0

@NeroTFP Vidal>reszta graczy z pola

3

Leo ma fleszbeki z Matipa

3

Ależ my mamy komediową obronę, tu sie od lat nic nie zmienia. Ta formacja to powinna być wzmocniona najszybciej jak to możliwe

0

LaZabawa

0

@Janiama Przecież my już wcześniej mieliśmy wiele razy farta. Sezon temu powinniśmy odpaść z Realem w CdR bo nas wtedy zgwałcili ale oczywiście cisza. Mecz na Anfield czy Stadio Olimpico to karma za reszty meczów.

3

Messi to im chyba płaci za te podania do niego

2

Arthur kompromitacja

0

Ciekawe kiedy tutejsza gawiedź zrozumie że Valverde był mniejszym problemem niż nasze gwiazdy

0

@AmigoBlancos Alba to raz wygrał LM, więc nie wiem czym on jest syty. Po prostu bez Messiego gościa nie ma, za bardzo jednowymiarowy jest

0

Pique nieźle sabotuje dzisiaj

1

@Rewolucja123 Ratował wiele razy Valverde więc nie narzekaj :D

0

Dobrze żę mamy GOATA również w bramce :D

1

My klepu klepu i nic, Valencia 4-5 podań, groźna akcja i karny
Jakie przewidywalne :D

0

@Witam średniaki La Liga sie na to nabierają ale przyjdzie LM i już takiej akcji nie zobaczysz

0

@wierbafcb Jak go uważam za klauna i pajaca tak tutaj dostał konkretnie i ma prawo go boleć

4

Vidal-Rakitic-Busi. Czekam na hejty Ernesto
Oh wait..

2

@D10SLEO Mam na obiad :D

3

Jordi are you ok, Jordi are you ok, are you ok Jordi? Niech nie kręcą, tym meczem na Anfield ośmieszyli sie konkretnie i chyba wygranie LM rozwalając wszystkich w drobny mak sprawi że może te zgraja pokaże że ma pewną partię między udami

0

@Suzu Messi grającym trenerem :D

0

@Asthylath Było za to 4:0 z PSG i 3:0 z Juve. Na wyjeździe bo u siebie nawet za Valverde jesteśmy wygrać z każdym u siebie i go zdemolować. Niektórzy to naprawdę mają zaćmienie

0

@qbuteq Nie, wystarczyło inaczej ubrać to w słowa. A tu idzie kolejny raz jawne poparcie i obrona dla trenera. Dlaczego idziemy zawsze ze skrajności w skrajność? I nie, nie uważam Valverde za głównego winnego obecnej sytuacji bo to starą gwardię trzeba pogonić ale po prostu uważam ża śmieszność te posty że to on marnuje lata Messiego

0

To jest niewiarygodne jak my zareagowaliśmy po 2:2. Gramy dobry mecz, człowiek sie zastanawia kiedy zamykamy spotkanie a tu gol dla Atleti i nas nie ma. Od tamtego momentu Atletico miało przeciwko sobie wkłady do koszulek i dzięki temu są w finale.

I jeszcze jedno, za każdym razem jak zobaczę post o tym że Valverde marnuje ostatnie lata Messiego to będę wklejał wywiad pomeczowy z Leo z pytaniem czy on jest sabotażystą bo przykłada do tego ręke.

0

@Gomess Cóż piłkarze też są za ten stan odpowiedzialni. Jakby im coś nie pasowało to byłoby wrzenie w mediach, Tymczasem po kolejnym laniu wychodzi starszyzna i broni trenera.

0

@MesQueUnClub_87 Kij tam zarząd, jego piłkarze bronią z Messim na czele.

0

Ciekawe czy Messi podpadnie hejterom Valverde po kolejnym jego bronieniu.
:D

1

@Janiama I klasycznie to że po bramce na 2:2 strach w oczach i fleszbaki z Rzymu i Anfield. Groteskowo zaczęliśmy grać przy remisie, zwłaszcza jak nasi biegli za Llorente, mam nadzieje że ktoś sklei z tego gifa, biegli za nim jak Bartra za Balem

0

@BarcaInfo Jedynie co tu trzeba zrobić to pogonić to towarzystwo i wystawić na listę transferową, żaden trener nie da tu sobie rady. A na Kloppa nie zgodzi sie starszyzna bo będzie wymagał zapierdzielania a Pique za takie wojaże na turnieje tenisowe będzie karne siedział na trybunach

0

@BarcaInfo Spokojnie, piłkarze dostaną wolne, Pique pojedzie na tenisa a Antek do USA na mecz NBA i jedziemy z frajerami

1

Niestety ale ta drużyna aspiruje do miana największych przegrywów ostatnich lat. Jest prowadzenie 2:1, dostajemy bramkę i nasi mają fleszebeki z poprzednich wpierdzieli w LM i słaniają sie jak bokser który ma za chwilę dostać gonga który pośle go na deski. Albo ta drużyna dostanie psychologa albo będziemy odpadać z Lm co sezon cały czas przez te same problemy.

Akcja meczu: 30 sekund do końca a Ivan podaje do tyłu

#mocmocmoc

0

Mam nadzieje że nasze syte koty po meczu ponarzekają do sędziego po meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?