0

Padnę ze śmiechu jak Kobayashi znowu wygra wszystkie 4 konkursy w TCS

1

@rado_Barca 3:0 po pierwszym meczu gdzie w drugim wystarczyło strzelić jedną cholerną bramkę gdzie Liverpool równie dobrze mógł skończyć ten mecz strzelając 2 gole bo przed setką Dembele mieli dwusetke Salaha i ludzie dalej o nim wspominają. Frajerstwem to było Chelsea w 2012 grającą w 10 którą mieliśmy na widelcu i sie zesraliśmy. Na Anfield ile było setek ? Tam trzeba było wturlać a nie strzelać jak anemicy którzy nie jedli chleba przez kilka dni.

0

Feliz Navidad wszystkim
Właśnie ciasta wjechały, umieram

7

Mentalność poprawcie najlepiej bo jak wyjedziecie na takie Anfield czy Stadio Olimpico to znowu obsracie zbroję i nawet wasze umiejętności nie pomogą

0

@macio_944 https://www.fcbarca.com/user/Nano22" contenteditable="false">@Nano22
Problem zaczyna sie od góry, a kończy na zawodnikach gdzie niektórzy sprawiają wrażenie wypalonych dla których piłka zeszła na dalszy plan a ważniejsze są biznesy i inne pierdoły. Taki Pique to książkowy wręcz przykład który w El Clasico zagrał genialnie by pewnie za jakiś czas zagrać jak junior gdzie ośmieszać go będzie np Levante. Umiejętności i doświadczenie mają ale z wątroby nie dadzą jak chociażby Liverpool który samym wybieganiem sprawi że będziemy przy nich wyglądać marnie i zostaniemy z LM wywaleni z hukiem.

Tryplet z 2015 roku to ostatni łabędzi śpiew Leo i starszyzny, ale nawet wtedy projekt z Lucho mógł skończyć sie po pamiętnym meczu na Anoeta, tam spina z Leo i Lucho była ale kapitanowie zrobili zebranie i sie dogadali. Leo wtedy grał zupełnie inaczej niż teraz bo na prawej stronie gdzie grał klepy z Alvesem, miał wpływ na grę ale nie tak ogromny jak obecnie. Przestała mu pasować po roku rola skrzydłowego i chciał tą grę kreować już od środka. No taki jest, umiejętności ma największe i chciał dzięki temu wziąć wszystko na swoje barki, no i na dłuższą metę on indywidualnie zyskał ale drużyna straciła. Bo na ligę "Messi coś zrobi" zadziała ale na LM fizycznie nie ma takiej możliwości.

2

@AmigoBlancos Alba czy Suarez to pajac bo symuluje i prowokuje, natomiast Casemiro czy Ramos to typ rzeźnika który chamsko kosi i jeszcze pokazuje że w piłkę było. Obie strony to zakała futbolu

3

@Skaramuczi Alba wczoraj klasycznie, zmarnował setkę, energiczne machanie łapkami o karnego którego nie było oraz buraczane zachowanie w stosunku do Varane'a. Niestety jego zmiennik jest jeszcze gorszy więc maraton tego pierwszego masz jak w banku

1

@amanter A jaki trener w ostatniej dekadzie przychodząc do Barcelony miał wielką karierę klubową?

0

@MarioVeB! Ja sie nie sram tylko tłumaczę ludziom dlaczego sie dziwią że wiele drużyn nas bez problemu dominuje, jak mają tego nie robić skoro mają przewagę liczebną w ataku. I to nie jest mój wymysł bo niektórzy też tak twierdzą. Czy wg ciebie ja se coś wymyślam? Uważaj sobie jak chcesz masz do tego prawo ale nie narzucaj mi swojego zdania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@amanter Chłopaczku to se mów do swoich kolegów jak ci pozwalają, nie jesteś dla mnie żadnym partnerem do dyskusji. Prostować to se możesz swoje włosy

1

@MarioVeB! 1.Przeczytaj jeszcze raz co napisałem
2. Jak nie rozumiesz to patrz punkt 1

1

@joloskyy Słowo klucz: czasem. To za mało więc albo jeden usiądzie na ławkę albo będziemy oglądać takie coś w każdym meczu, to nie działa i to znowu w kluczowym momencie wyjdzie . W lidze dzięki temu że mamy lepszych zawodników jakoś se poradzimy a średniak na dłuższą mete nie ma jakości żeby nas regularnie sklepać. Ale w LM ta jakość już jest i mamy problem bo mocne i słabsze strony sie zacierają. Nasze słabsze są niestety kluczowe bo uwypuklają sie najmocniej

2

@TR3YWAY W tym meczu nie straciliśmy ale tu nie chodzi o to, wiele osób hejtuje to że rywal nas ciśnie i ma przewagę liczebną w ataku. No dziwne żeby nie miał skoro dwóch zawodników ma w dupie powrót do defensywy i stoi jak szpak w pizdę. Wczoraj było 0 ale przyjdzie LM i Liverpool czy inny Bayern który znowu nas zabiega i wpakuje kilka goli a klakierzy będą wyrzucać trenera i połowe składu, mimo że problem występuje już od dawna

2

Jeszcze jedna sprawa, dlaczego tak mało osób komentuje grę w defensywie Messiego i Suareza a właściwie jej brak? Jedynie @Rewolucja123 chyba o tym wspomina. Między nimi a resztą była momentami wyrwa wielkości bomby atomowej. A my sie potem dziwimy dlaczego byle jaka drużyna może nas zdominować i jechać bez problemu jak chce. Właśnie min dlatego bo to wygląda jakby drużyna była podzielona na dwie części. W żadnej innej ekipie topowej nie ma takiej patologii, to min przez to nie potrafimy wygrywać LM i sie regularnie kompromitujemy.

13

Po wczorajszym występie Pique jestem jeszcze bardziej wkurzony na niego xD
Gdyby on miał taką motywacje cały czas jak wczoraj to 11 roku miałby co sezon bez problemu

1

@krefi10 Nie zgodzę sie, Suarez sie wyróżniał ale negatywnie, to była żenada, masa strat i głupich podań. No i oczywiście głupie pyskówki, tak więc trzeba mu to oddać

0

@SinMistico Myśle że każdy z tej strony zagrałby lepiej

0

@El dominatore Lepiej uczcić to minutą ciszy

0

Suarez najlepszym zawodnikiem
Realu Madryt

5

Drugiego ostrzeżenia nie będzie. Suarez kabaret

0

Messi pierwsza połowa bardzo dobra a w drugiej to jakiś kryminał w jego wykonaniu

0

Alba i te jego wieczne zagranie do Messiego

5

@Jacu327 Myśle to samo o Griezmannie :D

0

Messi xD

2

Akcja Suarez-Griez podsumowaniem naszej gry ofensywnej, Benny Hilla tylko puścić

3

Ktoś im powie żeby pilnowali tego przedpola czy nie bardzo?

3

Ale Zizou fryz idealny, trzeba mu to oddać

0

@Nano22 No, śmiech przez łzy, oprócz tego żałosny Alba i Suarez. I sie ludzie dziwią że sie ludzie wkurzają

1

@Janiama Nikt tego nie napiszę bo zostanie zwyzywany od hejterów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?