sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo_95 Dla mnie to już nawet nie chodzi o Real tylko stwierdzenie że jedna osoba ma sprawić że wszystko ma chodzić jak w szwajcarskim zegarku. Juve sprowadziło Ronaldo żeby wygrać LM, wyszło z tego wielkie nic mimo że Ronaldo strzelał te gole. Tutaj jednostki nie są gwarancją tego że wygrywasz LM, my ostatnio wygraliśmy w sezonie 14/15 bo wszyscy mieli określone zadania na boisku, Messi nawet grał na prawej stronie dla drużyny. Tera biega sobie jak wolny elektron schodząc z prawej strony. Na ogórków ta taktyka zadziała w 95% bo są słabi. Na LM już mamy zderzenie ze ścianą bo wyłączają Messiego a reszta zamiast coś zrobić to nie zrobią bo cały czas grali na Messiego a teraz nie ma jak. W tym sezonie nie wygramy LM, masz to jak w banku
1
@KamQiX Jak gra na "macie", macie i grajcie
1
Na pewno Neymar pomógł by na to że drużyna po drugiej bramce na Anfield była tak obsrana że nie wzięła sie do roboty i strzeliła przymajmniej jedną bramkę. Przypomnę że Neymar był tu 4 sezony i zdołaliśmy wygrać LM tylko raz gdzie Barcelona wyglądała jak drużyna a nie zlepek przypadkowych ludzi którzy skrzyknęli sie żeby pokopać piłkę. To widać było w ostatnim sezonie Lucho gdzie Neymar został nakryty czapką z Juve a w tym pamiętnym meczu gdzie niby wyremontował PSG to powinien wylecieć za kopnięcie Marquinhosa, na nasze szczęście sędzia miał wtedy oczy w dupie.
0
Kąpiel oczu w przerwie, pobronił bym Lewego ale jak widzę jak mu momentami piłka odskakuje to dam se spokój. Środek pola nie istnieje? Nowe nie znałem. Sędzie też chyba ma chorobę dwubiegunową bo za ten sam faul Klich dostał kartkę a Słoweniec na ŚO żadnej. Super konsekwentnie panie sędzio
1
@kubix05 Innuendo- zawsze ciary jak tego słucham
0
@Azi Obecnej Barcelonie brakuje kogoś na pozycje "8" która zrobi w środku przewagę i da napastnikom okazje na pojedynek 1vs1. No i z napastnikiem mamy problem bo Suarez w La Liga strzela bardzo często ale w LM jest po prostu żenujący. 2 bramki w ostatnich dwóch edycjach, 4 lata bez gola na wyjeździe. Dla napastnika takiego formatu jest to statystyka wręcz wstydliwa, nie pisząc że hańbiąca. Siłą Barcelony Pepa był środek, w napadzie nie mieliśmy wymiataczy z kosmosu ale dla mnie Barca 2010/2011 to chyba najlepsza Barcelona, nawet pomimo tego że był dublet zamiast trypletu :D
0
@Lebson26 Ja 56
@Kuczek Znam ten ból, też mam parę tytułów do ogrania bo za dużo sie chlało na imprezach :D
@Cule92 Daj sobie czas, początki są zawsze trudne ale potem wchodzisz w trans i idzie z górki
0
@Cule92 Są takie że już nawet na PC gram na padzie, idzie sie przyzwyczaić. Polecam bo wiele exclusivów na konsole są fantastyczne.
1
No i Horizon Zero Dawn ukończone, kolejne platynowe trofeum do kolekcji. Sam zbierałem sie do tego tytułu już trochę czasu ale lepiej późno niż wcale. Naprawdę polecam każdemu kto jeszcze nie miał przyjemności tego ograć. Walka z maszynami wygląda tak jak myślałem przed rozpoczęciem, każdy rodzaj maszyny wymaga innej strategii. Wiele z nich są naprawdę fenomenalnie zaprojektowane, mi szczególnie przypadła walka z gromoszczękiem, kłapakiem oraz nadymaczem. Świat jest magiczny, fabuła powoli sie rozkręcająca ale na swój sposób ciekawa i wciągająca a samo zakończenie daje furtkę na drugą część.
0
@Janiama Skoro nie dają z siebie 100% to co oni tu jeszcze robią w takim razie? Pogonić w trybie natychmiastowym, albo sie wychodzi i gra na 100% albo nie gra sie wcale
1
Ok, co do jednego że Semedo jest żenujący w ofensywie to sie zgodzić mogę ale dzisiaj najgroźniejsze akcje Osasuny to szły z lewej strony, Alba chwilę po bramce Arthura jest ograny z dziecinną łatwością i idzie wrzuta, Pique z Lengletem kryją samych siebie a na 10-11 metrze jest sam zawodnik Osasuny, nie trzeba chyba przypominać jaką bramkę strzelił Wijnaldum na 3:0, a jak muszę to napiszę że prawie identyczną. Nasza obrona to przysłowiowy śmietnik i Mats o Zamorze może sobie pomarzyć. Ja już mam dość patrzenia jak Pique co sezon na jesień robi sobie jaja i urządza sobie sabotaż w prawie każdym meczu..
9
To była meczówka, remis idzie na konto Pereza
2
Pique lepiej dyskutuje z sędzią niż gra dzisiaj
0
Albo strzelimy 3 albo będzie remis, Osa biega nakręcoa
0
Piękne krycie naszych ŚO, Wijnaldum tak trafił :D
0
@El dominatore Pique krył go nieźle :D
6
I co hejterzy Valdiego? Trafił ze zmianą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Janiama Wyjaśnisz mi czemu mu tak gramy słabo na wyjazdach, nie chce im sie bo kibice im nie klaszczą? Czy może boją sie kibiców drużyny przeciwnej? Niewiarygodna jest ta dysproporcja, a wyjazdy w fazie pucharowej LM to prostu pogrom.
0
@Janiama Griez musi mieć dzisiaj przy sobie drugiego napadziora, z Betisem hulał sobie bo miał więcej miejsca.
5
Strzał Alby na poziomie jego występu na Anfield :D
0
Ale my żeśmy amatorkę odwalili przy tej bramce, jak w B-klasie
0
@Jaro1279 Nie ma Leo i sie chłop pogubił
0
Patrząc na powtórkę bramki to wina jest Pereza, miał na oku strzelca i nie wiedzieć czemu stanął jak widły w gnoju
5
Gdzie wy widzicie winę Semedo przy tej bramce, gość krył swojego, to był zawodnik środkowego pomocnika, albo Roberto albo De Jong
35
Zwróćcie uwagę na piękne podanie Alby, ten gość pod pressingiem ma iq taboretu
0
@Konias4318 4:0 z PSG, 3:0 z Juve, 3:0 z Romą, 4:0 z Liverpoolem, trzeba sobie powiedzieć że my jesteśmy chłopcem do bicia w tych rozgrywkach i przez mecze wyjazdowe nie mamy żadnych szans na LM. Bo tu nie chodzi o umiejętności tylko o mentalność, dopóki tego nie zmienimy to zobaczymy uszaty pucharek jak świnia niebo
0
@TheNekro94 Byłem tam parę lat temu, piękna wyspa :D
0
@PatrychoO Nie to że jestem fanem Rakiety ale gdzie jest w tej analizie piękna piłka do Messiego przy stanie 3:0. Był jednym ze słabszych na boisku ale niech autor będzie konsekwentny..
1
Nawet nie wyobrażam sobie co może czuć Lucho, sam straciłem kogoś bliskiego przez raka i powiem wam szczerze że nawet najgorszemu wrogowi tego nie życzę. Ty tego raka przechodzisz "psychicznie" i jak wiesz że tej osobie niewiele zostało do końca to te chwile są po prostu nie do opisania.
0
@MrMischol NAPIWNO !!!!