sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
W końcu Zizou klaszcze, sezon wrócił w pełni :D
0
@barcelonaLM Chyba tylko Real gra na wyjeździe dobrze w ostatnich latach
20
@Tales_Omletu Patrząc na to ile mieliśmy farta to jak najbardziej może być zadowolony z wyniku. Jeśli by był zadowolony z gry to wtedy sam bym go wyśmiał
7
@hoeniker Wiele osób to lemingi i piszą takie posty po to by dostać masę zielonych. Kolejny sezon gdzie mecze wyjazdowe wyglądają tak samo a nawet gorzej a tu dalej niektórzy ślepi i dalej te same argumenty, a to początek sezonu, a to sie zgrać muszą. Jakie wnioski będą kiedy oklep dostaniemy? Pewnie że zmęczeni są i sędzia był zły
1
@KamQiX Pierwsza połowa była w miarę, druga zwłaszcza po wejściu Messiego to dramat i gdyby nie Ter Stegen to wyłapalibyśmy 3 bramki minimum. Messi to już mnie irytuje tym robieniem wszystkiego, musi zrozumieć że reszta też musi brać odpowiedzialność za grę. A to machanie do Griezmanna zupełnie bez sensu. Szkoda że nie miał pretensji jak Suarez przyjmował piłke na 5 metrów i tracił
8
@amanter Ja o Messim a ten mi wyskakuje z Ronaldo, masz jakieś kompleksy czy może Ronaldo coś ci zrobił w dzieciństwie?
5
Powiem wam że bardzo nie podobało mi sie zachowanie Messiego jak nie dostał podania od Griezmanna gdy ten podał do kogoś innego. Szkoda że nie był tak ekspresyjny jak Suarezowi piłka odleciała na 5 metrów po przyjęciu. Jeśli to dalej tak będzie wyglądało to będziemy mieli problem bo ta współpraca musi sie zazębiać
1
@kakusus Ciekawe że wiele osób pisze że Ernest marnuje kolejne lata Messiego kiedy sam Messi otwarcie wyraził poparcie dla trenera. To Leo jest sabotażystą czy może robi to pod przymusem?
3
@Janiama Nie ma żadnych przesłanek że będzie lepiej, Messi jest co raz starszy, biegał zawsze mało, pewnie teraz jeszcze mniej a na tym poziomie to same umiejętności nie starczą, Borussia z nami jechała w drugiej połowie bo fizycznie byli jakieś 5 poziomów wyżej i gdyby nie Mats to dostalibyśmy konkretne lanie. Suarez w LM ostatnio strzela od święta a na wyjeździe strzelił ostatnio jak byłem na studiach czyli 4 lata temu. Ta Barcelona z niebiegającym Messim i Suarezem nie wygra LM, w 8 ostatnich edycjach wygrywamy tylko raz.
0
@damianex10 Kurwa dramat, dzisiaj był żenujący
3
@Kapitan hawk Raczej nie, bardziej że idzie kolejny sezon a mecze wyjazdowe w LM dalej takie same, aż sie prosi o słynny cytat z CJ'em z San Andreas
30
Komentarz usunięty
0
@TheNekro94 Messi to dzisiaj utrudnia sobie grę zamiast ułatwić, kasowany bez problemu
0
@Kapitan hawk Van Dijk nie pokrył? Bo nie oglądam
0
Ależ to Messi spierdolił
2
Reus dzisiaj ma na kuponie Barcelonę? Nie mam innego wytłumaczenia jego dzisiejszego sabotażu :D
1
@FanBarcy22 Ręką :D
3
Co Mats wyjaśnia Lehmana i resztę lemingów to nie mam pytań :D
1
Semedo bezmózg totalny, Sancho był tyłem do bramki
0
BVB gra bardzo szybką kombinacyjną piłke, jeśli ktoś ma z nich wyjść to chciałbym żeby to byli oni, oprócz nas oczywiście :)
0
@pax Celnie, niby wszystko u Arthura gra ale jest bardzo ale to bardzo zachowawczy
3
Niestety ale Griez na lewej to kastracja gościa, chyba że będzie grał z Suarezem na ataku a Messi będzie grał przed nimi inaczej to chłopa sie zmarnuje
0
Jakby Busi miał lepszą szybkość to byłaby bajka
1
Jak Alba to rozbiega to skisnę :D
0
@Pogba Pytanie czy on kiedykolwiek ogarniał, przecież to było przykre jak go Vinicius gwałcił, w następnym meczu poszedł Roberto i go zgasił bez problemu
2
Obrona dalej komediowa, brawo Mats, Ansu obsrany ale płaci frycowe, niech łapie doświadczenie
0
Do kogo miał pretensje teraz Suarez po swoim niecelnym zagraniu? Mam nadzieje że to do siebie bo to już jest irytujące jak macha łapami
0
@BarcaInfo Ostrzega przed powtórką z Rzymu albo Anfield :D
6
@damianex10 Faza pucharowa Barcelony w ostatnich 3 edycjach na wyjeździe: 2 gole strzelone( w tym jeden samobój) a 15 goli straconych. To jest dopiero dramat, niech sie ktoś w tym klubie w końcu za to weźmie bo to jest żałosne że przez jeden mecz zawsze lecimy z tych rozgrywek w ten sam żałosny sposób.
1
@Kapitan hawk W końcu jesteś, madryccy koledzy znowu sie rozbrykali, trzeba ich trochę podregulować :D