0

Uff przynajmniej zdjął sabotażystę

1

W końcu jakaś piła, brawo Dembi

0

Busquets biega jak syn Miauczyńskiego z Ajlawju

1

Busi chłopie dzięki za wszystko ale odejdź. Wolę naprawdę żeby Rakitic został niż ten pan. Każda kontra Czechów i kurna jest dziura wielkości meteorytu

7

Ten Olayinka robi nam z dupy jesień średniowiecza

0

@masq Zara wąsaty hydraulik wjedzie i cie wyjaśni

2

Gdyby nie Semedo to odnosiłbym wrażenie że mecz puścili w slow motion

0

Pique myślami dalej na turnieju Davisa, nie w głowie mu jakaś Slavia Praga

0

Semedo śpiąca królewna

5

@MarioVeB! Ja to rozumuje w ten sposób że przychodzi zmiennik na LO żeby dać odpocząć lub zastąpić kontuzjowanego podstawowego LO. A tutaj Alba jest kontuzjowany i Firpo który jest jego zmiennikiem ląduje na trybunach a na LO gra Semedo. Myślisz że ludzie by sie oburzali na ten fakt gdyby nie było Firpo? Wątpie, bo to byłaby naturalna reakcja trenera który z braku możliwości da tam bocznego obrońce z drugiej strony. Tymczasem Valverde ma taką możliwość a z niej nie korzysta regularnie. Co tym bardziej mnie dziwi bo dał mu drugą szansę po fatalnym meczu z Granadą a ten zagrał nieźle, z Getafe nawet udało mu sie zdobyć ważnego 2 gola który dał nam więcej spokoju. Jeśli Firpo by nie było w naszej kadrze albo byłby kontuzjowany razem z Albą to nawet nikt by tego tematu nie podjął..

1

@sidzej na CN działają siły wyższe w naszą stronę. Inter z nami powinien wygrać a ostatecznie wygraliśmy 2:1.Nawet Liverpool od nas wyłapał w cymbał 3:0 gdzie Salah zaliczył najbardziej spektakularne pudło ostatnich sezonów w LM. Na CN mamy pakt z diabłem, na wyjeździe nam to odbierają...

2

Szczerze, oby to był ostatni sezon tego chłopaka u nas, nic z tego nie będzie. Ile my kasy w ostatnich latach umoczyliśmy na wzmocnienia, płakać sie po prostu chce

1

@Rewolucja123 2 połowa przeważyła, moim zdaniem razem z Pikejem i Busim architekt tamtej porażki, spóźniony i popełniający masę błędów w prostych piłkach

@Coutinho007 Ale on szczególnie, zawiódł mnie bardzo bo akurat takiej nonszalancji sie po nim nie spodziewałem, normalnie jakbym oglądał późnego Busiego, a ich dwóch razem w tym meczu to była mieszanka wybuchowa

5

@Rewolucja123 De Jong akurat z Levante sie nie popisał, druga połowa to już był kryminał

3

@student97r Valverde ponosi mniejszą winę niż piłkarze za obecny stan rzeczy. Temat meczów wyjazdowych zaczął sie już zdecydowanie wcześniej. Nie zbudujesz kolektywu kiedy 2 piłkarzy(Messi i Suarez) odpuszczają pressing. Co do samego Messiego to on w 95% spotktań załatwia sprawę praktycznie sam. Ale w LM to nie przejdzie zwłascza na wyjeździe bo tak już potrzebujesz drużyny bo Messi mentalnie na wyjeździe jest jakieś 50% słabszy. Valverde popełnił błąd że został bo on tej drużyny już nie odzyska. Wystarczyło że Levante strzeliło bramkę i posypaliśmy sie jak domek z kart. Jebnęli nam 3 bramki w 7,5 minut, średniak La Liga. Wcześniej nie było lepiej ale po tej bramce nie było już praktycznie niczego, tylko zgliszcza. Niemal jak na Anfield kiedy do straty drugiej bramki potrafiliśmy coś sobie kreować a po niej już czekaliśmy na wykonanie wyroku. Pique z Busquetsem muszą odejść, ten drugi szczególnie bo tym wywiadem po meczu sie po prostu skompromitował.

3

Frenkie za wysoko, druga połowa kryminał, lubię go ale to jest jeden z winowajców tego jak wyglądała druga połowa. Wyglądał tak jakby w przerwie walnął z dwie małpki i popił harnasiem

0

@VenoM Przecież ci piłkarze są tu traktowani jak Bogowie i nikt ich tu nie ruszy, są już jak instytucja. Sami pokończą kariery kiedy będą chcieli, Iniesta gdyby sam nie odszedł to dalej by grał, nikt by nawet nie pisnął z podziękowaniami za dokonany wkład w tą drużynę i powiedział że nie widzą go w projekcie. Zarząd jest pierwszy do odstrzału bo co z tego że robią transfery gwiazd za wielkie miliony skoro są to transfery nieprzemyślane? Potem z kolei syte koty z Pique i Busim na czele, a potem se wywalajcie trenera.

1

Ramos albo Benzi w doliczonym

4

@pax Po zejściu Suareza graliśmy z Messim na 9 a Griezmann grał na boku napadu schodząc do środka, Messi już z automatu schodził do pomocy i często na 9 była dziura którą musiał łatać Vidal, pytanie do kogo środkowi pomocnicy mają grać prostopadłe piłki skoro napastnicy swoim poruszaniem sie w ogóle tego nie ułatwiają? Messi często zamiast szukać sobie przestrzeni uciekając na prostopadłą robi ruch do piłki. Nie mam zamiaru ich rozgrzeszać ale sam atak wcale nie wygląda dobrze, jest mało ruchu, duża statyczność. Przypominam że to Arthur zagrał do Semedo prostopadłą piłkę bo Portugalczyk swoim ruchem bez piłki mu to umożliwił

0

@daniel32778 Ta druga połowa to niemal jak Anfield, oni 3 bramki w 7-8 minut a Liverpool 2 bramki w ciągu 2 minut :D. Ta drużyna reaguje na problemy gorzej niż Arsenal :D

0

@Vxb93 A ty skąd to wiesz?

0

Powiem wam że dalej nie potrafię przestać sie śmiać z tej zmiany Busquetsa, to będzie najbardziej bekowa zmiana w tym sezonie. Co to była za dywersja

0

@Deathwing112 Co znaczy standard, Messi jest liderem i kapitanem tej drużyny i powinien sie wypowiedzieć

2

@Wichurek Ale jeśli sie to powtarza po raz enty to ja tego nie kupuje. To nie jest pojedynczy przypadek. Poza tym te ich słodkie pierdolenie ma sie nijak do tego widzę na boisku, patrząc na wywiad tego pozoranta Busquetsa który jawnie sobie kpi z kibiców

6

Nie wiem naprawdę czemu my sie tym przejmujemy, nasze gwiazdy zaraz wstawią coś na twittera, insta czy innego peryscopa, wrócą swoją wypasioną furą do swoich will. Dostaną buziaka od partnerek, sprawdzą stan konta i ze spokojem pójdą spać. Dajcie sobie spokój, dlaczego mamy sie tym przejmować jak ci zawodnicy mają to w dupie?

0

@Commando Jednak masz pretensje :D

1

@Janiama Dlatego żaden trener typu Klopp tu nie przyjdzie bo to by oznaczało rewolucje a zarząd nie jaj. Ci piłkarze są tu traktowani jak Bogowie i sami se zakończą kariery. Przcież Iniesta dalej by tu grał gdyby sam nie zrezygnował, a nawet pójde o krok dalej, Xavi również

5

Pakuj sie człowieku, rozmieniasz swoją legendę na drobne

6

Każdy rozsądny człowiek wie że trener nie jest jedynym problemem. To co piłkarze robią jest po prostu karygodne, starszyzna tego składu a w szczególności Pique z Busquetsem powinni sobie darować grę w piłkę nożną. Oni grają na siłe i to widać gołym okiem a ci twierdzą inaczej to oszołomy które powinny jak najszybciej udać sie do okulisty. Jeśli ktoś sie łudzi że my coś zwojujemy w LM to powinien jak najszybciej o tym zapomnieć. Co nam z tych spotkań na CN jak na wyjeździe Barcelony nawet nie można nazwać drużyną tylko zlepkiem przypadkowych ludzi którzy skrzyknęli sie żęby razem pokopać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?