sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ToWinaSedziego Nikt mu nie odmawia że jest dobrym graczem, tylko co z tego skoro rok temu było to samo a potem znowu wypadł na dłuższy okres. Taki z niego jest pożytek. Bardzo dobry gracz tylko szklany jak Bale
13
https://x.com/paleszhurts_/status/1153659762375983106
Mega imponuje mi ten człowiek, mam nadzieje że będzie dzielił i rządził u nas jak najdłużej. Prowadź
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Avada Kedavra To super masz, wolałbym odpaść normalnie wcześniej niż być pośmiewiskiem po takich kompromitacjach
2
@Dzemix111 Wiadomo że ciekawsze bo jestem cholernie ciekaw jak zareagowała starszyzna. Zwłaszcza Alba z Rakiticiem którzy nam zawalili ten mecz
0
@JaSzymon Chyba tym co po 3:0 na Camp Nou bo po tym na Anfield to nie ma co pokazywać, wszyscy pewnie mieli grobowe miny a niektórzy to pewnie sie popłakali
0
@ddanioofcb Emocje jakie towarzyszyły mi podczas meczu z Bayernem były nie do opisania. Po pierwszym meczu z Liverpoolem było podobnie. Jak my mogliśmy to spieprzyć? Dla mnie LM to najważniejsze rozgrywki, najbardziej prestiżowe i pokazujące czy jesteś mocny mentalnie i gotowy na wszystko. My od kilku lat wystawiamy sie tam na pośmiewisko
7
I brawa dla Gorzowa :D
11
@daniel32778 @masq Polecam blokadę jego komentarzy. Z nim nie ma co dyskutować, jest największym frustratem i hipokrytą na tej stronie i mam wrażenie że jest chyba oderwany od rzeczywistości. Jego składnia w postach jest gorsza niż w zeszytach dzieci ze szkół podstawowych.
0
@Cave Te statystyki to pikuś, lepiej pokaż te z fazy pucharowej na wyjazdach z ostatnich 3-4 lat, to nawet nie jest pogrom tylko jakiś armagedon
0
@dv7wisnia Dokładnie, jeśli miałby zostać żeby pomóc w adaptacji De Jonga to młody miałby świetnego nauczyciela. Szkoda wielka że tak zjechał z formą bo z tą dwójką+ Arthurem środek mógłby znowu dominować i narzucać swój styl
5
@masq Niestety ale Busquets ze swoją motoryką uwidacznia swoje największe wady. Jest co raz wolniejszy a to na najwyższym poziomie wychodzi. Do tego co raz częściej popełnia głupie stary które wynikają z jego nonszalancji niż z tego jakich ma partnerów. Pep go nie weźmie bo już ma młodego Rodriego który tylko będzie sie rozwijał
1
@Criss18Barca Ja pierdziele, jeden z moich ulubionych norweskich skoczków obok Jacobsena. Te cholerne nowotwory, oby wyszedł z tego cało
0
@Momalsino CR strzelił w obu spotkaniach bramki, swoje zrobił, zawiedli jego partnerzy. Tak samo byłoby pewnie gdy Leo strzelił na Anfield a przegralibyśmy 5:1, wtedy Messi nie byłby ani trochę winny za odpadnięcie mimo że 2 bramki w tym dwumeczu strzelił a jest przez niektórych krytykowany za rewanż.
0
@Copernicus Ney z wykończeniem jak w LM 14/15 może wypalić, Griez na prawej da też dużo. Jeśli Ney przyjdzie to Ernest mając ich+ Suareza czy nawet Bombla ma sporo opcji ofensywnych. Jeszcze jakbyśmy mieli kogoś na ofensywnym pomocniku to byłaby bajka. Szkoda wielka że Puig nie jest trochę masywniejszy to może jużby u nas czarował
0
@Copernicus Kto w takim razie na szpicy będzie grał? Messi na środku potrzebuje dwóch w miarę bramkostrzelnych zawodników po bokach zasuwających w pressingu bo on i tak będzie sie cofał.
0
@Coutinho007 Dlatego niestety ale uważam że miejsce Messiego jest na środku ataku, wtedy jego braki dotyczące gry w obronie będą najmniejsze. Z tym że na bokach ataku potrzeba wtedy bramkostrzelnych napastników którzy będą pomagać w obronie. Ewentualnie 4-2-3-1 z Leo na 10, dwóch bocznych pomocników/skrzydłowych po bokach zasuwających w ataku i w obronie i dwóch środkowych pomocników box to box i w obronie gramy 4-4-2. Wtedy będziemy mieli jako taki balans. W 4-3-3 z Messim na prawej oznacza znowu lej na prawej stronie, któremu zaradziłby jedynie Alves lub Carvajal w swojej najlepszej formie w życiu.
0
@Coutinho007 Suarez jest memem w LM a Cou miał bardzo słaby sezon. Ale jestem po prostu zdziwiony tym jak Leo gra na Camp Nou a jak na wyjeździe, bo na CN wracał sie do obrony, zapieprzał ładnie ale kiedy na Anfield było 3:0 i mnóstwo czasu na strzelenie JEDNEJ cholernej bramki to go nie było. Po prostu zastanawiałem sie gdzie on jest, czy zszedł czy wymusił zmianę. Do momentu gdy było 1:0 dla Live to Messi sie starał, ale po szybkich dwóch bramkach to już był koniec jego występu. Cały ten schemat poszedł sie kochać. A stało sie tak dlatego że Messi wykonywał za wszystkich 90% roboty i reszcie to pasowało. Ale jak go wyłączyli to nagle presja spadła na resztę i zaczęło sie palić pod dupą to wtedy zaczęliśmy mieć kłopoty. Teraz pytanie kogo to jest wina, czy reszty gwiazdorów którzy wyręczają sie Messim, czy może samemu Messiemu też to pasuje? W 14/15 jakoś potrafił pójść na bok ataku i stać się najważniejszym ale trybikiem działającej maszyny. Teraz znowu chce robić za wszystkich.
0
@Coutinho007 Za ten występ największy wkurw mam do Alby bo on sie wtedy skompromitował i dla mnie przekreślił cały dobry sezon, tym jednym meczem. Pique zresztą dał ciała przy 1 jak i 3 bramce, Rakitic i Busquets również udowodnili że ich czas w tym klubie sie skończył, że nie dadzą już nic więcej niż to co teraz. Ale Leo też w tym meczu był, jemu też zadrżała noga, w pierwszej połowie miał sytuacje gdzie mógł uderzać z prawej nogi to zamiast tego chciał jeszcze sobie przedryblować i stracił. Tam na szczęście był spalony bo inaczej media by go zrównały z ziemią
0
@Skila_nie_kupisz W pierwszej połowie tak, w drugiej zniknął po dwóch bramkach Wijnalduma więc czytaj może dokładniej zamiast sam pisać głupoty
@Coutinho007 Był z Vidalem najlepszy na boisku jednak patrząc na to jak grąła reszta to niewiele musiał zrobić.
2
@Coutinho007 Dlaczego ma dziękować kolegom? On też w tym blamażu uczestniczył. Każdy jest odpowiedzialny za to odpadnięcie, nawet Leo. Porównaj sobie jego zaangażowanie kiedy gra szła na CN, zapierdzielał jak młody źrebak. Na Anfield gdy było 3:0 i sporo czasu na strzelenie jednej bramki patrzył w murawę. Chował sie od rozegrania akcji gdzie zawsze pokazuje sie do piłki
1
@Kapitan hawk Gośc chyba nie widział ostatnich wyników El Clasico, powinno być odwrotnie, chociaż ostatnio Rayo wygrało :D
0
@MesQueUnClub_87 no ten trofek pewnie na koniec sobie zostawie bo dość topornie sie jeździ, podobno najlepiej to zrobić na standardowych oponach i siilniku, tylko większy bak sobie zostawić jakby nie szło :D
1
@koksik2700 @liberos35 @MesQueUnClub_87 @Objectivo
Jest co robić w tej grze, a to obozy przeciwników, a to posterunki NERO, a to lęgarnie świrusów do zniszczenia. Są dwa trofki o które sie martwie a mianowicie 541 itemów z przeciwników i 100 napraw motocykla za pomocą złomu
2
Grał ktoś może w Days Gone, jak wrażenia? Ja szczerze dawno nie czułem takiej adrenaliny gdy nocą musiałem sie chować przed ogromną hordą która sobie szła jak gdyby nigdy nic. A potem szybko na motocykl i ucieczka. Na razie broni dobrych nie mam i to sobie zostawiam na później ale szczerze gra jest naprawdę świetna. Nie rozumiem tych złych opinii. Nawet będę wbijał platynę a z tego co wiem będę musiał prawie wszystko wymaxować
1
@koksik2700 Ernest już teraz ma ciężką sytuacje, po tych oklepach w LM każda porażka będzie co raz bardziej piętnowana.
1
@Nano22 Założyłbym sie że w innym meczu z tych okazji co stworzyliśmy jedna bramka spokojnie by wpadła. Ale że to był wyjazd LM to oczywiście nic bo chłopaki obsrani byli po pachy. Coutinho z Suarezem przecież mają parę w nodze a te strzały był tak słabe jakby przez 3 dni jedli suchy chleb. No do tej pory nie kumam jak można było to spieprzyć, i to drugi rok z rzędu. To jest frajerstwo najwyższej wagi. Tyle dobrych meczów, doświadczenia a jak tylko pojawiły sie problemy to zesrali sie metr przed kiblem. Co do Alby on w tamtym meczu nie zagrał słabo, do niego nawet ciężko mieć pretensje, bo wyglądało to tak jakby był 12 zawodnikiem The Reds.
1
@Nano22 Liverpool był przez Romę, po 2:0 włączyły im sie flashbacki z roku poprzedniego i poszło. Przecież to było komiczne jak w pierwszej połowie Liverpool wielkiego zagrożenia nie sprawiał, Pique kasował wszystkie główki a potem przy bramce na 3:0 nawet nie wyskoczył.
1
@Kapitan hawk Jak nie Heynen to może Horngahera :D
6
@norbi77 na ten moment walczymy z nimi w finale o frajera rozgrywek :D