2

@LuisSalvano Jesteś bardzo naiwny jeśli w to wierzysz

9

Zmiana Busquetsa złoto, sabotaż piękny

0

Nie wiem czemu was to dziwi,p Pique sam powiedział że myśli 24/7 o biznesach

0

Frenkiemu sie Busi załączył

5

I cyk gola nie powinno być, był jeszcze wcześniej spalony

0

@A_Gomesinho_21 Bo sie kompromituje na wyjazdach na LM, proste..

2

@Janiama Roma nie stała sie przez to że byli zajechani. Każdy rozsądny człowiek który zobaczy nasze batalie na wyjazdach w fazie pucharowej wie doskonale że porażka na Anfield czy na Stadio Olimpico to jest konsekwencja tego co sie działo już zdecydowanie wcześniej. Jeśli przed Valverde nie byłoby kompromitacji z Juve, Bayernem, PSG to wtedy można spokojnie wątpić w trenera i jego sposób na Barcelonę.

0

@Jakchcesz Jeszcze niech tylko Luis wróci i można obu panów zablokować ponownie :D

1

@LuisSalvano W przypadku obu tych gier wiadomo gdzie i kiedy robisz misje główne a kiedy poboczne. RDR 2 mimo że jest dla mnie obok God of War najlepszą grą na ps4 może wydawać sie monotnny bo dużo trzeba jeździć konno z punktu A do punktu B. Co do zapisu gry to w Days Gone możesz zapisywać grę będąc przy motorze gdziekolwiek na mapie albo w obozach przy łóżku. W RDR zapisywać grę możesz zawsze jak najdzie ci ochota.

0

Emery chyba znowu miał flashbacki z pewnego marcowego wieczoru :D

0

@Rewolucja123 Porobił ich jak Wijnaldum Rakitica z Busquetsem na Anfield

1

@OzzyFCB Akurat w Barcelonie sie z tym ogarnął, widać że dużo musieli z nim o tym rozmawiać. Nie ukrywam jego mentalność mi imponuje. Sądziłem nawet że nie dopuści do drugiej "Romy". Niestety mamy za dużo mentalnych piczek w tym klubie więc nawet on nie dał rady mimo że razem z Leo był najlepszy na boisku.

17

Nie możemy dopuścić do sprzedaży Vidala, potrzebujemy pomocnika wchodzącego z drugiej linii a on robi to świetnie. Taki zawodnik o takiej charakterystyce jest potrzebny. Obrona z takim zawodnikiem ma zawsze duży kłopot..

1

@robsesh Masz timing powiem ci

0

@bixmix Bo nie ma PR, proste :)

20

Leo, jakiś nowy challenge, może same gole z wolnego w lidze :D

0

Do bazy, Semedo do bazy po pierwszej połowie bo nas próbuje zabić dzisiaj

19

W LM te zagrania Alby takie kluby jak Liverpool czy Bayern będą to czytać z dziecinną łatwością i znowu sie będziemy zastanawiać dlaczego Alba gra sabotaż..

0

@El dominatore Pamiętam, występ nie do skopiowania

0

@El dominatore W tamtym sezonie Suarez wszedł z ławki a i tak mu sie udało być najgorszym zawodnikiem :D

0

@Maker0 To bardziej slow motion

0

Liverpool wraca, wygrają ten mecz, z 2:0 mogliby sie nie podnieść

0

@Ratamahatta Ciekaw jestem reakcji Messiego na ten pomysł, na pewno nie byłby zadowolony jak jego funfel leci na ławke

3

@Janiama Dlatego uwielbiam takie gadanie że kto by tu nie przyszedł za Ernesta to nagle Messi z Suarezem zaczną napierdzielać kilometry :D

2

@robsesh Powodzenia, taki trener wyleciałby stąd z hukiem bo zaraz nasze gwiazdy poszłyby na skargę

4

@robsesh Jakiego trenera z jajami znasz który tu przyjdzie i powie Messiemu i Suarezowi z wysokim peselem żeby zapierdalali w pressingu? Z realnych oczywiście

8

Liverpool mimo posiadania ofensywnego trio świetnie gra w pressingu, Firmino, Salah czy Mane zadupczają cały czas, u nas o czymś takim zapomnijcie. Messi czy Suarez po takim 5-minutowym pressingu by sie regenerowali przez 15-20 minut

5

@Janiama Dolicz do tego jeszcze Suareza i masz dwie święte krowy

1

Bramkarz Totków gra nieziemsko to fakt, ale zwróćcie uwagę na intensywność Liverpoolu, nasi to by chyba na OIOM'ie po pierwszej połowie wylądowali

1

@Kompletny Szkoda że my tak na Anfield nie mogliśmy, to sie wyłożyliśmy jak ostatni frajerzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?