sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zieliński nareszcie, takie piły to ma rzucać, następny proszę, PRONTO
0
@hoeniker Może 3 lata temu
0
No i trzeba docenić Bernardo Silvę, wzorowy występ, wszędzie było go pełno. Niewiarygodny talent ma ten grajek
4
@ToshyFCB No pięknego wolnego posłał w bandę i prawie aystę drugiego stopnia dla Holandii zrobił :D
6
Carvalho w środku potwór, De Jong wyglądał przy nim jak junior
0
Robben i Sneijder na boisko :D
0
@puyol_presidend5 Na poziomie taktycznym to najtrudniejszy rywal, a Argentyna ostatnio taki poziom reprezentowała tylko na MŚ w 2014, a tak to był wesoły futbol, w Rosji to sie lekko skompromitowali.
6
Zawsze mnie śmieszyło że Crisitiano nie ma z kim w repce grać, oni na poziomie taktycznym taką Argentyne to zjadają. Dobrze zagęszczony środek i kontry
0
De Jong już łapie od Busiego, ładny spacer :)
0
Ciekawe czasy nastały, Portugalia gra bardzo dobry atak pozycyjny, Semedo niestety dramat, emerytowany Dani wciągnąłby go nosem
0
@G9 Problem z Messim jest taki że on kocha grać piłką. Jego ego nie pozwoli na to żeby trzymać sie ustalonych pozycji. Grał tak za Lucho w 14/15 i wyglądało to bajecznie. Ale był wtedy mimo wszystko 4 lata młodszy i mimo gorszych statystyk niż np w sezonie 11/12 to był dla mnie najlepszy Messi- genialny ale poświęcony dla drużyny i pozwalający reszcie robić swoje. Teraz chce robić za wszystkich, tak sie nie da. W wielu spotkaniach będzie to działało bo rywale w La Liga są słabsi. Ale na szczeblu LM będzie to czytelne, takich akcji z Albą w rozgrywkach krajowych jest multum. W Lidze misiów w fazie pucharowej rywale czytali to z dziecinną łatwością.
1
@Kapitan hawk Ronald ma takich specjalistów od PR że burza medialna sie rozpęta że hej. Naprawdę nie zdziwię się jak w trójce będzie.
3
@Kapitan hawk Oby bo jak Ronald strzeli zwycięską bramkę po objechaniu Van Dijka to ruszy kampania o ZP :D
0
Pewnie jest tu ktoś kto gra lub grał w Days Gone, jak wrażenia? Jest co robić poza wątkiem fabularnym?
1
@MarioVeB!
No i to on zawalił w pierwszym meczu na CN dwa gole
35
@wachaFCB Mateo to kryptomierda :D
0
@Hawajczyk
z Sevillą uderzał prawą nogą i zrobił to świetnie
0
@Odesseiron Leo wychodził ze zdecydowanie gorszych sytuacji obronną ręką, Alba zresztą z Sociedad pokazał że strzelić umie i też wynik był na styku i pod presją zwycięstwa
5
Dwie sprawy pomimo że ta akcja i tak była po spalonym:
1.Dlaczego Alba oddał to do Messiego mimo że miał przed sobą tylko bramkarza, aż tak był obsrany że nie wziął na siebie odpowiedzialności?
2.Dlaczego Leo przekładał na lewą? Udowodnił wiele razy że prawą nogą też potrafi strzelić nie do obrony, też sie obsrał?
Wiele razy ta dwójka pokazała w tym sezonie naprawdę wielkie rzeczy a w tak ważnym momencie odstawili coś takiego, jedynie zachowanie przy bramce na 4:0 przebiło komiczność tej sytacji
3
@Junngeas Zdajesz sobie że Messi jest introwertykiem i nigdy nie był typem że zagrzeje kolegów do walki? Od dawna było to wiadomo, zresztą same krzyczenie i klaskanie nie spowoduje że nagle wszyscy dostaną boosta i rozwalą wszystkich. Ci zawodnicy już od dawna grają na zasadzie że jak wszystko gra to jest super ale jak tylko coś zaczyna nie działać to lawina rusza natychmiastowo. Barcelona reaguje na problemy gorzej niż pięciolatek. Na poziomie La Liga wielkość Messiego starcza ale kiedy trzeba powalczyć z ekipą która jakościowo nie ustępuję wiele i ma coś do udowodnienia to Barcelona z automatu ma problemy, na wyjeździe to szczególnie.
0
@karszun Nie wiem co palisz a sam nie palę ale daj trochę xD
0
@MarioVeB! Ja nie wybierałem tej drużyny więc nie do mnie pretensje, ten mecz był najwyraźniej decydujący bo sprawił że wylecieliśmy z hukiem
0
@MarioVeB!
Alby nie ma prawdopodobnie przez rewanż na Anfield, zagrał tam niezły sabotaż
1
@Nano22
W ofensywie 4-3-3, w defie było to 4-4-2 z Cou grającym jako lewy pomocnik.
2
@Bagsik88
Skoro my sie bronimy i dostajemy 4:0 to raczej bronimy sie mało skutecznie, prawda? Oni akurat tą taktyką wygrali finał, jeśli my gralibyśmy brzydko ale mimo wszystko wynieśli z tego dwumeczu korzystny rezultat to bym mi wszystko stanął po stronie Valverde
3
@Janiama
Weź mi nawet nie mów, jak po Romie byłem 2-3 dni wkurwiony tak po "widowisku" na Anfield czułem przez tydzień pustke, tak jakby mnie nic już miało nigdy nie obchodzić. Dodając do tego wypowiedzi naszych gwiazdorów i tego pożal sie mać prezydenta stwierdzam że ja w sumie też nie powinienem sie przejmować. Skoro wg naszych piłkarzy jest wszystko ok, i to był dobry sezon tylko dostaliśmy nic nie znaczący oklep po raz kolejny. Po co ja sie mam irytować i nerwy niszczyć jak oni po meczu poprzybijają piątki, wrócą do domu a tam czekając na nich żony, dzieci i piękna willa.
2
@Kurkmen
Niestety ale jest to jeden z mankamentów tej drużyny, w 85% meczów to nie będzie problemem bo drużyny słabsze będą przegrywać ale na poziomie LM to nie przejdzie, na Camp Nou Messi latał jak szalony ale na Anfield był w tym aspekcie cieniem samego siebie
0
@Gosciuu
Gorzej niż dzieci w przedszkolu, jeszcze niech napiszą że to wina Milika że zagraliśmy jak ostatnie pizdy na Anfield.
0
Origi po Złotą Piłke :D
0
@LuisSalvano
Co do Liverpoolu to mają fajną ekipę i na pewno by mnie nie zabolało jakby wygrali ale jakby jednak dostali w papę to przynajmniej te pyszałkowate dno na forum lfc.pl dostałoby kolejną lekcje pokory bo za bardzo obrośli w piórka