sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@selbi może myślami ustawiali sie do tego rożnego na Anfield :D
1
@Janiama wygląda jak przygotowanie do ustawki z przeciwną ekipą kiboli :D
0
@masq Tak ale z drugiego sezon "Przyjaciół", co to była za piękność, Brad był kurwa szczęściarzem :)
1
@Bagsik88 Ale to była ironia tak?
:)
1
@bixmix Polecam porównać Leo w meczach na CN a na wyjazdach. To jest zupełnie inny piłkarz, a jego reakcje po golach straconych są wymowne. Nikt mu nie karze robić 12 km co mecz ale jeśli on po stracie piłki w sytuacji 3 na 1 zwiesza głowe i zamiast wracać pomóc to stoi to nie ma co głaskać go po głowie.
0
@Lord_Vader Lubię Pepa ale on zwojował z CIty w LM tyle samo co Valverde z Barcą.
0
@macio_944 Co do samego Leo to jeszcze jedna kwestia z naszego dwumeczu Liverpoolem czy z taką Romą, na CN Messi nie grał wielkiego meczu, wszyscy sie zastanawiali czy po starciu z Milnerem nie odniósł kontuzji. Dopiero jak mu spadła piłka przy golu na 2:0 a potem walnął gola z wolnego to wstąpił w niego duch, fruwał znowu jakby miał z 23 lata, jakby uwierzył. Po bramce 2:0 na Anfield już przestał...
Z Romą przypominam sobie jego wolne, walił je w pierwszym sezonie z Valverde też jak oszalały, na Stadio Olimpico już były w stylu Ronaldo w trybuny.
1
@macio_944 Lucho też po pamiętnym meczu na Anoecie był już wieszany na palu ale doszło do spotkania kapitanów, wyjaśnili sobie parę spraw i zaczęli zapieprzać, Leo nie robił za alfę i omegę zespołu tylko był trybkiem maszyny, najważniejszym ale trybem. Teraz robi za wszystkich, czeka statycznie na piłke i w 95% spotkań to sie sprawdzi bo on indywidualnie jest w stanie wiele drużyn La Liga sam ogarnąć, a to indywidualną akcją gdzie inny zawodnik musi mu tylko odegrać, a to napocznie jakimś rzutem wolnym. Reszta ekipy ma przeświadczenie że to dalej oni rozdają karty i jakby są dalej w 2012 roku. Nawet jak zdarzy im sie wpadka z jakąś Granadą, no to co? W ligowych rozgrywkach to normalne bo na 38 kolejek liczy sie bardziej regularność i jest ok. To błąd bo w LM to pęka jak bańka mydlana. Tam jest wiele ekip dla których już sam Leo nie robi aż tak dużego strachu i albo grasz na 100%, nie ma chłodnej kalkulacji. Dla trenerów takich jak Klopp nie jest to trudne do ogarnięcia. I potem Leo jest podwajany, potrajany, a kolejni zawodnicy wyrastają spod ziemi. Wtedy reszta ekipy musi ogarnąć coś samemu ale wywala error bo wcześniej grali "podaj do Leo i on ogarnie" ale teraz nie ma jak z ekipami mocnymi a Leo zamiast szukać sobie przestrzeni żeby uwolnić sie z tych klatek które zakłada mu przeciwna drużyna robi to co zawsze czyli cofa sie rozegrania, status quo. Patrząc na klasę Messiego coś tam próbuje i czasami sie uda ale sam tego z takim przeciwnikiem na wyjeździe nie ogarnie a pesel mu rośnie. Jeśli nie stracimy bramki to jest jeszcze ok ale jak ona wpada to pojawia sie strach. Wtedy migają im przed oczami poprzednie wpierdole a to przeświadczenie że oni rządzili to była tylko fata morgana i kończy sie to z reguły podobnie. Leo patrzy z niedowierzaniem a oni na niego że to tylko zły sen. Ekipy jak Liverpool czy Roma widząc okazje żeby nas upokorzyć dociskają jeszcze mocniej z wątroby, my już nie mamy jak bo większość to syte koty.
10
@piotr szelest 8 ostatnich edycji to jedna wygrana a reszta to klęski gdzie wyglądaliśmy tragicznie. Trenerów było kilku, wspólnym mianownikiem są piłkarze, stara gwiardia
3
@macio_944 Wezmę proste przykłady z tamtego sezonu
Kiedy Juve remontowało Atletico to czy Simeone patrzył z przykucem? Bardzo wątpie ale na pewnym etapie spotkania to piłkarze muszą zacząć zapieprzać a Atleti biernie patrzyło na to co sie dzieje. Tak samo jak na Anfield gdzie w pierwszej połowie nie graliśmy tak fatalnie jak wiele osób pisało, były okazje i to nawet lepsze i w większej ilości niż miał Liverpool. Jakoś potrafiliśmy im sie postawić bo kocioł był tam ogromny, ale po tym jak Wijnaldum strzelił to nie było już nic. Valverde miał taki wpływ na wylewy Alby jak Klopp na to że Salah z 5 metrów strzeli w słupek. Sam Messi zaznaczył wyraźnie w wywiadzie że to oni są odpowiedzialni z blamaż na Anfield bo mentalnie nie dali rady. Ostatnie 8 edycji to tylko 1 wygrana z naszej strony a tak to pasmo nieprzerwanych klęsk gdzie było kilku trenerów. A jedynym wspólnym mianownikiem jest stara gwardia. Obawiam sie że Messi już LM nie wygra, mecz który był 2 dni temu to nie jest wypadek przy pracy tylko konsekwencja tego co widzimy od lat. Po prostu stara gwardia musi odejść bo już po prostu nie potrafią tego co robili dawno temu. Wyglądają jak zblazowane tłuste koty które swoim doświadczeniem w rozgrywkach ligowych jeszcze potrafią spokojnie wygrać. Ale w LM trzeba czeogś więcej, tam nie ma chłodnych kalkulacji, albo dajesz z siebie wszystko albo lecisz w pizdu z hukiem. Oni już nie potrafią, albo inaczej, nie wierzą że są jeszcze w stanie.
1
@Azi Od 2012 roku wygraliśmy tylko raz, więc nawet więcej patrząc co odwaliliśmy z takim Bayernem, przegrać można, bo nie da sie być wiecznie wygranym, ale odpadać w takim stylu...
4
@tristan87 W ciemno stawiam taki obrazek na fazę pucharową, jakaś mocna ekipa u siebie będzie nas dymać a Leo będzie patrzył w buty bo widok nie do zniesienia..
0
@lucca87 Na Anfield też równie dobrze mogliśmy po pierwszej połowie remisować tylko co to zmienia skoro mecze wyjazdowe to po prostu makabra i droga krzyżowa. Slavia mogła też w pierwszej połowie remisować a nawet wyjść na prowadzenie, a to jak nas stłamsili w końcówce było straszne. Naprawdę trzeba być ślepym że nie widzieć naszej mentalności w meczach wyjazdowych, nie da sie tak grać i to w ostatnich sezonach kończy sie dla nas z reguły tragicznie. Chyba że dla ciebie LM to mały puchar przy wygraniu mistrza Hiszpanii, wtedy przepraszam.
4
@lucca87 Ale zdajesz sobie sprawę że ten wczorajszy mecz to nie jest pojedynczy wybryk? Z Dortmundem było podobnie gdzie też cudem uniknęliśmy lania. Co sezon czytam obrońców że narzekamy na wszystko, że to dopiero początek sezonu i obrona sie ogarnie a potem na wiosnę te same osoby sie zastanawiają dlaczego znowu dostaliśmy lanie. I potem znowu powtórka z rozrywki. Im szybciej zdamy sobie sprawę że czas niektórych piłkarzy dobiegł końca tym lepiej, bo to oni są większym problemem niż trener. Wczoraj przebiegliśmy 15 km mniej niż Praga, czy dla ciebie to jest ok? Bo dla mnie widok jak Leo z Suarezem stoją kiedy nas przeciwna drużyna spycha pod nasze pole karne jest po prostu przykry.
3
@Grzesior667 Zaraz kult wyznawców Messiego sie na ciebie rzuci bo obraziłeś ich bożka. Przygotuj sie na śmierć
4
Naprawdę jest mi smutno jak patrzę na Rakitic'a. Wchodzi jako zmiennik żeby dać energii a wygląda jak gnębiony w gimnazjum kujon który próbuje przemknąć przez korytarz niezauważony żeby nie dostać oklepu. Przez dwa pierwsze sezony Valverde członek podstawowej 11 a teraz odstawiony na boczny tor i chyba ma focha z tego powodu..
6
Slavia przebiegła 15 km więcej, to jest przepaść, to tak jakby mieli 1,5 piłkarza więcej. A patrząc na to jak bardzo mieli wyjebane Messi z Suarezem na grę w obronie to mnie nawet nie dziwi, jeśli kto dalej sie łudzi że z takim zaangażowaniem tej dwójki coś podziałamy w tych rozgrywkach to te osoby gorąco pozdrawiam
2
@barcelonaLM ostatnie 15 min to chyba chciał zdjąć presję z Suareza, wręcz krzyczał "To mnie ukrzyżujcie:
0
Jestem ciekaw ile więcej Praga przebiegła, patrząc jak pięknie "biegali" Leo ze swoim funflem statystyka będzie porażająca
0
Messi sumiennie popracował na ocenę wyjściową, ostatnie 15 minut w jego wykonaniu to jest makabra
0
Ale nas ruchają
0
Czy tylko ja mam takie wrażenie że Alba pod pressigniem panikuje i zachowuje sie tak jakby miał wylew?
3
Messi właśnie przebił Suareza, co za poświęcenie dla przyjaciela by to jego ukrzyżować
1
Nie no Luis przestań sobie robić jaja bo to przestało być zabawne
0
Samobój to nemezis Luisa :D
0
HAHAHAHAHAHA
0
Trzech na jednego i wszyscy na alibi, co tu sie właśnie odwaliło :D?
0
@MarioVeB! Ja tam komentarze obrażające zawodników czy trenera zgłaszam, polecam
1
@MarioVeB! Nie musisz to tu wchodzić, zawsze możesz usunąć konto. Skróci to twoje męki
1
@Janiama To bardziej wygląda jak SUarez gra do swojego wyimaginowanego przyjaciela