sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przepuszczenie piłki to najlepsze co Suarez zrobił w tym meczu :D
0
Vidal dziku, zostań proszę :D.
0
Pół dnia miał na dopieszczenie i dał takiego kartofla
23
Lenglet to normalnie mi imponuje, oby utrzymał formę na Liverpool bo tam będzie to bardzo potrzebne, Pique niestety do poprawy, nasi ŚO będą musieli zagrać na 100% koncentracji w tym dwumeczu bo inaczej nie awansujemy. Salah, Firmino czy Mane nie będą mieli litości. Akurat ta trójka nie dostanie maila od nadciągającej kupy że spotkanie jest w spodniach.
77
Cholernie żałuje że nie trafił tu wcześniej, za wyjaśnienie pajaca Reguilona ma u mnie dozgonny szacunek, walczak jak mało kto, dać go na Liverpool to ich tam zje, wypluje i ponownie zje. On wypruje płuca bylebyśmy awansowali
0
Widać że oddanie tej dwójki bardzo ich boli, w sumie nie dziwne bo to bardzo dobrzy piłkarze
3
Dlatego ich nie cierpię, to oni są odpowiedzialni z to że Real święcił triumfy, Ronaldo im 3 razy wpakował hattricka w ostatnich 4 sezonach. Mogą z nimi wygrywać w lidze ale jak przyszła gra o wyższą stawkę to sie zwyczajowo obsrali. Dwa razy trafili na Barcelonę który była kompletnie bez formy, dwa razy kiedy Messi miał ewidentnie jakieś problemy natury osobistej
71
Atletico to jest tak irytujący zespół że im mogę kibicować tylko kiedy grają z Realem. Zawsze kiedy chciałem żeby wygrali to sie zwyczajowo obsrali, 2 razy w finale czy z Juve ostatnio.
0
Laporte to niezły sabotażysta, przód City ma dobry ale obrona nadaje sie do tarcia chrzanu. Liverpool w przeciwieństwie do nich czy Totków mają obronę bardzo dobrą z Van Dijkiem jako szefem
0
Liga siekiery i ognia :D
0
Będzie bronił wyniku, za Froda
8
D10S, prowadź na po 6 LM < 3 < 3
8
Może po Erneście zatrudnimy Erika ten Haga, fajną robotę zrobił i dwukrotnie nam sie przysłużył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
180
Znalezione na fejsie:
"Congratulations Ajax for knocking Real Madrid fans out of Champions league twice in the same season"
:D
0
Ajax < 3 < 3 < 3, Ronald adios i tyle
1
Ajax musi wykorzystać brak Kielona, jak on wróci to będzie problem
0
Szkoda, cholerna szkoda że to nie wpadło
0
Szansa jakaś jest ale Juve ma tego Ronaldo niestety, a on w tych rozgrywkach kurna trafia
0
Szczęsny nie dzisiaj
0
Ten przykuc Ernesta :D
5
Ajax, błagam wywalcie Ronalda z tych rozgrywek, niech on już spada natychmiast
6
Jak pokazują to bramkę Ronaldo to boli mnie dupa, jak można taki sabotaż odwalić, wiadomo co ten człek potrafi głową robić, sabotaż na poziomie De Gei
0
Co ten De Ligt zrobił przy bramce Ronaldo to sie do książki nadaje
14
Ogromna różnica kiedy Busi nie sabotuje, wygląda to znacznie lepiej
0
Znowu Ronaldo bez krycia, fajnie go ten Ajax kryje
0
De Gea niezły ręcznik
0
W końcu, nareszcie :D
1
Mecz w naszym wykonaniu jest bardzo słaby ale jak se przypomniałem nasze wyjazdy LM to powinienem właściwie srać ze szczęścia
0
Ja to sie w sumie nie dziwię że wiele osób daje CR Złote Piły, ich granie z ogórami w rozgrywkach ligowych, potem oglądają takie mecze jak faza pucharowa LM i mają obraz poglądowy
1
Leo dostał gonga i go nie ma