0

@Danny Gaucho Killer pola karnego, jeśli dałeś mu tylko szansę to był bezlitosny

0

@Makalu Domeną fanów Barcelony? Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, Na forum Realu już dość sie naczytałem epitetów o tym jak Messi jest słaby i jedzie na sterydach oraz moje ulubione: nie istnieje bez Xaviego i Iniesty.

1

@Kapitan hawk Uderz w stół a nożyce sie odezwą

2

@Kapitan hawk Z karnego sie nie liczy- powiedziało hala dziecko :D

1

@Kapitan hawk Pamiętam jeszcze że biali go chronili po tym meczu że przykrył Messiego, kij w to że w tej akcji zachował sie jak błazen i zrobił szpaler. Ważne że Messiego przykrył :D

0

Jak wrażenia po remasterze Crasha Team Racing? Ja ograłem trochę u kumpla i powiem szczerze że sie trochę pozmieniało. No i różnica między poziomami trudności zdecydowanie za wysoka. Na easy początkujący będzie spokojnie będzie w top 3 natomiast na hardzie mój kumpel stary wyjadacz ma problem żeby być nawet 5.

0

No to sie Leo będzie tłumaczył Thiago, Mateo już szykuje okazje do trollingu

0

@GeraltzKatalonii Przegrane finały i oklepy w LM :D

0

@Bagsik88 Odpisuje teraz bo wcześniej nie mogłem, pierwszego meczu z United nie dało sie oglądać na trzeźwo, to był bardzo zły mecz, ilość błędów jakie popełnialiśmy zwłaszcza po bramce na 0:1 była za duża, ten mecz był momentami bardzo podobny do tego na Anfield tylko tam Liverpool potrafił zamienić te błędy na bramki a Manchester nie. Tam wynik był z 2 razy lepszy niż nasza gra.

7

@ProMILs Uderz w stół a nożyce sie odezwą :D

0

@Bagsik88 W fazie pucharowej a nie grupowej. Jest inna presja i zdecydowanie większzy margines błędu. Na CN zagrał wybitnie, genialna asysta do Suareza, po tygodniu nagle stracił formę i był 12 zawodnikiem Liverpoolu? Przecież od 3 lat w fazie pucharowej strzelamy na wyjazdach jak na lekarstwo. Wcześniej było lepiej ale też nie rewelacyjnie( W 14/15 był pod tym względem wyjątkiem). W tym sezonie jeden gol to samobój, rok wcześniej gol Messiego na Stamford. Ostatni sezon Lucho 0 goli.

0

@Bagsik88 To nie jest tak że piłkarze których wymieniłeś stracili formę. Oni taki kryminał na wyjazdach grają już kolejny raz. Alba zawsze w tych kluczowych meczach w LM na wyjeździe wygląda jak junior. Dlatego mam dla ciebie i reszty smutną wiadomość. Z tymi zawodnikami LM NIE ZDOBĘDZIEMY. Valverde zawalił tylko tym że wystawił Cou i powinien wyjść z Semedo na PO i Roberto na prawej pomocy bo w pierwszym meczu dało sie to oglądać jak oni razem byli na boisku. Zawsze w tych meczach wyjazdowych będziemy dostawać łomot, to już trwa za długo. I nie zmieni tego Neymar czy Griezmann. Ligę dalej będziemy wygrywać, CdR pewnie też nie jeden raz ale o LM z tym składem możemy zapomnieć, i nie chodzi tu o umiejętności ale o mentalność. Wystarczy że przeciwnik na nas siądzie i wrócą wspomnienia z poprzednich dwumeczów. Leo ratuj już nic nie da bo on po każdym golu będzie sie smyrał po brodzie i patrzył w buty.

6

@Nano22 W pierwszej połowie powinniśmy zamknąć mecz, kiedy Wijnaldum strzelił na 2:0 była już Roma v2, czekaliśmy już tylko na wyrok

0

@BarcaInfo Znowu chcą z Messiego zrobić grającego trenera...

0

@Veb1233 Najlepszy sezon w karierze? Nie zgadzam sie, wiosnę miał bardzo dobrą ale w okresie jesiennym był sabotażystą i zawalał najwięcej bramek. Już pierwszy sezonu Lucho był moim zdaniem lepszy.

2

@Gaucho Prędzej trzeba pożegnać Barto i jego świte bo to oni są odpowiedzialni z degrengoladę w tym klubie.

0

@Pawelec7 Co myśmy zrobili Jezus Maria- ten tekst już przejedzie do historii :D

0

@karci0 Niestety ale Alba zawalił nam końcówkę sezonu, to on jest najbardziej winnym tego że odpadliśmy z LM, po prostu dalej nie mogę tego zrozumieć jak można odjebać coś takiego co on na Anfield. Był 12 zawodnikiem Liverpoolu, występu z Valencią już obszernie nie będę komentował ale podsumowaniem tego spotkania była akcja jak wrzucał górą na Messiego krytego przez 3 obrońców. Zagranie jakby miał IQ taboretu

0

@blazeq No właśnie, a problem w meczach wyjazdowych w LM, mentalność czy taktyka? Bo nie mogę uwierzyć aż tak dużych dysproporcji w wynikach u siebie a na wyjeździe, coś jest naprawdę nie tak

0

@blazeq A jakie ustawienie widzisz kiedy przychodzi Griez lub Ney? Bo Cou w środku nie ma racji bytu ze względu na ograniczenia defensywne i ustawienia w inicjacji pressingu.

1

@Janiama Środek pola dogorywał w 14/15 jak był Xavi a w ostatnim sezonie Lucho już zdechł, teraz mamy środek pola w którym mamy Busiego któremu trzeba balkonik podstawić, białego Keite i walczaka Vidala. Arthur jeszcze jest za krótki żeby być Kroosem nie mówiąc już o Xavim.

https://www.fcbarca.com/user/blazeq" contenteditable="false">@blazeq W takim razie co będzie z Messim bo nie ukrywam to też jest problem, Na F9 nie ma co go dawać bo z Valencią było widać ogromny problem i powrót do czasów Taty Martino i schyłku Pepa. Nie może być tak że znowu na prawej stronie jest lej po bombie bo jesteśmy czytani jak otwarta książka. Na słabiaków z La Liga starczy ale na LM gdzie rywale sie nas nie boją jesteśmy bezradni

1

R4six pozamiatał



3

Messi w sezonie 14/15 był najważniejszym ale trybikiem w działającej maszynie. Podporządkował się dla drużyny i wymiatał na prawym skrzydle z Danim, im dalej w las tym co raz częściej operuje w środku w skutek czego prawe skrzydło jest niemal martwe i nawet obecność Daniego czy takiego Arnolda nic by nie zmieniła. Na dodatek po odejściu Neya lewe też zaczyna umierać. Nie zmieni tego nawet współpraca Leo z Albą bo w lidze to działa natomiast w LM rywale czytają to z dziecinną łatwością. Pokładałem i pokładam dalej wielkie nadzieje w Dembele że po jego przyjściu będziemy mieli w końcu gościa który będzie robił tam zamęt i spowoduje to rozciągnięcie przeciwnika ale jego częściej nie ma niż jest i na dodatek Ernest nie widzi w nim zawodnika który wypełnia również zadania taktyczne.

0

@vangoor Alba to niech sie na defensywie skupi, fajnie że miał tyle asyst ale maczał w palce w większości bramek które traciliśmy. Wisienką na torcie był rewanż na Anfield gdzie był 12 zawodnikiem Liverpoolu oraz mecz z Valencią w finale CdR gdzie brał udział w straconych bramkach

0

@ściah Uważam że w 4-2-3-1 mamy takie ustawienie gdzie obie flanki działają i powinny w praktyce rozciągać przeciwnika. Dlatego Valverde ubiegał sie o Williana bo widział w nim idealnego zawodnika na prawą stronę. Bardzo dobrego w ofensywie jak i w defensywie. Tam musi ktoś grać bo ta kastracja trwa zdecydowanie za długo. Najbardziej ucierpiał by pewnie Messi bo straciłby atut schodząc ze skrzydła ale ile Leo jeszcze pogra. Musimy zacząć budować skład który z powodzeniem poradzi sobie bez niego. Raz zagraliśmy w ten sposób z Interem i wyglądało to naprawdę nieźle i obiecująco. Z Sevillą kiedy Leo strzelił hattricka dopiero przejściu na tą formację Barcelona zaczęła grać a Sevilla miała trudności z wyjściem spod pressingu. Bo wcześniej kiedy graliśmy trio Rakieta-Busi-Vidal nie mieli problemu z tworzeniem sobie dogodnych sytuacji

0

@Rewolucja123 Daj spokój, nie przetłumaczysz im, ja już nie moge czytać tych wywodów na temat Cou w pomocy. Niektórzy chyba naprawdę oglądają mecze na flashscore. A już szczytem jest stwierdzenie że skoro jak gra na 10 to na pozycji środkowego ofensywnego pomocnika też sobie poradzi. Mimo tego że to są dwie zupełnie różne pozycje i w przypadku tej drugiej trzeba inteligentnie sie przemieszczać i zamykać rywalowi przestrzenie. A Brazol w tym aspekcie może takiemu Inieście buty wiązać

@Grzesior667 Mimo wszystko dalej jest najlepszym zawodnikiem tej formacji i większy hejt powinien pójść w stronę gorszych zawodników jak Busi którym moim zdaniem powinien już sobie odpuścić. Gość popełnia co raz większe błędy które wynikają nie z tego że ma gorszych partnerów tylko z tego że jest nieskoncentrowany i gra na intensywności oldboya

0

@Azi Alba miał do tego pamiętnego meczu na Anfield genialny sezon. Rewanż zagrał kompromitująco, był 12 zawodnikiem Liverpoolu, i od tamtej pory zjechał do bazy. W finale z Valencią zamieszany przy każdej straconej bramce. Aż chce sie przytoczyć pewne powiedzenie o tym jak sie zaczyna... :)

0

@krzychu1526 Nie wiem dlaczego Klopp go nie wystawił w pierwszym meczu z nami, w drugim był jednym z architektów remontandy a to jak nas wyrolował przy tym rożnym zasługuje na najwyższe uznanie, ośmieszył nas niesamowicie.

2

@Chwytliwy Mario zara wbije i napisze że co za brednie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?