0

Malcom na lewej, co on odwalił to ja nie mam pytań

2

Umtiti: Jeśli Zarząd Barcelony nie odwoła swoich słów to wypierd... z Barcelony
Dziennikarz: A co powiedzieli?
Umtiti: Żebym wypierd....

1

Z matmy też chyba był orłem :D

4

Gość jest genialny

1

Lewandowski nieźle sabotuje w drugiej połowie

3

Jest progres, z Senegalem z tego co pamiętam każdy kontakt z piłką to była strata

0

Grosik to jest jednak niepodrabialny

0

Prawda jest taka że Messi w drugiej połowie też miał świetną sytuacje którą mógł trafić. To że Higuain w krytycznych sytuacjach to patałach- zgoda ale nie on jeden był winny tej porażki.

0

Inzaghi, zawsze lubiłem strzelać z niczego, zawsze w polu karnym, mało uczestniczyłem w grze, zawsze chciałem strzelić bramkę, bo o to chodzi w tym sporcie.

2

Zidane amator :D, dzięki za poprawę humoru.

6

Temat tego pajaca powinien być już dawno zamknięty, w sposób jaki przestawił tą szopkę rok temu dyskwalifikuje go z miejsca. Niech zostaje w Atletico nagrywać filmy i robić za defensywnego napastnika w taktyce Simeone

0

Powiem tak, Messi był wczoraj wspaniały, ale to był Real Betis, na ludzi bardziej działa takie 3 bramki z Atleti w wykonaniu wiadomo kogo. LM ludzi elektryzuje, uważają te rozgrywki na najlepsze, najbardziej emocjonujące, i zapewniam cie że jeżli Leo w jakimś meczu walnie hatttricka, np z Liverpoolem czy Juve to spust będzie ogromny.

0

Tak naprawdę jeszcze Ronald zostaje, tylko jeśli Juve wygra LM to 6 ZP leci do pięknego z Madery

1

Święcicki chyba nieźle popił

0

Suarez kontuzja :/

0

Gol na konto Alby, mógł to wybić

11

Vidal pewnie pod prysznic wchodzi na wślizgu, co za typ :D

7

Semedo niczym jego rodak z Madery

0

To jest kurwa niewiarygodne, najpierw spieprzyć setke a potem zrobić coś takiego

1

Przysuarezował :D

0

Może i te 4-4-2 miało zdusić Betis ale za łatwo se stwarzają sytuacje

1

kaczka, to maks co może z ciebie być

7

Idź pan w pizdu Suarez

0

Świetne zachowanie Pique w tej sytuacji, niewiarygodne że można grać jednocześnie jak profesor a czasami jak junior

0

Na pewno nie w ostatnim sezonie Pepa, to on był jednym z winowajców odpadnięcia z Chelsea kiedy wyszedł na grzyby przy bramce Ramiresa, jak i z Realem kiedy zawalił bramę Khediry i Ronaldo który potem pierwszy raz uciszył Camp Nou.

0

Niech zostaje i robi za defensywnego napastnika w taktyce Diego

6

Atleti sie posypało, nie wiem czy te przedłużenie przez Diego kontraktu było dobrym pomysłem, tam niektórzy piłkarze przestali sie rozwijać

1

Juve tylko 11%, w sumie w szoku jestem bo po tym remoncie z Atleti myślałem że ich szansa zdecydowanie wzrośnie

0

to można przypisać do każdego klubu akurat, poczytaj sobie różne fora i będzie podobnie

0

Przestań gadać głupoty, jak wygrają tą edycje LM to na pewno nie po łatwych przeciwnikach. A jak nas ewentualnie pokonają w finale to już nie ma o czym gadać. Messi i reszta zapowiadali przed sezonem że zrobią wszystko żeby LM trafiło do nas. Niech więc udowodnią że nie rzucali słów na wiatr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?