sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Przeróby z meksykańcem zawsze na propsie:
Mówiłem już że pokonaliśmy Barce 4:0? Leże na ziemi ze śmiechu
0
Mecze były okraszone hańbą ale do momentu bramki na 2:0 moim zdaniem Barcelona jeszcze próbowała coś zrobić, i moim zdaniem do tamtej bramki miała klarowniejsze okazje do strzelenia gola. Po 2:0 był koniec i czekanie na wyrok
0
Ja już sam napisałem że LM za kadencji Leo nie wygramy, z tym trzonem piłkarzy to na 99%, za dużo dostali oklepów, to zawsze wyjdzie w tych meczach wyjazdowych. A nasi przeciwnicy nawet jak przegrają kilkoma bramkami to i tak mają świadomość że mogą i tak u siebie wytrzeć nami podłogę i wyrzucić jak kawałek ścierwa.
0
Obrońcy Ernesta przecież twierdzą że liga jest najważniejsza, LM jest tylko jakimś tam dodatkiem, ciul z tym że to po tych porażkach cały piłkarski świat sie z nas śmieje, najważniejsza jest liga którą możesz wygrać nawet wtedy kiedy masz passę 3-4 meczów w lidze bez zwycięstwa.
5
To jest ewidentna próba zrobienia z Ernesta kozła ofiarnego, miał swoje grzechy w tym odpadnięciu ale to zawodnicy odwalili zdecydowanie większy sabotaż, co zrobił Alba przy pierwszej bramce i jak i drugiej z Rakiticem? Dlaczego Pique nawet nie wyskoczył przy bramce nr.3? W końcu o czym zawodnicy myśleli przy bramce nr.4? Ta bramka pokazała że myślami byli poza boiskiem, Naprawdę w tej drużynie muszą nadejść poważne zmiany personalne jeśli chcemy sie liczyć w Europie bo z nas sie robi jakiś klub statecznych dżentelmenów a nie wojowników gotowych na wszystko, bo jestem w stanie postawić 100 zł że nawet jak będziemy mieli nowego trenera w kolejnym sezonie to znowu na wyjeździe przegramy LM dostając kolejne lanie.
4
Messi dostał opaskę kapitańską bo teraz z gwiazd robi sie kapitanów. Messi dla mnie nigdy nie powinien być kapitanem, on jest za cichy, robienie z kapitana gościa z zespołem aspergera wydaje sie chybionym pomysłem. On będzie grał ale w takich momentach nigdy nie krzyknie. Problem w tym że to jest inteligentny koleś i on widział w oczach kolegów strach, podejrzewam że już zwątpił, on już nie miał siły, niezależenie od tego co zrobi to nic nie da. Zresztą informacje o tym że miał łzy w oczach wyjaśniają wszystko jak on reaguje na problemy. On doskonale wiedział że zbierze za tą porażkę największe baty. Szczerze nie zdziwię się jak po sezonie albo następnym odejdzie.
1
ja bym go z klubu jeszcze wywalił, jak sie bawić to sie bawić :)
2
Gdy nie 'tuptuś' to nie przekroczylibyśmy połowy Liverpoolu, przestań sie kompromitować.
0
Problem w tym że gdyby nie on to nic byśmy w tym meczu nie stworzyli, on próbował ale jak zobaczył w pewnym momencie że reszta ma strach w oczach a Liverpool miał natomiast kurwiki to zwątpił, on sam by tego meczu nie wygrał, nie z tak naładowaną drużyną. Bo Suarez z COutinho zawiedli na całej linii, natomiast Rakitic z Albą byli odpowiednio 12 i 13 zawodnikami Liveroolu
0
Muszę przyznać że pozamiatałeś :D
0
Robię fikołki na widok prostytutki bo to wzmaga apetyt
33
Chyba niezły towar wjechał, przecież to Leo dostaje w mediach największą burę za to spotkanie, że znowu w meczu wyjazdowym zniknął, że znowu jako kapitan nie wstrząsnął zespołem
6
http://sportandenergy.blogspot.com/2019/05/barcelona-201819-niby-podsumowanie.html
Natrafiłem na taki blog pod którym właściwie sie moge podpisać, dla zainteresowanych proponuję poczytać. Pięknie zostały uwypuklone wady tej drużyny.
6
Dla Alby to jakaś specjalna ocena powinna być przyznana, on grał tak jakby ktoś z Liverpoolu go przekupił, i to nawet nie chodzi o kryminał przy bramce nr.1, nr.2 czy zmarnowanej setce. On rozwiązywał akcje jakby miał IQ pantofelka.
0
Nie odbieram mu tego, dla mnie najlepsza 9 w historii tego klubu, ale ja patrzę na całokształt, nie zamykam sie tylko na same rozgrywki ligowe, w pierwszych dwóch sezonach u nas był pod tym względem potworem
0
Ty nawet nie wiesz ile mam lat, wypraszam sobie takie wycieczki osobiste
2
I aż 2 bramki w ostatnich dwóch edycjach, supersnajper
80
Ten kto dał Messiemu ocenę 1 powinien usunąć konto i nigdy nie wchodzić na tą stronę. No chyba że jest kibicem Realu.
6
Ivan był przedwczoraj tragiczny, jakikolwiek pressing to piłka do tyłu, jak próbował coś do przodu to strata, podsumowanie jego występu kiedy mając hektar przestrzeni zamiast zagrać do środka to zagrał na skrzydło oczywiście górą ale przeciążył i wyszła na aut
0
Powodzenia grania pressingiem z Messim i Suarezem którzy mają swoje lata i motoryke dawno za sobą. W pressingu musi uczestniczyć cała drużyna a nie jej część
0
Do momentu gdy Live nie strzeliło drugiej bramki Barca jeszcze w miarę grała, po bramce na 2:0 był koniec i wykonanie wyroku było zależne już tylko od Liverpoolu
0
Trzeba zaryzykować i postawić na na nowych. Nawet jak nic nie wygramy w następnym sezonie to chciałbym zobaczyć jak nowi gracze wchodzą w buty starej gwardii. Mam już dość patrzenia jak środek pola jest dominowany przez byle kogo
1
Obawiam sie że już z tym trzonem piłkarzy nie wygramy LM. W rozgrywkach krajowych dalej będziemy walczyć i pewnie nie raz wygramy ale LM na razie będzie odległym marzeniem. Te oklepy które na wyjazdach otrzymujemy siedzą w głowie naszym gwiazdom tak głęboko że to zawsze w pewnym momencie wyjdzie i nogi zaczną sie trząść. Tak naprawdę Barcelona grała na Anfield jako tako gdy było 1:0, po bramce Wijnalduma na 2:0 grał tylko Liverpool, a końcowy wynik był już zależny od nich, wystarczyło popatrzeć na miny naszych grajków, strach i flashbacki z Romą/
1
Oby tak było, nie mam ochoty już patrzeć na niektórych piłkarzy, w szczególności na Busquetsa i Rakitica
0
Cali Anglicy, oni grają do końca zawsze
0
Co powiedział bo nie oglądam?
2
Co by nie pisać, beka zasłużona. Po raz kolejny ośmieszyliśmy sie na europejskiej arenie, i żadne dublety krajowe tego nie przykryją. Bo LM oddziela prawdziwych mężczyzn od panienek a nie granie ze średniakami w lidze.
1
Busiemu to już tylko balkonik trzeba podstawić
5
Ernest odejdzie, ale mam nadzieje że Xavi nie będzie jego następcą. Jemu dałbym szansę dopiero jak obecna gwardia odejdzie. Inaczej będzie jeszcze większe lizanie po jajach. Bo Valverde nie jest jedynym winnym tego blamażu.
1
To było komiczne jak między Messim i Suarezem a resztą gwiazdorów była wyrwa jak po wybuchu bomby atomowej. Nie wierzę że Valverde tego nie widział. W tym klubie muszą chyba faktycznie nastąpić poważne zmiany.