3

MESSI, tylko on dzisiaj

2

Lahoz co za dzban

1

Ale to zrąbali, matko

0

De Jong fatalnie tam poszedł na raz, takich rzeczy niech sie wystrzega

0

Co za bezmyślny faul matko

4

Cud że nie straciliśmy w tych pierwszych 25 minutach, potem gra sie wyrównała i mogliśmy nawet z dupy prowadzić ale najpierw Rakieta zmaścił a potem przy rożnym mieliśmy pecha

1

Polecam poobserwować jak genialnie krył Pique przy tej akcji z paradą Ter Stegena

0

Messi lol, wyglądało to komicznie

0

@bari_94 Przypominam że Messi broni Valverde

0

@Fake69 Nowe, nie znałem

3

Deszcz pada zrozumcie, ciężko sie tak gra..

0

Gramy takie gówno w środku pola że zara będę sie domagał Busquetsa :D

0

Środek pola plus Firpo poniżej krytyki

17

Own goal prawie nas zdradził

0

Najbardziej obawiam sie o Firpo, oby podołał dzisiaj

0

@Pilka_jest_okragla Oho, mam fleszbeki z Suarezem przed Anfield

27

Wichniarek ma problemy z logicznym myśleniem, skoro Messiemu wypomina Liverpool któremu strzelił 2 gole i wystawił kilka setek swoim kolegom to dlaczego nie wziął pod uwagę Lewandowskiego który z tym Liverpoolem nawet w statystykach sie nie zapisał i odpadł już w 1/8? Fragment o Ronaldo też zabawny, bo wygrał Ligę Narodów i ciągnął za uszy Juve w LM, rozumiem że Messi tego nie robił? Jak można byc tak bezczelnym kłamcą i lizodupem Lewego i tak bezczelnie ukrywać fakty. Super że Robert postrzelał w tej jesieni ale ZP nie jest za ten okres więc ten żałosny człowiek niech sie nawet nie ośmiesza

0

@Pablopicasso27 Zobacz sobie jak on gra pod presją w LM w poprzednich latach. Z Romą zawalił pierwszego gola, z Atleti w 15/16 wybił piłke jak debil którą przejął Gabi, Anfield to był sabotaż najwyższych lotów ale nie pierwszy raz to sie stało.

1

@Wiktorek2002 Najbardziej mnie dobija obrazek w szatni przed przerwą kiedy było jeszcze 1:0. Liverpool dwóch bramek potrzebuje a oni jakby pogodzeni z tym że odpadną, Alba nawet nie powinien wychodzić na drugą połowę i to nie dlatego że grał sabotaż ale wystarczyło na niego popatrzeć, to był człowiek który wyglądał jak mentalny przegryw. On nie miał prawa wychodzić na druga połowę, bo w niej udowodnił że nie miał jaj żeby zmierzyć sie z tym faktem

0

@Rewolucja123
Alba parę dni po meczu na Anfield: Przed meczem z Liverpoolem byliśmy najlepsi, a teraz jesteśmy starzy i trzeba nas zastąpić
Busquets po meczu rewanżowym z Romą: Skłamałbym, gdybym powiedział, że ten mecz nam się do czegoś przyda, bo rok temu przegraliśmy w podobny sposób, tylko że już w pierwszym meczu.
Pikuś aka biznesmen pokerzysta kilka dni temu: Śpie po 4-5h dziennie, mam mało czasu na wszystko.

Te wypowiedzi wskazują że nasze gwiazdy mają za dobrze i ten toksyczny układ w szatni należy rozbić jak najszybciej. Dlatego Klopp tu nie przyjdzie, to jest jeden z powodów, on wie doskonale że Messi i spółka mają status Bogów a on potrzebuje piłkarzy którzy mu sie podporządkują bo on chce być generałem gdzie jego żołnierze będą szli z nim na wojnę by wygrać. Z naszą starą gwardią to wojna byłaby między nimi.

0

@Rewolucja123 @Janiama Sorry że cie podpinam ale mam nadzieje że sie zgodzisz z tym co napisałem
1. Mamy piłkarzy którzy wygrywali wszystkie puchary w różnych konfiguracjach którzy mają zbyt duży status i zbyt dużo przyzwoleń na durnoty(choćby Pique) i do tego zarząd który nie ma jaj by ten beton skruszyć
2. Rysa która sie pojawiła w 11/12 po odejściu Pepa rośnie z każdym sezonem. Na ostatnie 8 sezonów LM padło łupem tylko raz

To są dwa główne powody, Valverde dla tej grupy jest dobrym trenerem, nie będzie robił problemów, a jego taktyczne doświadczenie plus Messi który jest sam w stanie rozerwać 95% ekip sam daje nam pucharowe zdobycze w rozgrywkach krajowych. To co działa tam nie ma szans zadziałać w LM, tam umiejętności ekip sie bardzo zacierają i każda ma mocne i słabsze strony. Nasze słabsze są niestety bardzo mocno odczuwalne, z Betisem czy innym Valladoid piłke Messiemu oddać możesz i on to ogarnie. Z Juve czy Liverpoolem fizycznie ma takiej możliwości bo już rywalowi klasy nie odbierzesz. Na wyjeździe to sie szczególnie uwypukla bo Messi jest tam zupełnie innym piłkarzem. I trzeba coś wymyśleć samemu, i wtedy właśnie taki Alba czy Rakitic którzy względnie grają dobry sezon nagle zaczynają sie kompromitować, jak pada bramka dla rywala to poprzednie oklepy im przelatują przed oczami. To tylko wydawało sie że idzie w dobrym kierunku a tak naprawdę to była fatamorgana którą sami sobie wykreowali w głowach. Pycha która także występuje na tej stronie, zapomina się o poprzednich wpadkach, błąd który w kluczowych momentach wraca i nie jesteśmy w stanie już tego odwrócić

0

@Rewolucja123 Tak, problem zaczął sie już zdecydowanie wcześniej, 14/15 to był wyjątek od reguły, nawet jeszcze przed tym sezonem ale na poważnie zaczęło sie robić już w 15/16 gdzie wyłapaliśmy wpierdziel od Bilbao Valverde....

0

@Rewolucja123 Ousmane sie popisał w pierwszym spotkaniu, na Anfield popisali sie już wszyscy, te strzały były takie jakby nie jedli chleba przez 3 dni. Ten strzał Cou w pierwszej połowie czy Suareza z drugiej , nawet Leo jak uderzał z bocznego sektora wprost w Allisona. Tak byli obsrani, Alba szczególnie bo w przerwie jak go pokazali to chłop był w takim stanie że chyba depresji dostał. Oni chyba na serio psychologa potrzebują bo reagują porażki chyba w ten sposób: "Nie idzie nam, o kurna już po piłce, nie damy rady. Jedyną możliwością strzelenia gola byłby wtedy jakby Liverpool sam sobie strzelił, inaczej gralibyśmy jeszcze przez kolejne 90 minut i pewnie byśmy nie strzelili. Tak już długo ich oglądam że jak nie idzie to nie idzie. Nie wiem czy to jest karma za mecz z PSG czy Iniestazo ale mam już dosyć momentami jak sie na tych wyjazdach ośmieszamy i najgorsze że nie mogę nic z tym zrobić.

5

@ForcaMilosz Ten mecz tak naprawdę trwał dla nas do momentu gdy padła 2 bramka, gdybyśmy coś wykorzystali to pewnie mecz na Anfield byłby tylko ciekawostką. Ale gdybać se możemy a dostaliśmy kolejne lanie, wyrzucili nas z hukiem, jeszcze głośniejszym mimo że do pewnego momentu graliśmy dobrze. To nie był mecz z Romą gdzie przez cały mecz grał tylko jeden zespół, Roma 2.0 nastąpiła w 54 minucie...

1

Możliwe SPOILERY dotyczące materiału o Barcy na Rakuten !!!!!!!


Podkusiło mnie i zobaczyłem ten odcinek o Anfield jako drugi. Tam mentalnie polegliśmy, te ich miny w czasie przerwy. To jak wyglądał Alba czy Pique- jakby mieli kilogram kupy w spodniach. Oni podświadomie wiedzieli że mogą znów to stracić co mieli w pierwszym spotkaniu. Nawet Leo przed meczem mówił w szatni że Roma była przez nas, nie możemy do tego dopuścić.

0

@masik86 Teraz tak ale w ofensywie dawał radę

7

@SHIBA za genialne ciekawostki. Takie perełki aż sie miło czyta

1

@marcin000019 W których rozgrywkach? W LM w fazie pucharowej w ostatnich latach strzelał mocnym firmom, zarówno w meczu u siebie i na wyjeździe. Nie pamiętam dokładnie ile ale ma dość sporą przewagę nad Messim. Z Juve w ostatnim sezonie strzelił jako jedyny ich pilkarz bramki w fazie pucharowej: 3 z Atletico, 2 z Ajaxem. W ostatnim sezonie w Realu to 3 gole z Juve i PSG. W 16/17 walnął 5 goli Bayernowi, 3 Atleti i 2 Juve. Ja rozumiem że można go nie lubić bo sam uważam go za narcyza i egoistę ale gość w LM jest po prostu genialny i z reguły można na niego liczyć. Ja zawsze wstrzymuje sie z podśmiechujkami z niego bo on zawsze może w tej fazie pucharowej odpalić.

2

@MarioVeB! Aż nie wierzę ale sie zgodzę, dużo prostych błędów w grze do przodu, w grze defensywnej jest lepiej ale też nie ma wielkiej rewelacji zwłascza że przy bramce Sancho zawinił min on. Na razie słaba alternatywa dla Alby ale czas pokaże

2

@panczo Ignor i po problemie, wtedy będzie sobie pisał ze swoim kącikiem wzajemnej adoracji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?