sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LuisSalvano Jesteś bardzo naiwny jeśli w to wierzysz
9
Zmiana Busquetsa złoto, sabotaż piękny
0
Nie wiem czemu was to dziwi,p Pique sam powiedział że myśli 24/7 o biznesach
0
Frenkiemu sie Busi załączył
5
I cyk gola nie powinno być, był jeszcze wcześniej spalony
0
@A_Gomesinho_21 Bo sie kompromituje na wyjazdach na LM, proste..
2
@Janiama Roma nie stała sie przez to że byli zajechani. Każdy rozsądny człowiek który zobaczy nasze batalie na wyjazdach w fazie pucharowej wie doskonale że porażka na Anfield czy na Stadio Olimpico to jest konsekwencja tego co sie działo już zdecydowanie wcześniej. Jeśli przed Valverde nie byłoby kompromitacji z Juve, Bayernem, PSG to wtedy można spokojnie wątpić w trenera i jego sposób na Barcelonę.
0
@Jakchcesz Jeszcze niech tylko Luis wróci i można obu panów zablokować ponownie :D
1
@LuisSalvano W przypadku obu tych gier wiadomo gdzie i kiedy robisz misje główne a kiedy poboczne. RDR 2 mimo że jest dla mnie obok God of War najlepszą grą na ps4 może wydawać sie monotnny bo dużo trzeba jeździć konno z punktu A do punktu B. Co do zapisu gry to w Days Gone możesz zapisywać grę będąc przy motorze gdziekolwiek na mapie albo w obozach przy łóżku. W RDR zapisywać grę możesz zawsze jak najdzie ci ochota.
0
Emery chyba znowu miał flashbacki z pewnego marcowego wieczoru :D
0
@Rewolucja123 Porobił ich jak Wijnaldum Rakitica z Busquetsem na Anfield
1
@OzzyFCB Akurat w Barcelonie sie z tym ogarnął, widać że dużo musieli z nim o tym rozmawiać. Nie ukrywam jego mentalność mi imponuje. Sądziłem nawet że nie dopuści do drugiej "Romy". Niestety mamy za dużo mentalnych piczek w tym klubie więc nawet on nie dał rady mimo że razem z Leo był najlepszy na boisku.
17
Nie możemy dopuścić do sprzedaży Vidala, potrzebujemy pomocnika wchodzącego z drugiej linii a on robi to świetnie. Taki zawodnik o takiej charakterystyce jest potrzebny. Obrona z takim zawodnikiem ma zawsze duży kłopot..
1
@robsesh Masz timing powiem ci
0
@bixmix Bo nie ma PR, proste :)
20
Leo, jakiś nowy challenge, może same gole z wolnego w lidze :D
0
Do bazy, Semedo do bazy po pierwszej połowie bo nas próbuje zabić dzisiaj
19
W LM te zagrania Alby takie kluby jak Liverpool czy Bayern będą to czytać z dziecinną łatwością i znowu sie będziemy zastanawiać dlaczego Alba gra sabotaż..
0
@El dominatore Pamiętam, występ nie do skopiowania
0
@El dominatore W tamtym sezonie Suarez wszedł z ławki a i tak mu sie udało być najgorszym zawodnikiem :D
0
@Maker0 To bardziej slow motion
0
Liverpool wraca, wygrają ten mecz, z 2:0 mogliby sie nie podnieść
0
@Ratamahatta Ciekaw jestem reakcji Messiego na ten pomysł, na pewno nie byłby zadowolony jak jego funfel leci na ławke
3
@Janiama Dlatego uwielbiam takie gadanie że kto by tu nie przyszedł za Ernesta to nagle Messi z Suarezem zaczną napierdzielać kilometry :D
2
@robsesh Powodzenia, taki trener wyleciałby stąd z hukiem bo zaraz nasze gwiazdy poszłyby na skargę
4
@robsesh Jakiego trenera z jajami znasz który tu przyjdzie i powie Messiemu i Suarezowi z wysokim peselem żeby zapierdalali w pressingu? Z realnych oczywiście
8
Liverpool mimo posiadania ofensywnego trio świetnie gra w pressingu, Firmino, Salah czy Mane zadupczają cały czas, u nas o czymś takim zapomnijcie. Messi czy Suarez po takim 5-minutowym pressingu by sie regenerowali przez 15-20 minut
5
@Janiama Dolicz do tego jeszcze Suareza i masz dwie święte krowy
1
Bramkarz Totków gra nieziemsko to fakt, ale zwróćcie uwagę na intensywność Liverpoolu, nasi to by chyba na OIOM'ie po pierwszej połowie wylądowali
1
@Kompletny Szkoda że my tak na Anfield nie mogliśmy, to sie wyłożyliśmy jak ostatni frajerzy