82

Suareza kompletnie nie ogarniam, wchodzi po kontuzji z Valencią, strzela 2 ładne gole i pokazuje lekkość w grze, normalnie jak prawdziwy napadzior. I w następnym meczu już wraca wóz z węglem i pretensje do wszystkich po swoich stratach. Wczoraj to już było apogeum nieudolności, co sie z tym facetem stało to jest niepojęte, zjazd do bazy okrutny.

0

@barteq Ale tracimy za to bardzo dużo w defensywie, nie możemy sobie pozwolić na bronienie w 9 kiedy rywal atakuje całą drużyną, świetnie to było widać jak Suarez i Messi zostawali z przodu a reszta broniła. To wygląda tak jakby zespół miał dwa różne plany na mecz. Ze średnimi zespołami czy ogórkami nam sie może upiec. Na LM to będzie za mało chyba że Mats i obrona będą mieli dzień konia.

2

Suarez wchodzi na nowy poziom sabotażu dzisiaj :D

0

Nie da sie tak grać jeśli Suarez i Messi olewają obowiązki w defensywie a rywal atakuje całą drużyną. Jeśli Ernest dalej sie będzie przy tym upierał to LM sobie Barcelona zdobędzie w FIFIE co najwyżej

0

@Janiama Wytłumacz to osłom a tej stronie. Albo Messi będzie ustawiany na środku a po bokach będą grali pracusie którzy dadzą magie z przodu albo LM sobie zdobędziemy jak Messi skończy kariere

0

@kemyt1995 Gdyby nie Ter Stegen to z Borussią miałbyś powtórkę z poprzednich wpierdoli w LM

1

Czy mi sie wydaje ale czy Mats powinien to obronić?

3

Piękny powrót Busiego, już kolejny raz musze brać kąpiel na oczy jak widzę jego truchcik

0

Jeśli Dembi doznał kontuzji na rozgrzewce to jest jeszcze większym memem niż dotychczas

0

@Rewolucja123 Słowo klucz- dla ciebie, dla głosujących nie miało takiego prestiżu jak LM

2

@BarcaInfo Ronaldo na De Ligta, De Jonga i Mbappe, ciekawe czy mu głupio będzie jak zobaczy na kogo głosował Leo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Phatro Na Cafe Bernabeu już kwestionują :D

1

@kuz Nie ukrywam że jakby grał w Realu to jechałbym po nim podobnie jak po Ramosie czy Casemiro

0

@BigShaq Ramos to chyba za ten misterny plan wykartkowania sie tam znalazł :D

0

Dla mnie ten mecz w wykonaniu Barcelony był katastrofalny, to było spotkanie gorsze niż na Anfield gdzie przynajmniej setki mieliśmy, tutaj nic. Kopia Romy gdzie zostaliśmy wyłączeni jak juniorzy a oceny lepsze niż po porażce z ekipą Jurgena...

0

@Rewolucja123 Suareza odstawi? Naprawdę jesteś tak naiwny? Suarez jak jest zdrowy to będzie grał, nie raz kopał sie po czole jeszcze bardziej niż teraz a i tak grał. Griezmann z kolei czuje sie najlepiej kiedy ma obok siebie drugiego napastnika..=

1

Patrząc po minach Messiego czy Pique jest ewidentnie coś nie tak. Zawodnicy kompletnie albo nie wierzą już w ten projekt albo są wypaleni i mają dość. Trzeba coś zmienić bo będziemy mieli ciepło

1

Przynajmniej Fati sie rozwija :D

1

Przecież to jest karny, blokada umyślna

1

Fatalnie sie to ogląda, nic tu nie funkcjonuje, Griezmann nie istnieje i istnieć nie ma prawa, wrzuciliśmy go tam gdzie grać nie potrafi. Firpo fatalny, i to nie tylko za zachowanie przy bramce ale ogólnie, gość wygląda pokracznie

0

Jaki Semedo jest nieogarnięty taktycznie to jest przerażające, pięknie wrzucił De Jonga na konia

0

LO chyba przeklęta jest, kto by tam nie grał to sabotaż idzie konkretny :D

7

O cie, nawet piwa nie otworzyłem jeszcze :D

2

@tomasthc U Enrique w ostatnim sezonie było to samo, przecież mecz z PSG to było jeszcze gorsze spotkanie niż to na Anfield. Tam Messi chyba zagrał najgorszy mecz w karierze a Suarez to nie wiem czy jakiś kontakt z piłką zaliczył, dosłownie sie zastanawiałem czy on dotknął piłke. Potem był popis z Romą pomimo tego że dostaliśmy tylko 3:0, tak samo nie dało sie tego oglądać a widok Dzeko który w tym meczu "zgwałcił" Pique i Umtitiego będzie mi sie dalej śnił po nocach

37

On nawet nie jest fatalny, to jest pogrom. Dopóki tego nie naprawimy to LM będzie jedynie w sferze marzeń, i nawet słodkie pierdzenie naszych piłkarzy tego nie zmieni. Bo LM nie odbywa sie tylko na Camp Nou. Pamiętacie co Dzeko robił z naszą obroną w Rzymie? Przecież on tam wyglądał jak kandydat do ZP, Wijndaldum to samo, on przecież zjadł i wysrał naszych tytanów Rakitica i Busiego

0

@NeroTFP Pewnie ban wleci ale tego śmiecia to trzeba zabić bo z niego nie nie będzie. Jakby mi ktoś tylko kopnął mojego kota to chyba bym go zniszczył

0

Vasquez podsumował

0

Jakie PSG to pierdoły przy kontrach, powinni ich dzisiaj rozstrzelać

0

Atletico standard, Juve wyjaśni ich dzisiaj bez problemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?