0

To zaszło już tak daleko że Ney jest nasz, nie ukrywam że nie byłem za jego przyjściem ale wolę jego niż marnowanie tam Griezmanna

0

@Pressinho Tam i tak był spalony ale to pokazało że Alba nie miał jaj żeby wziąć na siebie odpowiedzialność. Był sam na sam a i tak wolał podać do tyłu do Messiego który miał obok siebie Matipa.

0

@Rewolucja123 Tak powinna grać pomoc Barcelony, niestety ale to jedna z głównych przyczyn kompromitacji w LM obok naszego mentalu na wyjazdach. Środek pola w ostatnich latach został potraktowany po macoszemu, Lucho rzucił całą siłe w MSN, większość od razu napisała że teraz nikt nam nie podskoczy, a tu najważniejsza formacja zaczęła powoli upadać na ryj i potem już wszyscy wiemy co działo. A te same osoby w szoku, ale jak to możliwe, mamy Messiego, Suareza i Neymara, potem Cou i Dembele w składzie i takie baty od Juve, PSG, Romy czy Liverpoolu? Szkoda tylko że pomoc w tym czasie to był lej po bombie i nie miał kto im piłek wystawiać

0

@Peciak Bo Messi niestety ale bierze całą grę na siebie a reszcie najwyraźniej to pasuje. Jak go nie ma to wiedzą że trzeba wziąć na siebie odpowiedzialność

0

Antuain druga asysta :)

6

Rakieta miał minę jakby miał wyjechać do Mrągowa

2

Może Ernest dostał limit zmian na sezon i nie chce szaleć :D

0

Tak pojechałem po Busim tak oddam że asysta kozak

0

Tempo takie że Ernest nawet nie ma zamiaru robić przykuca :D

7

Alba w porę sie zorientował że nie ma Messiego

1

Pięknie sie to ogląda, więcej więcej więcej

2

Antuś po hattricka :D

0

Piękny kartofel :D

0

Ćwiąkała jak szpila w Dembele :D

0

@Janiama No właśnie, "Kiedy jest zdrowy". Tylko tyle i też aż tyle. Chciałbym żeby grał jak najdłużej ale za długo oglądam już futbol by wiedzieć jak to sie zara skończy

0

@Slawek1999 Po jednym podaniu z którego i tak nic wynikło. Brawo normalnie iks kurwa de, teraz po jakimkolwiek zagraniu będziesz pisał "i co teraz?" Ja nie skupiam sie na pojedynczych zagraniach tylko na tym co on robi przez ostatnie lata. Jak nie potrafisz tego gościu zrozumieć to nie mój problem

1

@ryba84 Z sabotażystami też nie da sie grać.

0

@Slawek1999 Sam sie ogarnij, chłop od kliku lat zalicza taki zjazd i popełnia gigantyczne błędy przez które tracimy gole, przestań oglądać mecze przez różowe pingle

5

Busi co za podanie, niech on już odejdzie

26

De Jong idealnie pasuje do Barcy, miał okazje strzelić to podał :D

0

@BarcaInfo Jeśli to prawda to niech go sobie sprowadzi za swoje pieniądze

0

@LuisSalvano Ale po co reszte nakręcasz, chcesz ich sprowokować czy o co ci chodzi? Daj se spokój, na to czy Ney przyjdzie czy nie przejdzie nie mamy żadnego wpływu, nie ma co sie podpalać bo potem jeszcze bardziej sie rozczarujesz a reszta będzie miała taką beke że sie znowu nie wytrzymasz i wyłapiesz bana. Więcej luzu

0

@LuisSalvano Polecam nie rozpoczynać kolejnej burzy bo znowu sie zagotujesz i bana wyłapiesz, chcesz tego?

0

Dajmy mu 40mln, a najlepiej dajmy przy okazji wszystkim podwyżki, dla Busiego czek in blanco :D

0

@krzychu1526 Wujek kolegi brata, priv

1

@CalvinCandie O sytuacjach Liverpoolu ani słowa widzę, setka Mane przy stanie 1:0, sytuacja Milnera z drugiej połowy również przy 1:0, dwusetka Salaha przy 3:0. Tak więc przy odrobinie pecha to na Anfield mogliśmy jechać z zupełnie innym wynikiem, to my w pierwszym spotkaniu mieliśmy szczęście że nie straciliśmy gola. W dwumeczu Liverpool był lepszy i też skuteczniejszy bo w drugim meczu trzeba było strzelić jednego pieprzonego gola by zamknąć rywalizacje, już w pierwszej połowie powinny być minimum 2 gole.

0

@KmN Też wczoraj kumpel we Wro puścił, weszło jak woda w gąbke :D

0

@Janiama Ja uważam że CdR to jest max co zdobędziemy, możemy mieć same gwiazdy ale ich trzeba poukładać i do nich trafić. Real raczej już tak sie kompromitować w lidze nie będzie a LM jest poza naszym zasięgiem przez te mecze wyjazdowe. LM zdobędziemy już z innymi ludźmi w 11 meczowej, jak nie będzie Pique, Busiego, Suareza i Messiego w składzie.

0

@Fake69 Alba to piłkarz niezwykle przewidywalny, jego 90% zagrań to wycofka do Messiego, w La Liga to wychodzi to tam większość są po prostu słabi. W LM w fazie pucharowej jest to czytane z dziecinną łatwością.

0

@Phatro Czasami sie zastanawiam czy niektóre fora powinny być od pewnego pułapu wiekowego. Bo samemu mnie nosi po meczu czasami ale to już jest przesada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?