności w skrajność? I nie, nie uważam Valverde za głównego winnego obecnej sytuacji bo to starą gwardię trzeba pogonić ale po prostu uważam ża śmieszność te posty że to on marnuje lata Messiego
0
To jest niewiarygodne jak my zareagowaliśmy po 2:2. Gramy dobry mecz, człowiek sie zastanawia kiedy zamykamy spotkanie a tu gol dla Atleti i nas nie ma. Od tamtego momentu Atletico miało przeciwko sobie wkłady do koszulek i dzięki temu są w finale.
I jeszcze jedno, za każdym razem jak zobaczę post o tym że Valverde marnuje ostatnie lata Messiego to będę wklejał wywiad pomeczowy z Leo z pytaniem czy on jest sabotażystą bo przykłada do tego ręke.
0
@Gomess Cóż piłkarze też są za ten stan odpowiedzialni. Jakby im coś nie pasowało to byłoby wrzenie w mediach, Tymczasem po kolejnym laniu wychodzi starszyzna i broni trenera.
0
@MesQueUnClub_87 Kij tam zarząd, jego piłkarze bronią z Messim na czele.
0
Ciekawe czy Messi podpadnie hejterom Valverde po kolejnym jego bronieniu.
:D
1
@Janiama I klasycznie to że po bramce na 2:2 strach w oczach i fleszbaki z Rzymu i Anfield. Groteskowo zaczęliśmy grać przy remisie, zwłaszcza jak nasi biegli za Llorente, mam nadzieje że ktoś sklei z tego gifa, biegli za nim jak Bartra za Balem
0
@BarcaInfo Jedynie co tu trzeba zrobić to pogonić to towarzystwo i wystawić na listę transferową, żaden trener nie da tu sobie rady. A na Kloppa nie zgodzi sie starszyzna bo będzie wymagał zapierdzielania a Pique za takie wojaże na turnieje tenisowe będzie karne siedział na trybunach
0
@BarcaInfo Spokojnie, piłkarze dostaną wolne, Pique pojedzie na tenisa a Antek do USA na mecz NBA i jedziemy z frajerami
1
Niestety ale ta drużyna aspiruje do miana największych przegrywów ostatnich lat. Jest prowadzenie 2:1, dostajemy bramkę i nasi mają fleszebeki z poprzednich wpierdzieli w LM i słaniają sie jak bokser który ma za chwilę dostać gonga który pośle go na deski. Albo ta drużyna dostanie psychologa albo będziemy odpadać z Lm co sezon cały czas przez te same problemy.
Akcja meczu: 30 sekund do końca a Ivan podaje do tyłu
#mocmocmoc
0
Mam nadzieje że nasze syte koty po meczu ponarzekają do sędziego po meczu