sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Malcom na lewej, co on odwalił to ja nie mam pytań
2
Umtiti: Jeśli Zarząd Barcelony nie odwoła swoich słów to wypierd... z Barcelony
Dziennikarz: A co powiedzieli?
Umtiti: Żebym wypierd....
1
Z matmy też chyba był orłem :D
4
Gość jest genialny
1
Lewandowski nieźle sabotuje w drugiej połowie
3
Jest progres, z Senegalem z tego co pamiętam każdy kontakt z piłką to była strata
0
Grosik to jest jednak niepodrabialny
0
Prawda jest taka że Messi w drugiej połowie też miał świetną sytuacje którą mógł trafić. To że Higuain w krytycznych sytuacjach to patałach- zgoda ale nie on jeden był winny tej porażki.
0
Inzaghi, zawsze lubiłem strzelać z niczego, zawsze w polu karnym, mało uczestniczyłem w grze, zawsze chciałem strzelić bramkę, bo o to chodzi w tym sporcie.
2
Zidane amator :D, dzięki za poprawę humoru.
6
Temat tego pajaca powinien być już dawno zamknięty, w sposób jaki przestawił tą szopkę rok temu dyskwalifikuje go z miejsca. Niech zostaje w Atletico nagrywać filmy i robić za defensywnego napastnika w taktyce Simeone
0
Powiem tak, Messi był wczoraj wspaniały, ale to był Real Betis, na ludzi bardziej działa takie 3 bramki z Atleti w wykonaniu wiadomo kogo. LM ludzi elektryzuje, uważają te rozgrywki na najlepsze, najbardziej emocjonujące, i zapewniam cie że jeżli Leo w jakimś meczu walnie hatttricka, np z Liverpoolem czy Juve to spust będzie ogromny.
0
Tak naprawdę jeszcze Ronald zostaje, tylko jeśli Juve wygra LM to 6 ZP leci do pięknego z Madery
1
Święcicki chyba nieźle popił
0
Suarez kontuzja :/
0
Gol na konto Alby, mógł to wybić
11
Vidal pewnie pod prysznic wchodzi na wślizgu, co za typ :D
7
Semedo niczym jego rodak z Madery
0
To jest kurwa niewiarygodne, najpierw spieprzyć setke a potem zrobić coś takiego
1
Przysuarezował :D
0
Może i te 4-4-2 miało zdusić Betis ale za łatwo se stwarzają sytuacje
1
kaczka, to maks co może z ciebie być
7
Idź pan w pizdu Suarez
0
Świetne zachowanie Pique w tej sytuacji, niewiarygodne że można grać jednocześnie jak profesor a czasami jak junior
0
Na pewno nie w ostatnim sezonie Pepa, to on był jednym z winowajców odpadnięcia z Chelsea kiedy wyszedł na grzyby przy bramce Ramiresa, jak i z Realem kiedy zawalił bramę Khediry i Ronaldo który potem pierwszy raz uciszył Camp Nou.
0
Niech zostaje i robi za defensywnego napastnika w taktyce Diego
6
Atleti sie posypało, nie wiem czy te przedłużenie przez Diego kontraktu było dobrym pomysłem, tam niektórzy piłkarze przestali sie rozwijać
1
Juve tylko 11%, w sumie w szoku jestem bo po tym remoncie z Atleti myślałem że ich szansa zdecydowanie wzrośnie
0
to można przypisać do każdego klubu akurat, poczytaj sobie różne fora i będzie podobnie
0
Przestań gadać głupoty, jak wygrają tą edycje LM to na pewno nie po łatwych przeciwnikach. A jak nas ewentualnie pokonają w finale to już nie ma o czym gadać. Messi i reszta zapowiadali przed sezonem że zrobią wszystko żeby LM trafiło do nas. Niech więc udowodnią że nie rzucali słów na wiatr