4

@VamosRakieta Ah shit, here we go again

1

@krzychu1526 De Ligt w tej akcji jak Pique na Anfield przy 3:0

0

Liczyłem że awansuje w drugiej do 10 a tu podium, konkurs mimo wszystko loteryjny bardzo.

3

biznesmen i czerwony wybitna forma.

2

@Danny Gaucho CO by nie mówić, Bale miał wkład w te triumfy Madrytu w LM, z Liverpoolem wejść z ławki, strzelić dwa gole w tym ten pierwszy był fenomenalny.

4

@Gaucho Obok Busiego jeden z głównych powodów obecnego stanu drużyny. Jesienną rundę Pique ma fatalną, co roku mam ochotę go rozszarpać. Na wiosnę sie ogarnia ale nie tu leży problem...

2

@Bykunn Dokładnie, Ernesto bronią piłkarze, zarząd a kasę ma niezłą. Dlaczego ma odchodzić? Nigdzie indziej tak zarabiać nie będzie, a patrząc na obecny stan ekipy to stara gwardia stanowi większy problem niż trener. Jest mentalna wyjebka

3

Szczęsny to jest kurde agent, Wąsacz znacznie przekracza linie zieloną a ten dalej z nadzieją w głosie że trzeba policzyć te punkty z wiatr bo może Polacy ich wyprzedzą. Niech go ktoś stamtąd zabierze

6

Brawo Hofer i jego giermkowie, puścili go na stracenie

0

@masq Osobiście ją posiadam i także każdemu ją polecam, coś fantastycznego za taką cenę

13

Gdyby taki wiatr wiał jak Kamilowi naszym gwiazdom w meczu z Leganes to dopiero by były kłopoty.

2

Dembele ma flashbacki z Liverpoolem

0

@LuisSalvano Niewiele ale lepiej, nie ma sabotowania a to już coś

1

Ansu próbuj :D

0

@kiper09 Jakie to ma znacznie w kwestii tamtego komentarza, jeśli ktoś gra słabo to gra słabo, dzisiaj popełniamy błędy jak juniorzy, brak koncentracji i każdy trener powinien ich zjebać

0

@masq Akurat Wague gra dzisiaj źle, nawet bardzo źle

0

@Douglasinho Oni to chyba żaby mają

5

Jeśli Leganes ma pseudonim "ogórki" to Busi gra dzisiaj jak topowy kiszony

15

Jeśli Busquets ma honor powinien podejść do Ernesta i poprosić o zmianę

0

Ale to wyjął, to był dobry strzał grubego :D

0

@Goh Firpo, Umtiti i Pique.

1

@Piotr,1985 W składzie także, część starej gwardii jest do pogonienia w trybie natychmiastowym, za dużo luzu mają

0

@Rewolucja123 Pique niemal zawsze kryje na radar bo ma zwrotność tankowca, dziwie sie że jeszcze tego nie zrozumiałeś

0

Spokojnie, wąsaty hydraulik zaraz znajdzie jakieś wytłumaczenie

1

@Rewolucja123 Pique musiał schodzić z własnej pozycji żeby askekurować, gdzie był kurwa Umtiti z Firpo?

0

Co za bramka, Ter Stegen bez najmniejzych szans, Firpo na grzybach

1

Ernest ma fajną kurtkę

1

@Avada Kedavra A co ci Kraft zrobił że go tak nie lubisz?

1

Dzięki Ernesto, teraz jestem spokojny...

0

@kewin Najlepszy finał z Sevillą w CdR ze względu na ostatni już pucharowy finał Iniesty i naprawdę dużo ciekawych akcji. Szczerze nie potrafię wybrać tego meczu z Realem bo mieliśmy tam przy stanie 2:1 ogromnie dużo szczęścia i mogliśmy spokojnie dostać bramę na remis. Najgorszy to zdecydowanie z Romą, wg mnie jeden z najgorszych meczów ostatniej dekady Barcelony w LM. Tego nie dało sie oglądać, Dzeko to tam wyglądał jak kandydat do ZP, on robił co chciał z naszą obroną. No i ten Manolas po 3 bramce...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?