sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@VamosRakieta Ah shit, here we go again
1
@krzychu1526 De Ligt w tej akcji jak Pique na Anfield przy 3:0
0
Liczyłem że awansuje w drugiej do 10 a tu podium, konkurs mimo wszystko loteryjny bardzo.
3
biznesmen i czerwony wybitna forma.
2
@Danny Gaucho CO by nie mówić, Bale miał wkład w te triumfy Madrytu w LM, z Liverpoolem wejść z ławki, strzelić dwa gole w tym ten pierwszy był fenomenalny.
4
@Gaucho Obok Busiego jeden z głównych powodów obecnego stanu drużyny. Jesienną rundę Pique ma fatalną, co roku mam ochotę go rozszarpać. Na wiosnę sie ogarnia ale nie tu leży problem...
2
@Bykunn Dokładnie, Ernesto bronią piłkarze, zarząd a kasę ma niezłą. Dlaczego ma odchodzić? Nigdzie indziej tak zarabiać nie będzie, a patrząc na obecny stan ekipy to stara gwardia stanowi większy problem niż trener. Jest mentalna wyjebka
3
Szczęsny to jest kurde agent, Wąsacz znacznie przekracza linie zieloną a ten dalej z nadzieją w głosie że trzeba policzyć te punkty z wiatr bo może Polacy ich wyprzedzą. Niech go ktoś stamtąd zabierze
6
Brawo Hofer i jego giermkowie, puścili go na stracenie
0
@masq Osobiście ją posiadam i także każdemu ją polecam, coś fantastycznego za taką cenę
13
Gdyby taki wiatr wiał jak Kamilowi naszym gwiazdom w meczu z Leganes to dopiero by były kłopoty.
2
Dembele ma flashbacki z Liverpoolem
0
@LuisSalvano Niewiele ale lepiej, nie ma sabotowania a to już coś
1
Ansu próbuj :D
0
@kiper09 Jakie to ma znacznie w kwestii tamtego komentarza, jeśli ktoś gra słabo to gra słabo, dzisiaj popełniamy błędy jak juniorzy, brak koncentracji i każdy trener powinien ich zjebać
0
@masq Akurat Wague gra dzisiaj źle, nawet bardzo źle
0
@Douglasinho Oni to chyba żaby mają
5
Jeśli Leganes ma pseudonim "ogórki" to Busi gra dzisiaj jak topowy kiszony
15
Jeśli Busquets ma honor powinien podejść do Ernesta i poprosić o zmianę
0
Ale to wyjął, to był dobry strzał grubego :D
0
@Goh Firpo, Umtiti i Pique.
1
@Piotr,1985 W składzie także, część starej gwardii jest do pogonienia w trybie natychmiastowym, za dużo luzu mają
0
@Rewolucja123 Pique niemal zawsze kryje na radar bo ma zwrotność tankowca, dziwie sie że jeszcze tego nie zrozumiałeś
0
Spokojnie, wąsaty hydraulik zaraz znajdzie jakieś wytłumaczenie
1
@Rewolucja123 Pique musiał schodzić z własnej pozycji żeby askekurować, gdzie był kurwa Umtiti z Firpo?
0
Co za bramka, Ter Stegen bez najmniejzych szans, Firpo na grzybach
1
Ernest ma fajną kurtkę
1
@Avada Kedavra A co ci Kraft zrobił że go tak nie lubisz?
1
Dzięki Ernesto, teraz jestem spokojny...
0
@kewin Najlepszy finał z Sevillą w CdR ze względu na ostatni już pucharowy finał Iniesty i naprawdę dużo ciekawych akcji. Szczerze nie potrafię wybrać tego meczu z Realem bo mieliśmy tam przy stanie 2:1 ogromnie dużo szczęścia i mogliśmy spokojnie dostać bramę na remis. Najgorszy to zdecydowanie z Romą, wg mnie jeden z najgorszych meczów ostatniej dekady Barcelony w LM. Tego nie dało sie oglądać, Dzeko to tam wyglądał jak kandydat do ZP, on robił co chciał z naszą obroną. No i ten Manolas po 3 bramce...